Loading...
08/02
23:00
logoManchester United
-
logoLeeds United
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoOdds BK
0
logoHammarby
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Mozyr
0
logoFC Volna Pinsk
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoVeles
0
logoCSMS Iaşi
0
08/02
11:00
logoFK Ufa
-
logoSloga Doboj
-
08/02
11:30
logoTorpedo Moscow
-
logoFakel
-
08/02
12:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoOkzhetpes
-
08/02
13:00
logoChrudim
-
logoDukla Prag
-
08/02
13:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Dainava Alytus
-
08/02
14:00
logoMetta / LU Riga
-
logoBanga Gargzdai
-
08/02
15:00
logoBanik Ostrava II
-
logoViktoria Otrokovice
-
08/02
15:00
logoFK Skopje
-
logoVardar Skopje
-
08/02
15:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoFC Sheriff
-
08/02
15:00
logoKolkheti 1913 Poti
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
08/02
15:00
logoNeptüna Klaipeda
-
logoDziugas Telsiai
-
08/02
15:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoOleksandria
-
08/02
16:00
logoLandskrona
-
logoB 93
-
08/02
16:00
logoLisen
-
logoFK Kosice
-
08/02
16:00
logoPobeda
-
logoPelister
-
08/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoOlympic
-
08/02
17:30
logoShakhtar Donetsk
-
logoFK Sarajevo
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoShakhtar Donetsk
0
logoDinamo Tbilisi
0
08/02
17:30
logoTorpedo Moscow
-
logoVolgar Astrakhan
-
08/02
18:00
logoViborg
-
logoNorrköping
-
08/02
18:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoFCM Baia Mare
-
08/02
19:00
logoCruz Azul
-
logoAtlanta United
-
08/02
20:00
logoFK Brandys Nad Labem
-
logoZenit Caslav
-
08/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonaufeld Wien
-
08/02
20:00
logoStripfing
-
logoFloridsdorfer AC
-
08/02
20:00
logoVarbergs
-
logoTvaaker
-
08/02
20:30
logoIK Brage
-
logoKvarnsveden
-
08/02
20:30
logoNürnberg II
-
logoGebenbach
-
08/02
21:00
logoAdmira Wacker
-
logoKottingbrunn
-
08/02
21:00
logoBahlinger SC
-
logoFreiburger
-
08/02
21:00
logoRot-Weiss Hadamar
-
logoTuS Koblenz
-
08/02
21:00
logoStuttgarter Kickers
-
logoNormannia Gmünd
-
08/02
21:30
logoFV Engers 07
-
logoAndernach
-
08/02
21:30
logoNiedernhausen
-
logoEddersheim
-
08/02
21:30
logoParadiso
-
logoMendrisio-Stabio
-
08/02
21:30
logoUnter-Flockenbach
-
logoWeinheim
-
08/02
22:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoSt. Louis City
-
08/02
22:00
logoSporting Kansas City
-
logoReal Salt Lake
-
08/02
22:00
logoBorussia Freialdenhoven
-
logoHelpenstein
-
featured

Arkasspor – Develi Belediyespor: 3-0

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİR, (DHA)

SALON: Atatürk Voleybol

HAKEMLER: Arzu Uzatöz, Turgut Uzunçakmak

ARKAS SPOR: Ali Enis, Nicholas Hoag, Bertuğ, Efe, Mirza Lagumdzija, McDonnell, Ahmet, Caner, Burutay, Mustafa Cengiz, Ulaş, Enes

DEVELİ BELEDİYESPOR: Caner, Yusuf, Onur Ali, Samet Ahmet, Abdullah, Iereshchenko, Alperay, Furkan, Hamdi, Berkan

SETLER: 25-21, 25-19, 25-16

SÜRE: 75 dakika (23, 25, 27)

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu 10’uncu hafta karşılaşmasında Arkas Spor, Develi Belediyespor’u 3-0 mağlup etti. Maçın setleri 25-21, 25-19 ve 25-16 sonuçlandı. Mücadelenin en skorer ismi 15 sayı üreten Efe olurken, bu oyuncuyu 10 sayıyla Hoag, 8 sayıyla Burutay takip etti.

(FOTOĞRAFLI)

Arkasspor – Develi Belediyespor: 3-0

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!