0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligindeki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

  Beşiktaş Spor Kulübü, Trabzonspor'un Avrupadan men edilmesinin ardından Şampiyonlar Ligi ön eleme turuna katılmaya hak kazandı.
  Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligindeki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

  Beşiktaş Spor Kulübünün Şampiyonlar Ligindeki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

  Bu sezon kötü gidişata Sergen Yalçın ile dur diyen ve Süper Ligin son haftasına 4. Sırada giren Beşiktaş Spor Kulübü, Süper Lig’de 3. Sırada yer aldı. Normal şartlar altında Avrupa Ligi’ne giden ve bundan onur duyan Beşiktaş Spor Kulübü, Trabzonspor’un 1 yıllık men cezasının ardından CAS’a yaptığı açıklama sonrası sıralaması değişti. Trabzonspor’un CAS’tan gelen olumsuz yanın ardında Beşiktaş spor Kulübü, Süper Ligin 3. Sırasında yer aldığı için Süper Ligin 2. Sırasında yer almış olarak kabul görünüp Şampiyonlar Ligi ön elemesine gidecek.

  Sergen Yalçın’ın takıma katılmasının ardından büyük bir ivme yakalayan Beşiktaş Spor Kulübü, 25 Ağustos’ta oynanması planlanan Şampiyonlar Ligi ön elemelerine gitmeye hak kazandı. Ayrıca Trabzonspor’un bu ön elemelere gidememesinin ardından gelecek parayı da alamayacak. Bu doğrultu da Şampiyonlar Ligi ön elemesine katılacak Beşiktaş Spor Kulübü galibiyet durumunda galibiyet ücretini kasasına koyacak.

  Beşiktaş Spor Kulübünün Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri Belli Oldu

  beşiktaş

  Trabzonspor’un Süper Ligi 2. Sırada bitirmesinin ardından Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayacaktı. Ancak CAS’ın Trabzonspor’u 1 yıllığına Avrupa Kupalarından men etmesinin ardından şans Beşiktaş Spor’a güldü. Beşiktaş son hafta galip geldi ve Süper Lig’de 2. Sırada yer aldı. Bu durum üzerine Trabzonspor’un Avrupa Kupalarına katılamamasının ardından Beşiktaş Spor Kulübü Şampiyonlar Ligi ön eleme turu oynayacak. İşte Beşiktaş Spor Kulübünün Şampiyonlar Ligi’ndeki muhtemel rakipleri de belli olmaya başladı.

  1. Yunanistan’ın puan sıralamasında 2. konumda yer alan PAOK takımı,
  2. Hollanda’nın 2.si AZ Alkmar,
  3. Hırvatistan’dan Lokomotiv Zagreb olacaktır.

  Beşiktaş Spor Kulübü 3. 2. Turda eşleşeceği takımı mağlup ederse, Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turuna kalacak.

  Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rakipleri:

  1. Rusya ligini 3. sırada bitiren Krasnodar,
  2. Çekya ligini 2. sırada bitiren Viktoria Pilzen,
  3. Avusturya ligini 2. sırada bitiren Rapid Vien,
  4. Fransa ligini 3. Sırada bitiren Rannes takımı Beşiktaş’ın 3. ön eleme turundaki rakipleri olacak.

  Beşiktaş Spor Kulübü eğer Şampiyonlar Ligindeki ön elemeleri geçer ve Şampiyonlar Ligine kalma başarısı elde ederse, 27 milyon Euro gelir elde edecek. Bu durumda Beşiktaş Spor Kulübü ön eleme turlarını geçmesi bekleniyor.

  Site İçi Yorumlar