Caner Erkin Affedildi Mi ?

Caner Erkin Affedildi Mi ?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Caner Erkin Affedildi Mi ?

Son dönemlerde adı birçok kulüp ile geçen Caner Erkin’in Fenerbahçe’deki durumu belirsizliğini koruyor. Caner ErkinGökhan Gönül ile birlikte 2020/2021 sezonunda Beşiktaş’tan eski takımı olan Fenerbahçe’ye dönmüştü. Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında önemli bir görev üstlenen Caner Erkin , takım içerisinde ‘laubali’ olarak nitelendirilen  davranışları nedeniyle 2021 Mart ayında ceza almıştı.Daha sonrasında affedilmesine rağmen bu davranışlarına devam eden Caner Erkin için Vitor Pereira’nın gelişi ile birlikte kadro dışı kalması söz konusu olmuştur.

Vitor Pereira’ya Ali Koç’un tam yetki ve sorumluluk vermesi ile birlikte takım kadrosunda dönüşüme gitmiştir. Vitor Pereira  , takım kadrosunda Caner Erkin ve bazı diğer oyuncuları kadro dışında bırakarak takımda açıkça istemediğini belirtmiştir. Bu durumun arkasında Vitor Pereira‘nın Fenerbahçe’yi 2014/2015 sezonunda çalıştırdığı sırada Caner Erkin ile olan gerginliğinin de etkisi olduğu belirtilmektedir.

Caner Erkin gibi oyuncuların gönderilmesindeki diğer bir sebep ise diğer takımlara göre oldukça hareketsiz bir transfer sezonu geçiren Fenerbahçe’nin yüksek maliyetli oyunculardan kurtularak diğer transferler için finansman sağlama amacı olduğu belirtiliyor.

Caner Erkin ise , Fenerbahçe’de Gökhan Gönül’ün Çaykur Rizespor’a  transfer edilmesi ile birlikte kaptanlık pazubandını takacak ilk isim olarak öne çıkmıştı ancak kadro dışı kalması hem Caner Erkin’in hem de Fenerbahçeli yetkililerin başka takımlara transfer  olma olasılığını doğurmuştur. Son dönemde özellikle Çaykur Rizespor ile adı anılan Caner Erkin‘nin Adana Demirspor ve Beşiktaş takımlarına gideceğine dair transfer haberleri çıkmıştır.

Son çıkan haberler doğrultusunda Caner Erkin’in Fenerbahçe’de kalmak istediği ve Vitor Pereira ile görüşerek affedildiği yönünde haberler çıktı. Transfer sezonunun bu hafta bitmesi itibari ile Caner Erkin’in Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı kesinleşecek.

Caner Erkin Affedildi Mi ?

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!