0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye Karton Taraftar Jesti

  12 Haziran’da başlayacak Türkiye Süper Lig’inin Korona virüs nedeniyle taraftarsız oynanacağı bildirilmişti. Bu doğrultu’da Beşiktaş Spor Kulübü bir ilke imza atarak, Vodafone Park’a karton seyirci projesi adı altında bir çalışma yaptı. Amaç takımının yanında olduğunu belirten seyircilerin kartondan maketlerinin yapılarak tribünlere yerleştirilmesidir. Bu uygulama hayata geçirilmesi Hem korna virüs hem de sosyal mesafe için oldukça önemlidir.
  Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye Karton Taraftar Jesti

  Siyah- beyazlı ekibin, Bu çalışması Lig’in 33. Haftasında Vodafone Park’ta oynayacakları Fenerbahçe içinde faaliyete geçirilecek. As başkan Fatih Hakan’ın: “Futbol, birleştirici bir spordu. Hele ki Türkiye’nin korona virüs sürecinde beraber tek bilek olması gerekmektedir. Bunun için Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarının kartondan maketlerini yapmak istiyoruz. Bu girişimleri başlattık. Hem bir aradaysak rekabet vardır. Biz de Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularının yalnız kalması taraftarı değiliz.” dedi.

  Cumartesi günü, Antalyaspor ile karşılaşacak Beşiktaş’ın, Korona virüs dönemini itibariyle ertelenen liglerin 12 Haziranda başlayacağı üzerine, sosyal mesafeye uyduklarını bilirdi. As başkan Fatih Hakan Avşar’ın, “ Pandemi sürecini iyi geçirdik, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bizlerde Beşiktaş’ımızın yalnız olmadığını göstermek adına böyle bir projeye başvurduk. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Önemli olan insan sağlığıdır. Taraftarımızın her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Bunu göstermek için karton taraftar projesine ağırlık verdik. Yeni dönem hepimiz için hayırlı olsun. Hazırlıklarımızın çoğunu tamamladık şuan sadece maçların oynanacağı güne konsantre olduk. Taraftarımızın ruhu yeter. Aslında taraftarsız futbol, müziksiz dansa benziyor. Ancak günümüz şartları buna izin vermiyor”şeklinde konuştu.

  Site İçi Yorumlar