Loading...
01/02
17:00
logoGaziantep FK
-
logoHatayspor
-
01/02
17:00
logoKasımpaşa
-
logoGiresunspor
-
01/02
20:00
logoGalatasaray
-
logoÜmraniyespor
-
01/02
20:00
logoTrabzonspor
-
logoAntalyaspor
-
01/02
21:00
logoLille
-
logoClermont
-
01/02
21:00
logoAngers
-
logoAjaccio
-
01/02
21:00
logoToulouse
-
logoTroyes
-
01/02
21:00
logoReims
-
logoLorient
-
01/02
21:00
logoNantes
-
logoMarsilya
-
01/02
23:00
logoMontpellier
-
logoPSG
-
01/02
23:00
logoLyon
-
logoBrest
-
01/02
23:00
logoRennes
-
logoRC Strasbourg
-
01/02
23:00
logoLens
-
logoNice
-
01/02
23:00
logoMonaco
-
logoAuxerre
-
01/02
Bitti
logoArouca
0
logoBenfica
3
01/02
22:00
logoMaritimo
-
logoPorto
-
01/02
23:00
logoReal Betis
-
logoBarcelona
-
01/02
03:00
logoAlashkert
-
logoYenisey Krasnoyarsk
-
01/02
03:00
logoKoper
-
logoRudar Velenje
-
01/02
03:00
logoMura
-
logoDecic Tuzi
-
01/02
03:00
logoOrlando City
-
logoMinnesota United
-
01/02
03:00
logoOtelul Galati
-
logoYenisey Krasnoyarsk
-
01/02
03:00
logoPodbeskidzie Bielsko
-
logoMinai
-
01/02
03:00
logoResovia Rzeszow
-
logoBlau-Weiss Linz
-
01/02
03:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoNeftchi Fargona
-
01/02
03:00
logoVeles
-
logoVolgar Astrakhan
-
01/02
11:30
logoHegelmann Litauen
-
logoFK Dainava Alytus
-
01/02
13:00
logoSparta Prag II
-
logoSokol Hostoun
-
01/02
13:30
logoBanik Ostrava II
-
logoSlavia Prag II
-
01/02
14:00
logoGrobina
-
logoBanga Gargzdai
-
01/02
15:00
logoMolde
-
logoBrattvag IL
-
01/02
15:00
logoRubin Kazan
-
logoNavbahor Namangan
-
01/02
15:30
logoKauno Zalgiris
-
logoBFC Daugavpils
-
01/02
16:00
logoGorica
-
logoAjdovscina Skou
-
01/02
Canlı ( Ert. )
logoLandskrona
0
logoTrelleborgs FF
0
01/02
17:30
logoMaribor
-
logoShakhtar Donetsk
-
01/02
18:00
logoCherno More Varna
-
logoDunav 2010
-
01/02
18:00
logoTrinec
-
logoHlucin
-
01/02
20:00
logoToluca
-
logoHouston Dynamo
-
01/02
21:00
logoFernwald
-
logoSteinbach
-
01/02
21:00
logoWormatia Worms
-
logoWaldhof Mannheim II
-
01/02
21:15
logoAnsbach 09
-
logoKornburg
-
01/02
21:30
logoSturm Graz II
-
logoSC Weiz
-
01/02
22:00
logoDC United
-
logoCharlotte
-
featured

A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın play-off’taki rakibi Sırbistan oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA)

A Milli Kadın Hentbol Takımı, 2023 IHF Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri play-off turunda Sırbistan ile eşleşti.

2023 IHF Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri play-off turu kuraları Slovenya’nın başkenti Ljubljana’da çekildi. Kuraya ikinci torbadan katılan A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın rakibi Sırbistan oldu.

İlk maça Milli Takımımız ev sahipliği yaparken, play-off ilk maçları 7/8 Nisan, rövanşları ise 11/12 Nisan 2023 tarihlerinde oynanacak. Turu geçen 10 takım Dünya Şampiyonası’na katılacak.

2023 IHF Dünya Kadınlar Hentbol Şampiyonası, Uluslararası Hentbol Federasyonu tarafından 26. kez Danimarka, Norveç ve İsveç’in ortak ev sahipliğinde Kasım 2023’te düzenlenecek.

Play-off eşleşmeleri şöyle:

Türkiye – Sırbistan

Romanya-Portekiz

İzlanda – Macaristan

Polonya – Kosova

İtalya – Slovenya

Almanya – Yunanistan

İsviçre – Çek Cumhuriyeti

Avusturya – İspanya

Kuzey Makedonya – Ukrayna

Slovakya – Hırvatistan

(FOTOĞRAFLI)

A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın play-off’taki rakibi Sırbistan oldu

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!