0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Aziz Yıldırım Nihat Özdemir’e destek verdi

  “Şikenin üstesinden nasıl geleceksiniz?” sorusuna verdiği, yanıtla gündemde olan Nihat Özdemir’in “Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de böyle bir olayı yaşadık. Hepimizin bildiği gibi o sezon. Biz 9 senedir herhangi bir şike olayına rastlamadık” yanıtı Fenerbahçe camiasında tepkiyle karşılanmıştı.
  Aziz Yıldırım Nihat Özdemir’e destek verdi

  Fenerbahçe Spor Kulübü‘nün eski başkanı Aziz Yıldırım ile Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir önceki gün telefon görüşmesi yaptı. Yıldırım, Ali Koç’un tepki gösterdiği Nihat Özdemir’e güvenini dile getirdi.

  Dün sosyal medyada dolaşan habere göre  çok önemli bir bilgi aktarıldı: · Nihat Özdemir, cuma günü (5 Haziran) Aziz Yıldırım ile bir telefon konuşması yaptı.

  Aziz Yıldırım’ın bu konu hakkında konuşma yanlısı olmadığı, 2 yıldan bu yana süren sessizliğini koruyacağı söyleniyor. Ve tavrını da devam ettirecek gibi. Konuşup bu tartışmada bir taraf olmak istemiyor. Ama eski dostu Nihat Özdemir’in ifadelerinin amacını aşar bir şekilde yorumlanmasından yana da değil.

  Aziz Yıldırım ile Nihat Özdemir arasında geçen konuşmadan söylediği sözlerde bunun bir göstergesi: · Nihat Özdemir, böyle saçma sapan bir şey olabilir mi? Aziz Bey’in bu sözlerini Nihat Özdemir’e duyduğu güvenin ifadesi olarak yorumladı, bana konuşmayı aktaranlar. Yıldırım’ın, ‘dostu’nun sözlerinin samimiyetine güvendiğini söylediler.

   

  Site İçi Yorumlar