0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Acun Ilıcalı Transfer Bombalarını Patlattı

  Acun Ilıcalı, büyük ortaklıklara imza attığı Fortuna Sittard takımına transfer bombalarını patlattı. İşte haberin detayları.
  Acun Ilıcalı Transfer Bombalarını Patlattı

  Acun Ilıcalı Transfer Bombalarını Patlattı

  Türk Televizyonlarının dahi çocuğu olarak tanımlanan Acun Ilıcalı, kısa süre içerisinde Hollanda’dan takım satın almıştı. Türkiye Televizyon Tarihine geçecek çalışmalarda bulunan Acun Ilıcalı, son olarak Hollanda’nın Fortuna Sittard takımının ortakları arasında yer alıyordu. Bilindiği üzere Türk Televizyon Tarihinin neredeyse en çok izlenen programlarından Survivor’un finalinde ilk kez dile getirilen Hollanda takımı ile ilgili, Türk halkından destek istemişti. Survivor’un finalinde Hollanda’dan takım aldığını ve bu doğrultu da Fortuna Sittard’a desteklerin verilmesini talep etti.

  acun ılıcalı

  Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard ile ilgili ilk resmi açıklamayı canlı yayında yapmıştı. Muhabirlerin: “ Acun Bey, Hollanda’dan takım satın alacakmışsınız. Bu durumla ilgili ne söylemek istersiniz?” sorusuna karşın cevap veren Acun Ilıcalı: “Hollnada’dan bir takım aldım. Hatta isminide bahşedeyim. Hollanda’daki takımımızın adı hepimizin bildiği Fortuna Sittard’tır. Artık Fortuna Sittard maceramız kısa bir süre önce başladı. Tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullanmıştı. Ayrıca Acun Ilıcalı, canlı yayınlardan yaptığı açıklamalarda Fottuna Sittard’ın İnstagram hesaplarının takip edilmesi talebinde bulunmuştu. Acun Ilıcalının talebine hemen karşılık gelmiş, 21 bin takipçisi olan Fortuna Sittard’In kısa sürede 43 bine ulaşmıştı. Şuan geşen bilgilerde 110 bin’e yaklaşan takipçi sayısı Acun Ilıcalının dokunuşunu göstermektedir.

  Fortuna Sittard’ın Sportif Direktörü Değişecek

  acun ılıcalı

  Acun Ilıcalının, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard takımının ortakları arasında yer almasının ardından, kulüpte büyük değişikler olacağını tahmin etmiştik. Bu yolda ilk hedef sportif direktör değişikliğidir. Bu doğrultu da Erzurumspor’da sportif direktörlük görevinde yer almış Merthan Açıl’ı getireceği iddia edildi.

  İstanbul’da doğan ve şuanda 38 yaşında olan Merthan Açıl, İstanbul takımlarından Bakırköy’de futbola başlamıştır. Gösterdiği muhteşem performans ile Rizespor, Adanaspor ve Kasımpaşa takımlarında büyük başarılar elde eden Merthan Açıl, Karayeri boyunca toplamda 343 maça çıkmış ve 17 gol’e imza atmıştır. Bir savunma oyuncusuna göre hayli ofansif olan Merthan Açıl, son olarak Erzurumspor ile Süper Lig’e çıkma başarısına hasıl olmuştu.

  Sercan Yıldırımı Transfer Edecek

  acun ılıcalı

  Hollanda’dan takım satın alan Acun Ilıcalı, Survivor’a götürdüğü Sercan Yıldırım ile Fortuna Siittard içinde görüşme sağladı. Sercan Yıldırım’ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda: “Acun abi ile bu muhabbetleri konuştuk. Umarım bu hafta sonuna kadar netleşir.” İfadelerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar