Loading...
25/01
20:30
logoMainz 05
-
logoBorussia Dortmund
-
25/01
22:30
logoFreiburg
-
logoEintracht Frankfurt
-
25/01
22:30
logoWerder Bremen
-
logoUnion Berlin
-
25/01
22:30
logoBayer Leverkusen
-
logoBochum
-
25/01
22:30
logoAugsburg
-
logoMönchengladbach
-
25/01
Bitti
logoPhiladelphia Union
2
logoSt. Louis City
2
25/01
Bitti
logoCA River Plate
0
logoBoston River
0
25/01
00:15
logoRiver Plate
-
logoBoston River
-
25/01
03:00
logoBotev Plovdiv
-
logoUral II
-
25/01
Canlı ( Ert. )
logoOFK Pirin
0
logoMontana
0
25/01
03:00
logoOpava
-
logoLisen
-
25/01
Canlı ( Ert. )
logoSandecja Nowy Sacz
0
logoJaroslaw
0
25/01
Bitti
logoDefensor Sporting
0
logoCerro Largo
1
25/01
11:00
logoKoper
-
logoZorya Luhansk
-
25/01
11:00
logoLodzki KS
-
logoAdmira Wacker
-
25/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
2
logoHrvatski Dragovoljac
1
25/01
Bitti
logoPetrzalka
2
logoPohronie
0
25/01
13:00
logoRuch Chorzow
-
logoOdra Wodzislaw
-
25/01
Bitti
logoSpartak Trnava
6
logoSamorin
1
25/01
Bitti
logoTrinec
2
logoViktoria Otrokovice
2
25/01
14:00
logoBotev Vratsa
-
logoBansko
-
25/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
2
logoValmiera / BSS
1
25/01
14:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoSlavoj Trebisov
-
25/01
Bitti
logoZalgiris Vilnius
4
logoFK Dainava Alytus
2
25/01
Bitti
logoZnojmo
1
logoSlovacko II
3
25/01
Bitti
logoDiosgyor
2
logoFK Kosice
0
25/01
Bitti
logoFC Minsk
0
logoNaftan Novopolotsk
2
25/01
Bitti
logoFK Kozuv Gevgelija
0
logoRabotnicki
3
25/01
15:00
logoKatowice
-
logoMetal Kharkiv
-
25/01
15:00
logoKızılyıldız
-
logoLudogorets Razgrad
-
25/01
15:00
logoOFK Pirin
-
logoMarek Dupnitza
-
25/01
15:00
logoPhönix Lübeck
-
logoSt. Pauli II
-
25/01
15:00
logoSiroki Brijeg
-
logoZlate Moravce
-
25/01
15:00
logoSpartak Varna
-
logoMalisheva
-
25/01
Bitti
logoZilina
2
logoPodbrezova
3
25/01
Bitti
logoEtar Veliko Tarnovo
1
logoCherno More Varna
1
25/01
Bitti
logoHB Koge
3
logoFC Nordsjaelland
3
25/01
16:00
logoMaribor
-
logoSlavia Sofia
-
25/01
Bitti
logoRogaska
1
logoRudar Velenje
4
25/01
16:00
logoSt. Pölten
-
logoSlovan Bratislava
-
25/01
16:00
logoUral
-
logoBotev Plovdiv
-
25/01
Bitti
logoAluminij
0
logoAustria Klagenfurt
4
25/01
Canlı ( Ert. )
logoGornik Leczna
0
logoPolonia Sroda
0
25/01
16:30
logoKolubara
-
logoGorica
-
25/01
Canlı ( 90 )
logoKustosija
3
logoOpatija
3
25/01
16:30
logoRostov
-
logoJohor DT
-
25/01
16:30
logoWinterthur
-
logoFC Flora Tallinn
-
25/01
17:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoCukaricki Stankom
-
25/01
17:00
logoFalubaz Zielona Góra
-
logoChrobry Glogow
-
25/01
17:00
logoNizhny Novgorod
-
logoAkron
-
25/01
17:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoZorya Luhansk
-
25/01
Canlı ( 62 )
logoHaugesund
0
logoWolfsberger AC
0
25/01
17:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoMaritsa Plovdiv
-
25/01
Bitti
logoRiga FC
0
logoLevski Sofia
2
25/01
Canlı ( 15 )
logoSwift Hesperange
1
logoDerry City
0
25/01
19:00
logoRuch Chorzow
-
logoPawlowice Slaskie
-
25/01
20:30
logoFellbach
-
logoSGV Freiberg
-
25/01
21:00
logoGreuther Fürth II
-
logoErlangen-Bruck
-
25/01
Canlı ( Ert. )
logoHannover 96 II
0
logoGermania Egestorf
0
25/01
21:00
logoWiedenbrück
-
logoFinnentrop / Bamenohl
-
25/01
21:00
logoMönchengladbach II
-
logoUnion Nettetal
-
25/01
21:15
logoFram Larvik
-
logoPors Grenland
-
25/01
21:30
logoReusrath
-
logoHilden
-
25/01
21:30
logoRot Weiss Ahlen
-
logoHammer SpVg
-
25/01
21:30
logoWettswil-Bonstetten
-
logoRapperswil-Jona
-
25/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Emden
0
logoMeppen
0
25/01
22:30
logoUniv College Dublin
-
logoBray Wanderers
-
featured

