0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş, Alanyasporlu Fabrice N’Skala’yı kadrosuna katıyor

  Beşiktaş yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam ediyor. Sol kanada transfer yapmak isteyen siyah-beyazlılar, uzunca bir süre gündemine Aytemiz Alanyasporlu Fabrice N'Sakala'yı almıştı. Kongolu oyuncuyu Fenerbahçe ve Anderlecht de istiyordu. Ancak ibre Beşiktaş'a döndü.
  Beşiktaş, Alanyasporlu Fabrice N’Skala’yı kadrosuna katıyor

  Maaş indirimini kabul eden Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Fabrice N’Sakala ile önümüzdeki günlerde görüşecek Beşiktaş’ın bu transferi bitirmesi bekleniyor.

  Beşiktaş yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam ediyor. Sol kanada transfer yapmak isteyen siyah-beyazlılar, uzunca bir süre gündemine Aytemiz Alanyasporlu Fabrice N’Sakala’yı almıştı. Kongolu oyuncuyu Fenerbahçe ve Anderlecht de istiyordu. Ancak ibre Beşiktaş’a döndü.

  BONSERVİS ÖDENMEYECEK

  Ancak her şeye rağmen iki tarafın önümüzdeki günlerde bir kez daha bir araya geleceği öğrenildi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan N’Sakala için bonservis ödenmeyecek.

  Kongolu futbolcu N’Sakala bu sezon Aytemiz Alanyaspor formasıyla 27 maça çıktı ve 1 asist yaptı. 2017 yılından beri Akdeniz ekibinde oynayan N’Sakala istikrarlı futboluyla tanınıyor.

  Alanyasporlu Fabrice N’Sakala güçlü fiziğinin yanı sıra hücuma verdiği destekle dikkat çekiyor.

  Site İçi Yorumlar