0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Kocaelispor Şampiyonluğunu Kutladı

  TFF 3. Ligde mücadele veren ve bu sezon TFF 2. Lige yükselmeye hak kazanan Kocaelispor şampiyonluk kutlaması yaptı. İşte Haberin detayları.
  Kocaelispor Şampiyonluğunu Kutladı

  Kocaelispor şampiyon oldu. Kocaelispor’un TFF 3. Lig’den TFF 2. Lig’e çıkmasının ardından, dün akşam saatlerinde şampiyonluk kutlamaları düzenledi. Çok görkemli geçen kutlamalar dün saat 19.00 sularında bir yemek programı ile başladı. Ardından İzmit’in en ünlü yerlerinden biri olan İzmit Marina’da devam etti. Kocaelisporlu taraftarlarda futbolcuların bulunduğu yerlere akın ederek ellerindeki meşalelerle adeta her daim yanlarında olduğunu belirtti. İzmit Körfezinde yapılan deniz turu tam olarak 2 saat sürdü. Turun ardından Kocaelispor Kulübü teknik direktörü Tahir KArapınar’ın önderliği ve işaretiyle tüm Kocaelispor taraftarlarına yaptığı bir hareketle tüm taraftarlar adete o anı beklercesine tüm meşaleleri yakarak görsel şölene katıldılar.

  kocaelispor

  Her şampiyon takımın yaptığı gibi deniz turu bittikten sonra genellikle üstü açık üzerinde şampiyon yazan bir otobüsle tüm şehir dolaşılır. Kocaelispor’da aynen bunu yaptı. Deniz turu 22.30’da bitince direkmen sahil kenarında bulunan ve üzerinde ”Şampiyon Kocaelispor” yazan üstü açık otobüsle tüm şehri dolaştı.  Ellerinde meşaleler ağızlarında tek cümle “ Şampiyon Kocaelispor” diye bağıran taraftarlarla birlikte Kocaelispor takımı, gecenin geç saatlerine kadar kutlamayı sürdürdüler. Çok uzun bir aranın ardından Futbol takımlarının yaşattıkları sevinç ile kutlama yapmaya hasret kalan Kocaelili taraftarlar, yapılan tüm kutlamaların hakkını verdi.

  kocaelispor şampiyon

  İlk Önce Konuşmalar Yapılmıştı

  Kocaelispor’un TFF 2. Lige yükselmesinin adından dün saat 19.00 civarlarında kutlama yapılması için toplanılmıştı. İzmit Marina’da kurulan ve ilk önce halka seslenilmesini istenildiği için, İzmir Marinadaki platformdan tüm halka bir açıklama yapıldı. Açıklamayı yapan kişi ise Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez: “ Değerli Kocaeli taraftarları, kazanılan bu kupa kesin ve net olarak sizlere aittir. Son dakikasına kadar bıkmadan usanmadan değerli Kocaelisporumuzu desteklediniz. Kah güldük kah ağladık, zaman geldi yendik, zaman geldi yenildik. Ancak tek bir şey önemliydi o da destekleriniz. Bu şehir bu kupayı sonuna kadar hak etti. Bu şampiyonluk tek başımıza kazandığımız bir durum değildir. Tamamen sizin desteklerinizle kazanıldı. Bu kupa sizin eseriniz. Kocaeslispor taraftarı katiyen Süper Lige yakışan bir taraftar topluluğudur. İnşallah yakın zamanda Süper Lige de çıkacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Kocaeli’nden tek bir isteğimiz var o da desteklerinizi asla bırakmayınız. Biz hep birlikte olursak Kocaelispor’u oluştururuz. Sizler yoksanız biz bir kişi eksiğiz demektir.” İfadelerini kullandı.

  kocaelispor

  Yapılan muhteşem konuşmaların ardından tüm takım taraftarları tek tek platforma çağrılarak görüş ve söyleşilerde bulundular. Bu durumun ardından Kupa, “Muhteşem” lakabında ki kaptan Burak Süleyman’ın elleriyle göğe yükseldi. Bu duruma tüm taraftarda destek gelerek gece geç saatlere kadar bir sevinç yaşandı.

   

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.