0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ali Koç: Sponsorlar iptal için kapımızı çalmaya başladı

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, spor ekonomisinin geleceği için kaygılı.
  Ali Koç: Sponsorlar iptal için kapımızı çalmaya başladı

  Kulüp televizyonunda video konferans aracılığıyla yapılan bayramlaşma törenine katılan Ali Koç, Türk futbolunun salgının etkisini gelecek sezon yaşayacağını söyledi.

  Spor ekonomisi olarak benim düşünceme göre esas sıkıntıyı önümüzdeki sezon göreceğiz. Sponsorlar iptal için kapımızı çalmaya başladı. Süper Lig ve bir alt ligin oynanması, daha alt liglerde ise futbolun oynanmaması gerekiyor. Her şey şampiyonluk değil, sağlık önemli ama tedbirlerimizi alırsak oynayabiliriz.”

  Fenerbahçe Başkanı, yarıda kalan sezonda sadece Süper Lig ve TFF 1. Lig’de maçlara devam edilmesi gerektiğini düşünüyor.

  Federasyonun verdiği karar zor bir karar. Yurt içinde, dışında tartışmalar var. Futbolu bir şekilde devam ettirmek, sezonu tamamlamaya çalışmak çok önemli. Futboldaki iptalin etkisi, diğer sporlar gibi olmayacaktır. Şu aşamada en doğru karar oynama olduğu gözüküyor.

  Salgın boyunca 11 kulüp çalışanının virüsü yendiğini sözlerine ekleyen Koç, 31 Mayıs’a kadar Fenerbahçe’ye Riva’daki Hasan Doğan Milli Takım Kamp Tesisleri’nin kapılarını açan Futbol Federasyonu’na da teşekkür etti.

  Site İçi Yorumlar