0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Burak Yılmaz’ın Lillie’deki Formasını Zeki Çelik Takdim etti

  Burak Yılmaz'ın Lille'de giyeceği 17 numaralı formasını Zeki Çelik kendisine takdim etti. İşte haberim tüm detayları sizlerle.
  Burak Yılmaz’ın Lillie’deki Formasını Zeki Çelik Takdim etti

  Lille ile 2 yıllık anlaşmaya varan Burak Yılmaz, kameraların karşısına geçerek transfer sürecini anlattı. Kariyeri boyunca Süper Lig’de birçok takımda forma giyen ve Süper Lig’de gol krallığına dahi ulaşan Burak Yılmaz, son olarak Fransa’ya yelken açtı. Gerek Milli Takım gerekse Süper Lig takımlarındaki başarısı adını birçok Avrupa Kulübü ile andıran Burak Yılmaz en nihayetinde Lille’yi seçti. Özellikle Türkiye Milli Takımının Euro 2020 elemelerinde muhteşem performans gösteren Burak Yılmaz, Fransa maçındaki yaptıklarıyla Lille’nin gözüne girmişti. Burak Yılmaz’ın rakip savunma oyuncularını adeta yıprattı Fransa maçını yakından takip eden Fransız yetkililer Burak Yılmazı derhal takımda görmek istediğini belirtmişti. Bu durumda transferin dün netleşmesi halinde bugün kamera karşısına geçen Burak yılmaz duygularını anlattı.

  Fransız Kulübü Lille, Burak Yılmaz’ı kadrosuna katmasının ardından basına tanıtmak için kameralar karşısına geçirdi. Kameralar karşısında hem duygularını hem de transfer sürecini anlatan Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

  burak yılmaz'ın

  “Lille ekibinin bana güvenmesinden ötürü kendilerine teşekkür ederim. Bildiğiniz üzere hayatım boyunca sürekli baskılı takımlarda oynama şansım oldu. Bu baskılı ortamlar her zaman bana iyi gelmiştir. Bana duyulan bu güven de aslında baskıyı yaratıyor. Her zaman olduğu gibi yeniden bir ispat ve mutlulukla karşı karşıyayım. İlk önce bana güvenenleri ve ardından kulübümü kesinlikle mahcup etmemem gerekiyor.”

  “Luis Campos menajeri aracılığı ile benimle temas kurdu”

  “Tam olarak 20 gün evle Luis Campos menajeri aracılığı ile benimle temas kurdu. Kendisi İstanbul’a geldi ve yüz yüze de görüşme fırsatımız oldu. Aslında oradaki konuşma beni çok etkiledi ve orada kararımı vermiştim. Zeki Çelik ile Yusuf Yazıcıyı arayarak onlara Lille’yi sordum. Kardeşlerime sormam gerekenleri sordum onlarda sağ olsun beni cevapladılar. Onlarında görüşleri benim için önemliydi. Çok yardımcı oldular.”

  “Lille’nin transfer stratejilerinin olukça ayrı bir düzlemde ilerlediği biliyorum. Burada benim görevim sahaya çıkıp gol atmak olacaktır. Bu işlemi tamamlamanın ardından bana verilen diğer görevleri de yapacağım.”

  Zeki Çelik, 17 Numaralı Formayı Takdim Etti

  Lille’nin Türk Yıldızı zeki Çelik 17 numaralı Lille formasını Burak Yılmaz’a takdim etti. Bu durumun üzerine Burak Yılmaz: “Herkesin içinde Zeki Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Türkiye Milli Takımında onlara kaptanlık etmekten mutluluk duyuyorum. Türkiye’de saygı oranları çok fazla oluyor. Zeki Çelik, ‘Forma hakkında bir şey düşünme. 17 numaralı forma senindir’ dedi”  ifadelerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar