0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Bundesliga Ekipleri Hakan Yeşil’in Peşini Bırakmıyor.

  Trabzonspor’un genç yeteneği Hakan Yeşil için Freiburg ve Stutgart devreye girdi. İşte haber’in detayları.
  Bundesliga Ekipleri Hakan Yeşil’in Peşini Bırakmıyor.

  Geçen sezon kadrosunda değişikliğe giden ve kadrosunu bir anda gençleştiren Trabzonspor Kulübü, Bu sezon yavaş yavaş etkisini görmeye başladı. Bu sezon yakaladığı büyük sükse akabinde Yusuf Yazıcı’yı Lille Kulübüyle 16, 5 milyon Euro ve 1 milyon Euro Bonus ile anlaşmıştı. Sıra Alt yapılar nezdinde forma giyen Hakan Yeşil’in. Önümüzdeki sezonlarda büyük çıkış yakalaması beklenen Hakan Yeşil’e Almanya’dan tekliflerin olduğu bildirildi. Bu sezon Almanya birçok Türk oyuncusuna ev sahipliği yapmaktadır. Bu futbolcular arasına Hakan Yeşil’inde eklenmesi an meselesi. Alt yapılarda gösterdiği etki performans ile Almanya kulüplerinden Freibufg ve Stutgart’ı kendine hayran bırakan Hakan Yeşil için Alman kulüplerinin devreye girdiği bildirildi. Bu sezon form’da olan oyuncunun menajeri ile yakın zamanda iletişime geçecek Alman kulüplerinin Hakan Yeşil’i kadrosuna katmak için epey çaba harcayacağı anlaşılıyor.

  Hakan Yeşil Kimdir?

  1 Ocak 2020 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Diyarbakır’ın Ergani ilçesi takımlarından Ergani GB takımının alt yapısında görev alan Hakan Yeşil, 2014 tarihinde Trabzonspor Kulübü’nün Alt yapısına getirildi. Trabzon’daki başarılı grafiği ona 2017 yılında Trabzonspor U16 takım formasını verecekti. Bu görevi de layıkıyla yerine getiren Hakan Yeşil, 1 sene sonra U17 forması terletti. U17 yıllarında Trabzonspor 1461 Kulübüne kiralık olarak gönderildi ve bu sezon Trabzonspor Kulübü’nün U19 takımında görev alan Hakan Yeşil için Alman kulüpleri Stutgat ve Freiburg’un 18 yaşındaki genç yeteneği takımlarında görmek istediklerini iletti.

  Milli takım ile ilk kez Katar’da düzenlenen 13- 14 Ocak 2016 yılı U14 Milli takımında görev aldı. Şuan Türkiye Lig’i U19 Elit A’da forma şansı bulan Hakan Yeşil çıktığı 19 maç’ta 1 gol attı.  Milli takımla birlikte 48 maç’a çıkan Hakan Yeşil, 4 gollük katkı sağladı.

  Site İçi Yorumlar