Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Canlı ( 86 )
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
Canlı ( 86 )
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
Canlı ( 39 )
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
0
20/01
Canlı ( 34 )
logoPuszcza Niepolomice
0
logoTrinec
0
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
Canlı ( 38 )
logoSlovan Bratislava
1
logoZbrojovka Brno
1
20/01
16:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
Canlı ( 9 )
logoAC Horsens
0
logoAalborg
1
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
17:00
logoDomzale
-
logoKolubara
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
17:00
logoTeplice
-
logoRapid Wien
-
20/01
17:00
logoViktoria Plzen
-
logoMolde
-
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
19:00
logoNorrby IF
-
logoHacken
-
20/01
19:30
logoHammarby
-
logoSandvikens IF
-
20/01
19:30
logoSC Weiz
-
logoWildon
-
20/01
19:30
logoSlavia Prag II
-
logoPrepere
-
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Anadolu Efes – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket: 96-77

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA)

SALON: Sinan Erdem

HAKEMLER: Fatih Arslanoğlu, Alper Özgök, Göksun Öz

ANADOLU EFES: Larkin 17, Beaubois 16, Bryant 2, M’Baye 17, Zizic 14, Egehan Arna 5, Buğrahan Tuncer 10, Dunston 2, Furkan Haltalı 13, Mehmet Efe Demirel

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET: Heidegger 22, Harrison 15, Rogkavopoulos 15, Ayberk Olmaz 2, Hamilton 10, Peterka 13, Altan Erol, Arca Tülüoğlu, Eyüp Can Öncü, Gökhan Aydın

1’İNCİ PERİYOT: 25-17

İLK YARI: 44-36

3’ÜNCÜ PERİYOT: 74-63

Anadolu Efes, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 15’inci hafta karşılaşmasında Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’i kendi sahasında 96-77 mağlup ederek 10’uncu galibiyetini aldı. Anadolu Efes’te Shane Larkin ve Amath M’Baye 17 sayıyla oynarken, deplasman ekibinde Max Heidegger’in 22 sayısı galibiyet için yeterli olmadı.

(FOTOĞRAFLI)

Anadolu Efes – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket: 96-77

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!