Loading...
21/01
Bitti
logoKasımpaşa
1
logoBaşakşehir FK
3
21/01
Bitti
logoGalatasaray
2
logoAntalyaspor
1
21/01
Bitti
logoErzurumspor FK
0
logoGöztepe
1
21/01
Bitti
logoBandırmaspor
4
logoTuzlaspor
1
21/01
Bitti
logoGençlerbirliği
5
logoBoluspor
1
21/01
Bitti
logoAltay
1
logoPendikspor
4
21/01
Bitti
logoLiverpool
0
logoChelsea
0
21/01
Bitti
logoWest Ham United
2
logoEverton
0
21/01
Bitti
logoSouthampton
0
logoAston Villa
1
21/01
Bitti
logoBournemouth
1
logoNottingham Forest
1
21/01
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrighton & Hove Albion
2
21/01
Canlı ( 72 )
logoCrystal Palace
0
logoNewcastle United
0
21/01
Bitti
logoUnion Berlin
3
logoHoffenheim
1
21/01
Bitti
logoStuttgart
1
logoMainz 05
1
21/01
Bitti
logoWolfsburg
6
logoFreiburg
0
21/01
Bitti
logoEintracht Frankfurt
3
logoSchalke 04
0
21/01
Bitti
logoBochum
3
logoHertha Berlin
1
21/01
Canlı ( 71 )
logoKöln
6
logoWerder Bremen
1
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
Bitti
logoPaços De Ferreira
1
logoSporting Braga
2
21/01
Canlı ( IY )
logoSanta Clara
0
logoBenfica
2
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
Bitti
logoHellas Verona
2
logoLecce
0
21/01
Bitti
logoSalernitana
0
logoNapoli
2
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
Bitti
logoRayo Vallecano
0
logoReal Sociedad
2
21/01
Bitti
logoEspanyol
1
logoReal Betis
0
21/01
Canlı ( 72 )
logoAtletico Madrid
3
logoValladolid
0
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
Bitti
logoCoventry
2
logoNorwich City
4
21/01
Bitti
logoBirmingham
1
logoPreston North End
2
21/01
Bitti
logoCardiff City
0
logoMillwall
1
21/01
Bitti
logoQueens Park Rangers
1
logoSwansea City
1
21/01
Bitti
logoStoke City
4
logoReading
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoBlackpool
0
logoHuddersfield Town
0
21/01
Bitti
logoBristol City
1
logoBlackburn Rovers
1
21/01
Bitti
logoWigan Athletic
0
logoLuton Town
2
21/01
Bitti
logoWatford
1
logoRotherham United
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
02:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
Bitti
logoRochedale Rovers
2
logoMoreton Bay United Jets
2
21/01
Bitti
logoWisla Plock
0
logoZemplin Michalovce
2
21/01
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoRubin Kazan
2
21/01
Bitti
logoDnipro-1
3
logoPyunik
1
21/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
1
logoKustosija
1
21/01
Bitti
logoEnergetik-BGU Minsk
2
logoSlutsk
0
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
Bitti
logoLisen
0
logoProstejov
2
21/01
Bitti
logoMotorlet Praha
2
logoMeteor Praha
0
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
Bitti
logoSepsi II
1
logoBraşov Steagul Renaşte
2
21/01
Bitti
logoUnicov
2
logoSigma Olomouc II
4
21/01
Bitti
logoPisek
1
logoDukla Prag
5
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovacko II
0
logoZnojmo
0
21/01
Bitti
logoSlavoj Trebisov
4
logoPartizan Bardejov
0
21/01
Bitti
logoUhersky Brod
0
logoVyskov
4
21/01
Bitti
logoSJK Seinajoki
1
logoPaide Linnameeskond
2
21/01
Bitti
logoStal Rzeszow
3
logoHutnik Krakow
2
21/01
Bitti
logoChrudim
2
logoGraffin Vlasim
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
Bitti
logoGomel
2
logoBelshina
0
21/01
Bitti
logoHillerod
1
logoVanlose
3
21/01
Bitti
logoIsloch Minsk
0
logoBATE Borisov
1
21/01
Bitti
logoJihlava
4
logoSokol Zivanice
0
21/01
Bitti
logoMiddelfart
2
logoFC Fredericia
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOpava
0
logoPovazska Bystrica
0
21/01
Bitti
logoPecsi MFC
0
logoPaksi SE
3
21/01
Bitti
logoRekord Bielsko-Biala
2
logoJastrzebie Zdroj
0
21/01
Bitti
logoRuch Chorzow
0
logoSKRA Czestochowa
0
21/01
Bitti
logoSered
1
logoPuchov
4
21/01
Bitti
logoSpartak Myjava
4
logoSkalica
2
21/01
Bitti
logoTuS Heiligenkreuz
4
logoATSV Wolfsberg
2
21/01
Bitti
logoVitebsk
2
logoDnepr Mogilev
1
21/01
Bitti
logoZilina II
2
logoBanik Ostrava II
1
21/01
Bitti
logoHellerup IK
1
logoNykobing
3
21/01
13:30
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOdra Opole
0
logoSlask Wroclaw II
0
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoChrobry Glogow
0
logoKalisz
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDonau
0
logoMauerwerk
0
21/01
14:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
Bitti
logoInter Turku
3
logoEIF
1
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLagow
0
logoPilica Bialobrzegi
0
21/01
14:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLehnerz
0
logoHanau
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLippstadt 08
0
logoHilden
0
21/01
Bitti
logoMlada Boleslav
4
logoDukla Banska Bystrica
3
21/01
Bitti
logoMlawianka Mlawa
0
logoStomil Olsztyn
4
21/01
Bitti
logoNaestved
1
logoRoskilde
2
21/01
Bitti
logoPaderborn 07 II
3
logoWiedenbrück
1
21/01
Bitti
logoPogon Siedlce
0
logoSwit Nowy Dwor
1
21/01
Bitti
logoPolaban Nymburk
3
logoVelim
3
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
14:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
3
logoLKS Lodz II
2
21/01
Bitti
logoShamrock Rovers
4
logoBray Wanderers
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSchalke 04 II
1
logoWattenscheid 09
0
21/01
Bitti
logoAFC Eskilstuna
1
logoUnited Nordic
0
21/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoSlovacko
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovan Velvary
0
logoPribram
0
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
Bitti
logoFrauental
0
logoKalsdorf
1
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
Bitti
logoGyöri ETO
1
logoZilina
2
21/01
Bitti
logoHalmstad
0
logoÖsters
4
21/01
Bitti
logoHannover 96
2
logoHolstein Kiel
1
21/01
Bitti
logoJahn Regensburg
4
logoVorwarts Steyr
0
21/01
Bitti
logoJihlava II
1
logoVrchovina
2
21/01
15:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
15:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
0
logoRigas Skola
3
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
15:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoTorpedo Zhodino
0
logoSlavia Mozyr
0
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
Bitti
logoYantra 1919
2
logoLudogorets II
2
21/01
Bitti
logoDarmstadt 98
1
logoWil 1900
0
21/01
Bitti
logoHJK Helsinki
4
logoHaka
0
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
15:30
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
(UZ )
logoArminia Bielefeld
1
logoPaderborn
1
21/01
Bitti
logoSt. Pauli
0
logoMidtjylland
0
21/01
Bitti
logoIlves Tampere
1
logoVPS
2
21/01
Bitti
logoFA 2000
0
logoHolbaek
2
21/01
Bitti
logoAdmira Praha
1
logoZenit Caslav
1
21/01
Bitti
logoBremer SV
6
logoKomet Arsten
3
21/01
Bitti
logoBrommapojkarna
1
logoDjurgarden
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoCarl Zeiss Jena
0
logoSchweinfurt
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoConcordia Elblag
0
logoGedania Gdansk
0
21/01
Bitti
logoDrochtersen / Assel
1
logoWerder Bremen II
1
21/01
Bitti
logoGleisdorf
2
logoSturm Graz II
1
21/01
Bitti
logoGorica
1
logoNK Brinje
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoHennef 05
0
logoKaan-Marienborn
0
21/01
16:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
Bitti
logoJeddeloh
1
logoPreussen Münster
4
21/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Offenbach
0
logoRot-Weiss Erfurt
0
21/01
Bitti
logoKilia Kiel
1
logoPhönix Lübeck
2
21/01
16:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
Bitti
logoMeerbusch
1
logoFC Bocholt
6
21/01
Bitti
logoMjallby
1
logoBK Olympic
0
21/01
Bitti
logoMönchengladbach II
4
logoHamburg II
1
21/01
Bitti
logoNeuchatel Xamax
4
logoBiel-Bienne
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRaufoss
0
logoUllern
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRot-Weiss Oberhausen
0
logoSV 1919 Straelen
0
21/01
Bitti
logoSF Baumberg
4
logoEintracht Hohkeppel
0
21/01
Bitti
logoTraiskirchen
2
logoRapid Wien II
4
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoWuppertaler SV
0
logoFSV Frankfurt
0
21/01
Bitti
logoFortuna Düsseldorf II
0
logoFortuna Köln
2
21/01
Bitti
logoSparta Prag
3
logoNürnberg
1
21/01
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoBrumunddal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFV Engers 07
0
logoCosmos Koblenz
0
21/01
16:30
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
Bitti
logoKızılyıldız
1
logoKoper
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLausanne Sports
0
logoThun
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoProgres Niedercorn
0
logoMondorf-les-Bains
0
21/01
Bitti
logoTreaty United
3
logoCork City
0
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
Bitti
logoKosmonosy
2
logoHorky nad Jizerou
1
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
2
logoLechia Dziersoniow
2
21/01
Bitti
logoSkeid
6
logoFrigg
4
21/01
19:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Bitti
logoKaPa
4
logoKTP Kotka
2
21/01
19:30
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
5
featured

Beşiktaş, Antalya kampındaki çalışmalarına devam etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANTALYA, (DHA) – Beşiktaş, Antalya kampındaki hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetiminde yapılan antrenman ısınma koşularıyla başladı. Pas ve 5’e 2 çalışmasının ardından taktiksel çalışmalar yapıldı. Antrenman, dar alanda yan top çalışması ve çift kale taktik maçıyla noktalandı. Antrenmanı Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü ve Sportif Direktör Ceyhun Kazancı da izledi.

Siyah-beyazlılar, Antalya’da sürdürdüğü hazırlıklarına, yarın saat 11.00’de basına kapalı yapacağı çalışma ile devam edecek ve saat 19.00’da da Antalya Gloria Sports Arena’da Sporting De Charleroi ile hazırlık maçı oynayacak. 

(FOTOĞRAFLI)

Beşiktaş, Antalya kampındaki çalışmalarına devam etti

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!