Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
03:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
03:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
03:00
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
03:00
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
03:00
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
03:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
03:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
03:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
03:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
13:00
logoTychy 71
-
logoPuszcza Niepolomice
-
20/01
14:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
15:00
logoHobro IK
-
logoSonderjyskE
-
20/01
15:00
logoTPS Turku
-
logoPIF
-
20/01
16:00
logoHartberg
-
logoSt. Pölten
-
20/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoTrinec
-
20/01
16:00
logoSlovan Bratislava
-
logoZbrojovka Brno
-
20/01
16:30
logoAC Horsens
-
logoAalborg
-
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
17:00
logoDomzale
-
logoKolubara
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
17:00
logoTeplice
-
logoRapid Wien
-
20/01
17:00
logoViktoria Plzen
-
logoMolde
-
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:15
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
19:00
logoNorrby IF
-
logoHacken
-
20/01
19:30
logoHammarby
-
logoSandvikens IF
-
20/01
19:30
logoSC Weiz
-
logoWildon
-
20/01
19:30
logoSlavia Prag II
-
logoPrepere
-
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
20:00
logoFortuna Düsseldorf
-
logoSW Rehden
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
20:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
20:00
logoPohronie
-
logoFomat Martin
-
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Arkas Spor kupada Bursa’yı ağırlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİR, (DHA) – AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisinde son şampiyon Arkas Spor, yarın çeyrek final maçında evinde Bursa Büyükşehir Belediyespor’la karşılaşacak.

İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda saat 18.00’de başlayacak müsabakayı kazanan taraf Dörtlü Final’e yükselecek. Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden açıklamasında, “2022 yılının son resmi müsabakasını kazanmak istiyoruz. Geçen sezon olduğu gibi Dörtlü Final’e adımızı yazdırmak ve 2022 yılını galibiyetle tamamlamayı hedefliyoruz. Tüm voleybolseverleri salona davet ediyoruz” dedi.

(FOTOĞRAFLI)    

Arkas Spor kupada Bursa’yı ağırlıyor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!