Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
03:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
13:00
logoTychy 71
-
logoPuszcza Niepolomice
-
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
15:00
logoHobro IK
-
logoSonderjyskE
-
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
15:00
logoTPS Turku
-
logoPIF
-
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
16:00
logoHartberg
-
logoSt. Pölten
-
20/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoTrinec
-
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
16:00
logoSlovan Bratislava
-
logoZbrojovka Brno
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
16:30
logoAC Horsens
-
logoAalborg
-
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
17:00
logoDomzale
-
logoKolubara
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
17:00
logoTeplice
-
logoRapid Wien
-
20/01
17:00
logoViktoria Plzen
-
logoMolde
-
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
19:00
logoNorrby IF
-
logoHacken
-
20/01
19:30
logoHammarby
-
logoSandvikens IF
-
20/01
19:30
logoSC Weiz
-
logoWildon
-
20/01
19:30
logoSlavia Prag II
-
logoPrepere
-
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
20:00
logoFortuna Düsseldorf
-
logoSW Rehden
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
20:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
21:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Bursaspor – Isparta 32 Spor: 1-2

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hasan BOZBEY/BURSA,(DHA)-

STAT: Bursa Büyükşehir Belediye

HAKEMLER: Abdullah Volkan Aydın, Niyazi Atakan Ataseven, Fatih Karatağ

BURSASPOR: Canberk Yurdakul, Abdullah Tazgel (Kerem Kök dk. 85), Furkan Emre Ünver, Eren Tunalı, Ertuğrul Kurtuluş (Barış Dalkıran dk. 56), Ozan İsmail Koç, Kubilay Sönmez, Enver Cenk Şahin, Mustafa Genç (Ömer Görgüc dk. 46 ), Emre Tepegöz (Bilal Güney dk. 60), Berat Altındiş (Melih Sağlam dk. 46)

ISPARTA 32 SPOR: Furkan Bekleviç, Musa Nizam, Halil Duman, Osman Torun, Bahadır Yıldırım, Cem Özdemir, Abdullah Topkara (Serhan Yılmaz dk. 70), Cemal Kızılateş (Soner Birinci dk. 82), Hüseyin Afkan, Erdem Seçgin, Bahattin Demircan

GOLLER: Bahattin Demircan (DK. 47), Samer Karakoç(DK.90+5) (Isparta 32 Spor), Furkan Emre Ünver DK: 90+2 (Bursaspor)

KIRMIZI KART: Samet Karakoç (dk. 90+6) (Isparta 32 Spor)

SARI KARTLAR: Musa Nizam (Isparta 32 Spor), Ertuğrul Kurtuluş (Bursaspor)

TFF 2. Lig Beyaz Grup 15. hafta maçında Bursaspor, sahasında ağırladığı Isparta 32 Spor’a uzatma dakikalarında yediği golle 2-1 yenildi.

(FOTOĞRAFLI)

Bursaspor – Isparta 32 Spor: 1-2

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!