0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş’ta orta saha rotasyonuna iki kişi daha eklendi

  Beşiktaş’ta transfer gündemi kulübün birinci gündemini oluşturuyor. 30 Haziranda sona erecek futbolcu sözleşmeleri Önümüzdeki Yaz transfer sezonunun hareketli geçirmesini sağlayacak. Bilindiği üzere Geçtiğimiz günlerde sorun teşkil eden Oyuncu sözleşmelerinin bitiminin ertelenen liglerin 12 Haziranda oynanacağına karar verilince, Kulüpler için endişeye sebep oldu. Bu durum için FIFA’nın yardımları süreceği bildirilirken, Kulüplerin transfer görüşmelerine hız kazandırdığı biliniyor.
  Beşiktaş’ta orta saha rotasyonuna iki kişi daha eklendi

  Daha önce Leroy Fer ile görüşen Beşiktaş, İngiltere ve Fransa’da orta saha arayışlarını sürdürüyor. Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen Elneny’nin sezon sonu takımdan ayrılması, Orta saha’ya yapılacak transfere hız kazandırması bekleniyor. İşte, Haberin detayları.

  “İlk Hedef Tom Carol”

  Orta saha opsiyonu için birçok futbolcuyla görüşen Beşiktaş Spor Kulübü’nün gündemine İngiliz futbolcu Tom Carol’u aldı. Bu sezon sergilediği etkili performans ile kiralık forma giyen Elneny’nin takımdan ayrılacağı üzerine ortasaha’da yeni isimler belirdi. İlk önce sözleşmesi bitecek oyunculara yönelecek Beşiktaş’ın scout ekipleri tarafından Tom Carol’un önerildiği ortaya çıktı. Bu sezon Swensea forması giyen 28 yaşındaki ortasaha oyuncusu sezon sonu sözleşmesinin fesh edileceği ve olası bir durumda bonservis bedeli olmadan takıma katılacağı ileri sürüldü. Swensea’nin önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği Tom Carol için Beşiktaş’ın yakın markajının sürdüğü biliniyor. Geçtiğimiz sezon 12 maçta 2 gol atan Tom Carol’un Beşiktaş’ın transfer listesinin ortalarında yer alıyor.

  Beşiktaş’ta Jimy Cabot Sesleri”

  Korona virüsünün finansal düzeyde etkilediği Kulüplerin önümüzdeki yaz transfer döneminde bonservisi elinde bulunan oyunculara yöneleceği düşünülürken, Beşiktaş’a Jimy Cabot önerisi geldi. Fransız gazetesinde yer alan bilgilere göre Bonservisi elinde olan 26 yaşındaki kanat oyuncusunun, “Birkaç teklif geldi, ancak aceleci davranmak istemiyorum. Benim için en iyi kararı vermek en doğrusu olacak” şeklinde konuştu. Kariyerine boyunca 202 resmi maç’a çıkan Jimy Carol, 23 gol 24 asistlik performansıyla genelde 47 gol’e katkı verdi. Fransız Gazetesinin haberine göre, Bonservisini elinde bulunduran oyuncu için Fransa, İtalya ve İspanya’dan da tekliflerin olduğu bildirildi.

  Site İçi Yorumlar