Loading...
12/11
14:30
logoSivasspor
0
logoÜmraniyespor
0
12/11
17:00
logoFenerbahçe
0
logoGiresunspor
0
12/11
20:00
logoBaşakşehir FK
0
logoGalatasaray
0
12/11
13:30
logoPendikspor
0
logoBodrumspor
0
12/11
16:00
logoErzurumspor FK
0
logoAdanaspor
0
12/11
19:00
logoBoluspor
0
logoYeni Malatyaspor
0
12/11
15:30
logoManchester City
0
logoBrentford
0
12/11
18:00
logoLiverpool
0
logoSouthampton
0
12/11
18:00
logoBournemouth
0
logoEverton
0
12/11
18:00
logoNottingham Forest
0
logoCrystal Palace
0
12/11
18:00
logoWest Ham United
0
logoLeicester City
0
12/11
18:00
logoTottenham
0
logoLeeds United
0
12/11
20:30
logoNewcastle United
0
logoChelsea
0
12/11
22:45
logoWolverhampton
0
logoArsenal
0
12/11
17:30
logoHertha Berlin
0
logoKöln
0
12/11
17:30
logoBayer Leverkusen
0
logoStuttgart
0
12/11
17:30
logoAugsburg
0
logoBochum
0
12/11
17:30
logoHoffenheim
0
logoWolfsburg
0
12/11
17:30
logoWerder Bremen
0
logoRB Leipzig
0
12/11
20:30
logoSchalke 04
0
logoBayern München
0
12/11
19:00
logoLens
0
logoClermont
0
12/11
23:00
logoRennes
0
logoToulouse
0
12/11
21:00
logoArouca
0
logoRio Ave
0
12/11
23:30
logoBoavista
0
logoPorto
0
12/11
17:00
logoNapoli
0
logoUdinese
0
12/11
20:00
logoSampdoria
0
logoLecce
0
12/11
22:45
logoBologna
0
logoSassuolo
0
12/11
18:00
logoBristol City
0
logoWatford
0
12/11
18:00
logoCardiff City
0
logoSheffield United
0
12/11
18:00
logoCoventry
0
logoQueens Park Rangers
0
12/11
18:00
logoHuddersfield Town
0
logoSwansea City
0
12/11
18:00
logoHull City
0
logoReading
0
12/11
18:00
logoLuton Town
0
logoRotherham United
0
12/11
18:00
logoNorwich City
0
logoMiddlesbrough
0
12/11
18:00
logoPreston North End
0
logoMillwall
0
12/11
18:00
logoWest Bromwich
0
logoStoke City
0
12/11
18:00
logoWigan Athletic
0
logoBlackpool
0
12/11
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoGüney Kore (K)
1
12/11
Bitti
logoAvustralya (K)
4
logoİsveç (K)
0
12/11
20:30
logoIrak
0
logoEkvador
0
12/11
21:30
logoFinlandiya (K)
0
logoGaller (K)
0
featured

Çukurova Cup başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa ERCAN / MERSİN, (DHA) – Çukurova Basketbol Kulübü (ÇBK) Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından organize edilen 5’inci Çukurova Cup Hazırlık Turnuvası, Perşembe günü başlayacak.

Servet Tazegül Spor Salonu’nun ev sahipliği yapacağı turnuvada; Nesibe Aydın GSK, Hatay Büyükşehir Belediyespor, BOTAŞ Spor ve Çukurova Basketbol karşı mücadele edecek. Hazırlık turnuvalarının önemine vurgu yapan ÇBK Başantrenörü Emre Vatansever, “Bu turnuva sezon öncesi çalıştıklarımızı, nerede olduğumuzu, ne yaptığımızı ve ne kadar iyi yaptığımızı görmenin testi olacak. Antrenmanlarda ne yaptıysak, üç maçta da bunları deneyeceğiz. Takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Turnuvanın maç programı şöyle;

29 Eylül Perşembe

16.00: Hatay Büyükşehir Belediyespor-Nesibe Aydın GSK

18.00: ÇBK-BOTAŞ

30 Eylül Cuma

16.00: BOTAŞ-Hatay Büyükşehir Belediyespor

18.00: Nesibe Aydın GSK-ÇBK

2 Ekim Pazar

13.30: Nesibe Aydın GSK-BOTAŞ

15.30: ÇBK-Hatay Büyükşehir Belediyespor

FOTOĞRAFLI

Çukurova Cup başlıyor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!