Loading...
21/01
Bitti
logoKasımpaşa
1
logoBaşakşehir FK
3
21/01
Canlı ( 45 )
logoGalatasaray
0
logoAntalyaspor
0
21/01
Bitti
logoErzurumspor FK
0
logoGöztepe
1
21/01
Bitti
logoBandırmaspor
4
logoTuzlaspor
1
21/01
Bitti
logoGençlerbirliği
5
logoBoluspor
1
21/01
Canlı ( 45 )
logoAltay
0
logoPendikspor
1
21/01
Bitti
logoLiverpool
0
logoChelsea
0
21/01
Canlı ( 88 )
logoWest Ham United
2
logoEverton
0
21/01
Canlı ( 80 )
logoSouthampton
0
logoAston Villa
1
21/01
Canlı ( 87 )
logoBournemouth
1
logoNottingham Forest
1
21/01
Canlı ( 88 )
logoLeicester City
2
logoBrighton & Hove Albion
1
21/01
20:30
logoCrystal Palace
-
logoNewcastle United
-
21/01
Bitti
logoUnion Berlin
3
logoHoffenheim
1
21/01
Bitti
logoStuttgart
1
logoMainz 05
1
21/01
Bitti
logoWolfsburg
6
logoFreiburg
0
21/01
Bitti
logoEintracht Frankfurt
3
logoSchalke 04
0
21/01
Bitti
logoBochum
3
logoHertha Berlin
1
21/01
20:30
logoKöln
-
logoWerder Bremen
-
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
Canlı ( 60 )
logoPaços De Ferreira
0
logoSporting Braga
1
21/01
21:00
logoSanta Clara
-
logoBenfica
-
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
Bitti
logoHellas Verona
2
logoLecce
0
21/01
20:00
logoSalernitana
-
logoNapoli
-
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
Bitti
logoRayo Vallecano
0
logoReal Sociedad
2
21/01
Canlı ( 76 )
logoEspanyol
1
logoReal Betis
0
21/01
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoValladolid
-
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
Bitti
logoCoventry
2
logoNorwich City
4
21/01
Canlı ( 85 )
logoBirmingham
1
logoPreston North End
2
21/01
Canlı ( 88 )
logoCardiff City
0
logoMillwall
1
21/01
Canlı ( 90 )
logoQueens Park Rangers
1
logoSwansea City
1
21/01
Canlı ( 87 )
logoStoke City
4
logoReading
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoBlackpool
0
logoHuddersfield Town
0
21/01
Canlı ( 88 )
logoBristol City
1
logoBlackburn Rovers
1
21/01
Canlı ( 88 )
logoWigan Athletic
0
logoLuton Town
2
21/01
Canlı ( 83 )
logoWatford
1
logoRotherham United
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
02:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
Bitti
logoRochedale Rovers
2
logoMoreton Bay United Jets
2
21/01
Bitti
logoWisla Plock
0
logoZemplin Michalovce
2
21/01
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoRubin Kazan
2
21/01
Bitti
logoDnipro-1
3
logoPyunik
1
21/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
1
logoKustosija
1
21/01
Bitti
logoEnergetik-BGU Minsk
2
logoSlutsk
0
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
Bitti
logoLisen
0
logoProstejov
2
21/01
Bitti
logoMotorlet Praha
2
logoMeteor Praha
0
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
Bitti
logoSepsi II
1
logoBraşov Steagul Renaşte
2
21/01
Bitti
logoUnicov
2
logoSigma Olomouc II
4
21/01
Bitti
logoPisek
1
logoDukla Prag
5
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovacko II
0
logoZnojmo
0
21/01
Bitti
logoSlavoj Trebisov
4
logoPartizan Bardejov
0
21/01
Bitti
logoUhersky Brod
0
logoVyskov
4
21/01
12:45
logoSJK Seinajoki
-
logoPaide Linnameeskond
-
21/01
Bitti
logoStal Rzeszow
3
logoHutnik Krakow
2
21/01
Bitti
logoChrudim
2
logoGraffin Vlasim
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
13:00
logoGomel
-
logoBelshina
-
21/01
Bitti
logoHillerod
1
logoVanlose
3
21/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoBATE Borisov
-
21/01
Bitti
logoJihlava
4
logoSokol Zivanice
0
21/01
Bitti
logoMiddelfart
2
logoFC Fredericia
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOpava
0
logoPovazska Bystrica
0
21/01
13:00
logoPecsi MFC
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoRekord Bielsko-Biala
2
logoJastrzebie Zdroj
0
21/01
Bitti
logoRuch Chorzow
0
logoSKRA Czestochowa
0
21/01
Bitti
logoSered
1
logoPuchov
4
21/01
Bitti
logoSpartak Myjava
4
logoSkalica
2
21/01
Bitti
logoTuS Heiligenkreuz
4
logoATSV Wolfsberg
2
21/01
13:00
logoVitebsk
-
logoDnepr Mogilev
-
21/01
Bitti
logoZilina II
2
logoBanik Ostrava II
1
21/01
Bitti
logoHellerup IK
1
logoNykobing
3
21/01
13:30
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOdra Opole
0
logoSlask Wroclaw II
0
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoChrobry Glogow
0
logoKalisz
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDonau
0
logoMauerwerk
0
21/01
14:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
Bitti
logoInter Turku
3
logoEIF
1
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLagow
0
logoPilica Bialobrzegi
