0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ali Koç, Yeni Sezon İle Alakalı Açıklamalarda Bulundu

  Ali Koç, yeni sezon, transfer ve hocalar hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un açıklamaları sizlerle.
  Ali Koç, Yeni Sezon İle Alakalı Açıklamalarda Bulundu

  Ali Koç, Yeni Sezon İle Alakalı Açıklamalarda Bulundu

  Fenerbahçe Spor Kulübü AS Başkanlığı görevinde yer alan Ali Koç, Fenerbahçe Televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. Süper Ligin 2019-2020 sezonunun oldukça ilginç geçtiğini belirten Başkan Ali Koç, “ Koronavirüs nedeniyle kulüplerin hiç alışık olmadığı zamanlarda maç oynatılması kararları verildi. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bizlerde alışık olmadığımız tarihlerde maçlar oynadık. Hiç alışık olmadığımız gibi bazı sporlarda da ligler ertelendi. Bilindiği gibi iyi gittiğimiz branşlar vardı bunlar zaten öngörülüyordu. Ancak bazı şeyleri net bir şekilde görmüş olduk. Bilindiği üzere şimdiden yeni sezon hazırlıklarımız başlıyor. Türkiye’de futbol herkesin ilgisini çekiyor. Merakla beklenen futbol gündemini de yavaş yavaş oluşturuyoruz. Voleybol, Basketbol ve kadın ile erkek şubelerimizin tüm eksikleri neredeyse tamam olarak görülüyor.” İfadelerini kullandı.

  “Futbol ile alakalı çalışmalarımız ve bu doğrultuda ilerleyeceğimiz çizgi ile ilgili en kısa sürede açıklamalar yapacağız. Hatta yarın ya da evvelsi gün bir dizi açıklamaları kamuoyuna bildireceğiz. Transfer ve hocalarla alakalı bazı yapmak istediğimiz ya da yapacağımız işlerimizi açıklayacağız. 8 Ağustos tarihi itibariyle artık Sağlık Kontrolleri de başlayacak. 8 <Ağustos itibariyle Koronavirüs testlerinin ardından Topuk Yaylamızda hep birlikte toplanacağız. İlk önceki amacımız önümüzdeki sezon için Fenerbahçe Spor Kulübü adına mücadele edecek futbolcuların, ayrılacak futbolcuların, gelecek futbolcuların tamamını Ağustos ayı içerisinde tamamen netleştirmek olacak.  Eğer bu Ağustos ayını gerçekten de başarılı geçirir ve net bir şekilde istediklerimizi yaparsak tam anlamıyla Hazırlıklı olacağımıza yürekten inanıyorum.” İfadelerini kullandı.

  “Arzumuz Süper Ligin Seyircili Oynanması”

  Süper Ligin önümüzdeki sezon nasıl oynanacağı ile alakalı son kararı Türkiye Futbol Federasyonunun vereceğini bildiren Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Ali Koç, “Bizim arzumuz Süper Ligin seyircili oynanması, Çünkü bu sene kombine alacaklar için büyük değişiklikler var. Eğer Süper Lig seyircili oynanacaksa gerçekten de çok büyük bir gelişme olacak. Bana kalırsa bu durum önemli bir gelişmedir. Bu durumun her alanda fayda sağlayacağı kanaatindeyim. Ancak futbolcular tarafından bunun külfeti de olacaktır. Bu durumun getirisi de olacak. Getirisi külfetinden daha fazla olacağına inanıyorum. En büyük isteklerimizden birisi de kombinelere gerçekten de eskisi gibi ilgi göstermektir. Şartlar ne olursa olsun kombinelerin satılması her zaman ek gelir olmuştur. Bir arzumuzda kombinelerin gerektiği sayılarda satılabilmesi. İnşallah yeni sezon Fenerbahçemiz için hayırlı ve uğurlu olur. Fenerbahçe için gerçekten de başarılı bir sezon olmasını rabbimden istiyorum” ifadelerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar