0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Bursaspor Hurmayı yedi

  TFF 1. Lig yarı finalinde Adana Demirspor'a 4-1 kaybederek elenen Bursaspor'da Kerem Kök ve Anıl Karaer, Özer Hurmacı'ya tepki gösterdi.
  Bursaspor Hurmayı yedi

  TFF 1. Lig yarı finalinde Adana Demirspor’a 4-1 kaybederek elenen Bursaspor‘da Kerem Kök takım arkadaşıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  İsim vermeden Özer Hurmacı‘yı eleştiren Kerem Kök, “Dün acı bir olay yaşadık. Takımda bir arkadaşımız kendini düşünerek bizi yalnız bıraktı. İsim vermeyeceğim. Bursasporlular öğrenecek. Alçakça sabote edildik. Dün akşam hayatım boyunca unutamayacağım bir ders aldım Biz savaşa geliyoruz. 8-9 aydır maaş alamayan futbolcular antrenmanı boykot eder, hiç yapmadık” dedi.

  Anıl Karaer ise “Özer Hurmacı dün oynamadığı için kampı terk etti. Ben futbol hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşadım. Saat 2, 3’lere kadar bunların konuşmaları oldu. Bu bize ihanettir. Bursaspor’a ihanettir” diye konuştu.

  Takımda kendisi dahil bazı oyuncuların 10 aydır maaş alamadığını söyleyen Karaer, “Tek düşüncemiz Bursaspor’u Süper Lig’e çıkarmaktı. Taraftarımızdan özür diliyoruz” ifadelerini kullandı.

  Özer Hurmacı ise instagram hesabından iddiaları yanıtladı ve “Allah biliyor gerçeği. Kimin egoları, kimin fitneleri, kimin basiretsizliğini. Keşke konuştuğunuz kadar icraat yapsaydınız. Günahınızı benden çıkarın şimdilik. Omuzlarım geniş. O yükü de kaldırırım” mesajını yayınladı.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.