0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Barcelona’dan Lionel Messi’ye 50 milyon Euro

  İspanya’nın Dev kulübü Barcelona, sözleşmesi 30 Haziranda sona erecek futbolcusu Lionel Messi’ye 50 milyon Euro’luk teklifte bulundu. İşte, haberin detayları.
  Barcelona’dan Lionel Messi’ye 50 milyon Euro

  Günümüz Futbolunun tartışmasız en iyi ilk iki futbolcu arasında yer alan Lionel Messi’ye Kulübü İspanyol Devi FC Barcelona’dan önemli bir teklif geldi. Geçtiğimiz sezonlarda Astronomik rakamlarda transfer olan birçok genç futbolcuya şahit olmuştur. Ancak Futbol’un iki devi olan Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, maaş bordrosu bakımından yeni oyuncuların arkasında kalıyordu. Bunu ortadan kaldırmak isteyen Barcelona, Lionel Messi’ye dudak uçuklatacak bir teklifte bulundu.  Gelecek sezon için 3 yıllık bir tekliften bahseden İspanya Kulübü, Lionel Messi’nin maaşına da zam yapacağını duyurdu. Bilindiği üzere 30 Haziran itibari ile birçok oyuncunun Sözleşmesi sona erecek. Bu oyuncular arasında en büyük ilgi Lionel Messi’ye duyuluyor. Birçok dünya kulübünden önümüzdeki sezon için teklif alan Lionel Messi, takımı Barcelona’da kalmak istediğini bildirdi.  Eğer beklendiği gibi gider ve Lionel Messi Barcelona’ya imza atarsa yıllık 3 yıl için 50 milyon Euro alacağı basına yansıdı. Ayrıca Kulüpten yapılan açıklama da görüşmelerin başlandığı ve olumlu seyir ettiği de bildirildi.

  Günümüzün en çok kazanan futbolcusu olacak.

  Eğer Arjantinli yıldız ile 3 yıllık anlaşma sağlanırsa, Günümüzde en çok kazanan futbolcular arasında ilk sırayı elde edecek. Görüşmelerin devam ettiği bugünler de Barcelona’nın sözleşmesini 2023’e kadar uzatmasını planladığı Lionel Messi, Bu sezon çıktığı 31 maç’ta 24 gol ve 16 asistlik performans ile gözleri dolduruyor.

  Site İçi Yorumlar