featured

Beşiktaşlı taraftarlarca toplanan oyuncaklar Kahramanmaraş’a ulaştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olcay DÜZGÜN-Furkan KAVUKLU/KAHRAMANMARAŞ,(DHA) – Beşiktaşlı taraftarlarca Antalyaspor maçında tribünlerden deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere sahaya atılan oyuncaklar, Kahramanmaraş’a ulaştı. Oyuncaklar, çizgi film kahramanlarının kostümünü giyen görevliler tarafından çocuklara dağıtıldı.

Beşiktaş Kulübü ve taraftarları deprem bölgelerindeki çocuklar için ‘Bu oyuncak sana arkadaşım’ kampanyası başlatmış ve Antalyaspor maçının 4’üncü dakika, 17’nci saniyesinde oyuncaklar sahaya atılmıştı. Karşılaşmanın ardından toplanan yardımların bir bölümü depremin merkez üssü Kahramanmaraş’a gönderildi. Oyuncaklar, Gazi Mustafa Kemal Bulvarındaki Beşiktaş çadırlarına getirildi. TIR’lardan indirilen oyuncaklar çizgi film kahramanlarının kostümünü giyen görevliler tarafından çocuklara dağıtıldı. Oyuncaklarını alan çocuklar büyük mutluluk yaşadı. Oyuncak alan depremzede Rabia Çakyiğit, “Çok güzel duygular hissediyorum. Beşiktaş’a buradan selam yolluyorum. Beşiktaş başkanının kızı ile tanıştık. Beşiktaş’ın başkanı ile görüntülü konuştuk. O yüzden çok mutluyum” dedi.

Peluş oyuncak alan depremzede Ecrin Demirel, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Beşiktaş bize oyuncaklar yolluyor. Onlarla burada oyunlar oynuyoruz. Oyuncak dağıtımı bizi çok sevindirdi. Beşiktaş’a sevgi, saygı ve selamlarımı gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

Depremzede Ayşe Naz İncer, “Bu oyuncakları gönderen bütün Beşiktaş taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Oyuncaklarımızı çok beğendik. Beşiktaş taraftarlarının oyuncakları sahaya attığı videoyu izledim ve çok duygulandım” şeklinde konuştu.

Çadırkentte gönüllü olarak görev yapan Funda Tufan ise “Burada gönüllü olarak çalışıyorum. Beşiktaş Futbol Akademisi’ne çok teşekkür ediyorum. Buradaki insanlarımıza bir çok konuda destek oldular. Biz de buradan gönüllü olarak dağıtımlarını gerçekleştirdik. Bir çok çocuğumuza oyuncak dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Sahaya atılan oyuncakların dağıtımını şu anda gerçekleştiriyoruz. Destekleri için teşekkür ediyorum. Bir çok çocuğumuz oyuncaklarla birlikte mektup da göndermişler. Hediyeleri elimize ulaştı. İnce düşünceleri için teşekkür ediyoruz” dedi. (DHA)

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

-Çocuklardan görüntü

-Çocuklara oyuncak dağıtılırken görüntü

-Çocuklar ile röportaj

-Gönüllü Funda Tufan ile röportaj

-Genel detay

(FOTOĞRAFLI)

Beşiktaşlı taraftarlarca toplanan oyuncaklar Kahramanmaraş’a ulaştı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!