0
21/01
14:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLehnerz
0
logoHanau
0
21/01
14:00
logoLippstadt 08
-
logoHilden
-
21/01
Bitti
logoMlada Boleslav
4
logoDukla Banska Bystrica
3
21/01
Bitti
logoMlawianka Mlawa
0
logoStomil Olsztyn
4
21/01
Bitti
logoNaestved
1
logoRoskilde
2
21/01
14:00
logoPaderborn 07 II
-
logoWiedenbrück
-
21/01
Bitti
logoPogon Siedlce
0
logoSwit Nowy Dwor
1
21/01
Bitti
logoPolaban Nymburk
3
logoVelim
3
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
14:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
3
logoLKS Lodz II
2
21/01
Bitti
logoShamrock Rovers
4
logoBray Wanderers
0
21/01
14:00
logoSchalke 04 II
-
logoWattenscheid 09
-
21/01
Bitti
logoAFC Eskilstuna
1
logoUnited Nordic
0
21/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoSlovacko
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovan Velvary
0
logoPribram
0
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
Bitti
logoFrauental
0
logoKalsdorf
1
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
Bitti
logoGyöri ETO
1
logoZilina
2
21/01
Bitti
logoHalmstad
0
logoÖsters
4
21/01
15:00
logoHannover 96
-
logoHolstein Kiel
-
21/01
15:00
logoJahn Regensburg
-
logoVorwarts Steyr
-
21/01
Bitti
logoJihlava II
1
logoVrchovina
2
21/01
15:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
15:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
0
logoRigas Skola
3
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
15:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoTorpedo Zhodino
0
logoSlavia Mozyr
0
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
Bitti
logoYantra 1919
2
logoLudogorets II
2
21/01
Bitti
logoDarmstadt 98
1
logoWil 1900
0
21/01
Bitti
logoHJK Helsinki
4
logoHaka
0
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
15:30
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
(UZ )
logoArminia Bielefeld
1
logoPaderborn
1
21/01
Bitti
logoSt. Pauli
0
logoMidtjylland
0
21/01
Bitti
logoIlves Tampere
1
logoVPS
2
21/01
Bitti
logoFA 2000
0
logoHolbaek
2
21/01
Bitti
logoAdmira Praha
1
logoZenit Caslav
1
21/01
16:00
logoBremer SV
-
logoKomet Arsten
-
21/01
Bitti
logoBrommapojkarna
1
logoDjurgarden
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoCarl Zeiss Jena
0
logoSchweinfurt
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoConcordia Elblag
0
logoGedania Gdansk
0
21/01
16:00
logoDrochtersen / Assel
-
logoWerder Bremen II
-
21/01
Bitti
logoGleisdorf
2
logoSturm Graz II
1
21/01
Bitti
logoGorica
1
logoNK Brinje
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoHennef 05
0
logoKaan-Marienborn
0
21/01
16:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPreussen Münster
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Offenbach
0
logoRot-Weiss Erfurt
0
21/01
16:00
logoKilia Kiel
-
logoPhönix Lübeck
-
21/01
16:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
Bitti
logoMeerbusch
1
logoFC Bocholt
6
21/01
Bitti
logoMjallby
1
logoBK Olympic
0
21/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoHamburg II
-
21/01
Bitti
logoNeuchatel Xamax
4
logoBiel-Bienne
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRaufoss
0
logoUllern
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRot-Weiss Oberhausen
0
logoSV 1919 Straelen
0
21/01
Bitti
logoSF Baumberg
4
logoEintracht Hohkeppel
0
21/01
Bitti
logoTraiskirchen
2
logoRapid Wien II
4
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoWuppertaler SV
0
logoFSV Frankfurt
0
21/01
Bitti
logoFortuna Düsseldorf II
0
logoFortuna Köln
2
21/01
Bitti
logoSparta Prag
3
logoNürnberg
1
21/01
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoBrumunddal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFV Engers 07
0
logoCosmos Koblenz
0
21/01
16:30
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
Bitti
logoKızılyıldız
1
logoKoper
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLausanne Sports
0
logoThun
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoProgres Niedercorn
0
logoMondorf-les-Bains
0
21/01
Bitti
logoTreaty United
3
logoCork City
0
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
Bitti
logoKosmonosy
2
logoHorky nad Jizerou
1
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
2
logoLechia Dziersoniow
2
21/01
Canlı ( IY )
logoSkeid
2
logoFrigg
3
21/01
19:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Canlı ( 21 )
logoKaPa
3
logoKTP Kotka
1
21/01
19:30
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
5
featured