Bey Çimento Bandırmaspor – Altınordu FK: 1 – 0

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaan BİNGÜL/BANDIRMA (Balıkesir), (DHA) – 

STAT: 17 Eylül

HAKEMLER: Alper Akarsu, Murat Temel, Emrah Ünal

BEY ÇİMENTO BANDIRMASPOR: Gkelios, Fatih Kurucuk, Mulumba (Dk. 81 Manos), Sedat Şahintürk (Dk. 81 Oğuz Kağan Güçtekin),  Kerim Avcı, Atabey Çiçek (Dk. 62 Levent Ayçiçeği), Koutroumpis, Caner Cavlun, Alpay Koldaş (Dk. 90 Camara), Mehmet Özcan, Caner Hüseyin Bağ (Dk. 62 Dembele)

ALTINORDU FK: Ali Emre Yanar, Volkan Fındıklı, Yunus Yalçın, Hasan Hüseyin Acar (Dk. 58 Furkan Yöntem), Metehan Yılmaz (Dk. 89 Rahmi Salih Kaya), Şeref Özcan (Dk. 76 Yusuf Talga), Ahmet İlhan Özek, Ali Dere, Rıdvan Koçak, Erdi Dikmen, Yusuf Can Esendemir (Dk. 46 Emircan Gürlük)

GOLLER: Dk. 27 Atabey Çiçek (Bandırmaspor)

SARI KARTLAR: Dk. 41 Fatih Kurucuk, Dk. 70 Kerim Avcı (Bandırmaspor), Dk. 58 Yusuf Yalçın Arslan, Dk. 78 Furkan Yöntem (Altınordu)

Spor Toto 1’inci Lig’in 16’ncı haftasında Bey Çimento Bandırmaspor, evinde konuk ettiği Altınordu FK’yı 1-0 mağlup etti.

17’nci dakikada Bandırmaspor maçın ilk tehlikeli atağını yaptı. Sol kanattan Caner’in ortasında topla buluşan Sedat’ın vuruşu üsten dışarı gitti.

27’nci dakikada Atabey Çiçek Bandırmaspor’u öne geçiren golü kaydetti. Bandırmaspor’un kazandığı serbest vuruşta topun başına geçen Kerim, topu ceza alanı içine gönderdi. Arka direkte uygun pozisyonda topla buluşan Atabey Çiçek’in kafa vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu: 1-0.

Mücadele Bey Çimento Bandırmaspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.(DHA)

FOTOĞRAFLI 

 

 

Bey Çimento Bandırmaspor – Altınordu FK: 1 – 0

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!