0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer

  Süper lig takımları ihtiyaç olsa da olmasa da her zaman transfer ile sorunları çözmeye çalışmaktadır. Bizde bu oyuncuları toplu halde yayınlamaktansa kulüp bazında yayınlamanın daha faydalı olacağını düşündük ve sizlere Beşiktaş’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer yazımızı hazırladık.
  Beşiktaş’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer

  Beşiktaş’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer

  Bu listeyi hazırlarken sadece maddi yönü sakatlık gibi konulardan ise oluşan beklenti karşılığı verilen performans olarak hazırladığımızı önemle belirtelim çokta uzatmadan bakalım bu oyuncular kimler.

  Ailton (Ailton Gonçalves Da Silva )

  Beşiktaş’a gelmeden önce Almanya’da Schalke ve Werder Bremen ile başarılı sezonlar geçiren Ailton, Beşiktaş forması giymeye başladıktan sonra ise 14 maçta sadece 5 gol atabilmiş ve fazla kiloları ile sürekli gündem olmuştur.

  Ayhan Akman

  Benjamin Toshack’ın isteği üzerine 8 Milyon $ karşılığında Beşiktaş’a transfer olan Ayhan Akman sakatlıklar ile boğuşmasına rağmen Beşiktaş forması ile 81 Maçta 19 gol atma başarısı gösterse de sürekli sakatlıkları sonucu taraftar tepkisini yoğun biçimde hissetmiş son sakatlığı sonrası ise taraftarlar ile polemiğe girmiş ve ipleri koparmıştır.

  Beşiktaş’tan 500.000$ karşılığında Galatasaray’a transfer olan Ayhan Akman burada kendini bulmuş kaptanlığa kadar yükselmiş ve Galatasaray forması ile 314 maça çıkmıştır.

  Okan Koç

  İlhan Cavcav’ın 3 büyüklere sattığı oyunculardan birisi olan Okan Koç disiplinsiz davranışları ve gece hayatına düşkünlüğü ile sık sık gündeme gelmiştir. Beşiktaş forması ile 17 maça çıkan Okan Koç bu maçlarda toplam 2 gol atabilmiş ardından Anadolu kulüplerine kiralanmıştır.

  Osvaldo Nartollo

  Süper Lig’e transfer olan ilk Arjantinli futbolcu olan Osvaldo futbol otoriteleri tarafından yeni Kampes olarak nitelendirilse de Beşiktaş forması ile çıktığı 20 Maçta 10 gol atsa da yıldızı takım ile bir türlü barışmayan futbolcu olmuştur. Futbolundan çok imajı ve saçları ile gündeme gelen Osvaldo Nartollo Petrol Ofisine gönderilse de Beşiktaş’ın yaptığı en kötü transferlerden biri olarak akıllarda kalmıştır.

  Tabata

  Gaziantepspor’dan 8 Milyon € gibi yüksek bir bonservis bedeli ile transfer edilen Tabata yüksek beklenti altında ezilmiş bir Brezilyalı 10 numaradır, Beşiktaş forması ile 49 Maça çıkan Tabata 2 Gol 11 Asist yapmış olsa da sonrasın da Al Ryan ekibine önce kiralandı sonrasında ise 1 Milyon € karşılığında bonservisi ile gönderildi.

  Site İçi Yorumlar