Loading...
20/01
Bitti
logoAdana Demirspor
1
logoGiresunspor
1
20/01
Bitti
logoSakaryaspor
2
logoAltınordu
1
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
Canlı ( 33 )
logoArouca
2
logoPortimonense
0
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
16:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
Bitti
logoNorrby IF
2
logoHacken
5
20/01
Bitti
logoHammarby
4
logoSandvikens IF
3
20/01
Bitti
logoSC Weiz
4
logoWildon
0
20/01
Bitti
logoSlavia Prag II
1
logoPrepere
1
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
Bitti
logoGöteborg
4
logoDegerfors
1
20/01
Bitti
logoHodonin-Sardice
3
logoHanacka
4
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
Canlı ( 68 )
logoLegia Warszawa
2
logoMagdeburg
2
20/01
Canlı ( 89 )
logoLeobendorf
5
logoSt. Pölten II
0
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
Canlı ( IY )
logoVictoria Hamburg
1
logoETSV Hamburg
2
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

AYOS Konyaspor, Galatasaray NEF maçı hazırlıklarına başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melih İlhan GÜN/KONYA, (DHA) – TÜRKİYE Sigorta Basketbol Süper Lig 13’üncü haftasında  evinde Galatasaray NEF’i konuk edecek AYOS Konyaspor ekibi, karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.

Üst üste alınan mağlubiyetlerin ardından kötü gidişata dur demek isteyen AYOS Konyaspor ekibi, Galatasaray NEF karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda yapılan antrenman, ısınma çalışmalarıyla başlayıp antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalarıyla devam etti. Yeşil-beyazlı ekip kuvvet çalışmasıyla antrenmanı sonlandırdı. İki ekip 31 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’da Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. (DHA)

FOTOĞRAFLI

AYOS Konyaspor, Galatasaray NEF maçı hazırlıklarına başladı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!