Çukurova’nın Sultanları, ligde uzun yıllar kalıcı olmak istiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yusuf KANTARLI/ADANA,(DHA)-

SULTANLAR Ligi’nde mücadele eden Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü Voleybol Takımı Başantrenörü Mustafa Umut Uysal, “İlk hedefimiz uzun yıllar bu ligde kalıcı olmak” dedi.

‘Sultanlar Ligi’nde 8 maçta 5 galibiyet alan Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Mustafa Umut Uysal ve Genel Menajer Tuğba Keçeli, Türkiye Spor Yazarları Derneği Nihat Geven Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.

‘İSTEDİĞİMİZ YERDEYİZ’

Düzenlenen toplantıda basın mensuplarının soruları yanıtlayan Mustafa Umut Uysal, 8 maçta 5 galibiyet aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Uysal, cumartesi günü Fenerbahçe maçının önemine değinerek, “Kendimizce belirlemiş olduğumuz hedef maçlarımızı kazanmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Genel olarak baktığımız zaman şuanda hem bulunduğumuz pozisyon ve galibiyet anlamında istediğimiz yerdeyiz. Çünkü ligde galibiyet esas, o yüzden de ne kadar galibiyet fazla olursa o kadar yukarıda oluyoruz. İlk hedefimiz uzun yıllar bu ligde kalıcı olmak. Kurduğumuz takım itibariyle de bu sene play-off ortamında olmayı çok istiyoruz. Bütün çalışmalarımızda ona göre yapıyoruz” dedi.

‘BU TAKIM HALKIN TAKIMI’

Genel Menajer Tuğçe Keçeli ise, ”Adana halkımız o kadar büyük bir teveccüh gösterdi ki bu kadarını beklemiyordum. Saatine bakmadan, gününe bakmadan, bizi asla yalnız bırakmadılar. Vatandaşlarımız takım ayırmadan ‘Bu önemli maç, bu küçük maç’ demiyorlar. Taraftarlarımız bir saniye susmadan kaç saat sürecekse oradalar. Bu gerçekten şükredilmesi, şükran duyulması gereken bir şey diye düşünüyoruz. Bu takım halkın takımı” ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI

 

 

 

Çukurova’nın Sultanları, ligde uzun yıllar kalıcı olmak istiyor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!