0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Benfica’da Yeniden Jorge Jesus Dönemi

  Benfica'da 2009 yılından 2015 yılına kadar görev yapan Jorje Jesus, tekrar takımın başında görev yapacak.
  Benfica’da Yeniden Jorge Jesus Dönemi

  Benfica’da Yeniden Jorge Jesus Dönemi

  Koronavirüsün en çok etkilediği futbol takımlarından biri olan Benfica, bilindiği gibi bu sezon şampiyonluğu en yakın takipçisi Porto’ya kaptırmıştı. Bu doğrultuda hatanın teknik direktörde olduğunu dile getiren başkan, göreve eski teknik direktör Jorge Jesus’u getirme kararı aldı. 2009 yılından 2015 yılına kadar Benfica ile birçok maça çıkan ve toplamda 3 kezşampiyonluk elde eden Jorge Jesus, kaldığı yerden devam etmek için Benfica’ya evet dedi. Geçtiğimiz sezonlarda toplamda 2 yıl boyunca Brezilya ekiplerinden Flemengo’yu çalıştıran Jorge Jesus, takımın başına geçtiği sezon Libertadores kupası ve ardından 2. sene de Sudamericana’yı kazandı. Bu durumda bilgi ve birikiminden asla ödün vermeyen 65 yaşındak teknik adam Jorge Jesus, 17 Temmuz 2020 tarihinde yani 3 gün önce Flamango ile yollarını ayırmıştı.

  Flamengo ile 17 Temmuz 2020’de yollarını ayıran teknik adam Jorge Jesus için Benfica başkanıLuis Felipe Vieria’nın devreye girerek eski teknik direktörü tekrar Benfica’da görmek istediğini belirtmişti.  65 yaşındaki teknik adam 6 senedir çalıştırdığı Benfica ile tekrar yola devam etme kararı aldı. Bu durumda Dün anlaşan ve bugün kesinleşen habere göre teknik direktör Jorge Jesus kesin olarak Benfica’yı çalıştırmaya devam edecek.

  16 Haziran 2009 yılında Benfica’da göreve başlayan Jorge Jesus, 5 Haziran 2015 tarihinde kesin olarak görevine son vermişti. Benfica’dan ayrılan Jorge Jesus 2018- 2019 sezonunu Hilal, 2019-2020 sezonunu da Flamengo’da geçirdi.

  Site İçi Yorumlar