0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    08.08 17:00 Lillestrom 2
    • Brumunddal
    07.08 23:00 Toronto FC II
    • North Texas
    07.08 23:00 Guairena FC
    • Nacional Asunc
    08.08 02:00 Miami FC
    • Tampa Bay
    08.08 05:00 Orange County SC
    • LA Galaxy 2
    08.08 05:00 Orange County SC
    • Real Monarchs
    08.08 05:00 Portland 2
    • Rio Grande
    08.08 02:00 New England II
    • Orlando City B
    08.08 02:00 Orlando Pride K
    • Sky Blue K
    08.08 16:00 Tre Fiori
    • Linfield
    08.08 19:00 Drita
    • Inter Escaldes
    08.08 22:00 Barcelona
    • Napoli
    08.08 22:00 Bayern
    • Chelsea
    08.08 18:00 Kafa
    • SKCHF Sevastop
    08.08 18:00 Kyzyltash
    • Yevpatoriya
    08.08 18:00 Ocean Kerch
    • TSK Simferopol
    08.08 19:00 Krymteplytsia
    • Inkomport
    08.08 10:00 Perth Glory
    • Melbourne Vict
    08.08 08:45 Woden Weston
    • Monaro Panther
    08.08 10:30 Monaro Panthers
    • Tuggeranong Ut
    08.08 07:30 Lambton J.
    • Broadmeadow
    08.08 07:30 Newcastle Olympic
    • Maitland
    08.08 12:00 Druitt Town Rangers
    • Blacktown
    08.08 10:00 Capalaba FC
    • Moreton Bay Ut
    08.08 11:00 Brisbane City
    • Gold Coast Kni
    08.08 11:00 Queensland Lions
    • Eastern Suburb
    08.08 12:00 Redlands
    • Peninsula
    08.08 12:30 Magpies Crusaders
    • Sunshine Coast
    08.08 08:00 Croydon
    • NE Metrostars
    08.08 08:30 Blue Eagles
    • Adelaide U21
    08.08 08:30 Campbelltown City
    • Para
    08.08 08:30 Modbury
    • Adelaide City
    08.08 11:30 Adelaide Olympic
    • Cumberland Utd
    08.08 07:00 Devonport
    • South Hobart
    08.08 07:15 Devonport
    • Olympia Warrio
    08.08 07:15 Kingborough Lions
    • Clarence Zebra
    08.08 07:15 Kingborough Lions
    • Launceston
    08.08 07:15 Olympia Warriors
    • Riverside Olym
    08.08 09:30 Glenorchy Knights
    • Clarence Zebra
    08.08 09:30 Glenorchy Knights
    • South Hobart
    08.08 09:30 Launceston
    • Riverside Olym
    08.08 08:00 Eastern Lions
    • Heidelberg
    08.08 12:00 Dandenong
    • Hume City
    08.08 10:00 Armadale
    • Bayswater City
    08.08 10:00 Balcatta
    • Gwelup Croatia
    08.08 10:00 Balcatta
    • Bayswater City
    08.08 10:00 Floreat Athena
    • Armadale
    08.08 10:00 Floreat Athena
    • Joondalup
    08.08 10:00 Gwelup Croatia SC
    • Joondalup
    08.08 10:00 Perth Glory U21
    • Cockburn City
    08.08 10:00 Perth Glory U21
    • Sorrento
    08.08 10:00 Perth SC
    • Inglewood
    08.08 10:00 Rockingham City
    • Perth SC
    08.08 10:00 Rockingham City
    • Cockburn City
    08.08 10:00 Sorrento
    • Inglewood
    08.08 10:00 Acacia Ridge
    • St. George Wil
    08.08 11:00 Bayside
    • Albany Creek
    08.08 12:00 North Star
    • Brisbane K.
    08.08 17:00 Reichenau
    • Kufstein
    08.08 19:00 Kitzbuhel
    • Schwaz
    08.08 18:00 A. Salzburg
    • Grodig
    08.08 18:00 USK Anif
    • Seekirchen
    08.08 20:00 Kuchl
    • SAK 1914
    08.08 20:00 Wals-Grunau
    • Saalfelden
    08.08 18:00 A. Lustenau (Am)
    • Wolfurt
    08.08 18:00 Hohenems
    • Lauterach
    08.08 19:00 Al-Najma
    • Al-Shabbab
    08.08 19:00 Busaiteen
    • East Riffa
    08.08 17:30 Club Brugge
    • Charleroi
    08.08 20:00 Antwerp
    • Mouscron
    08.08 20:00 St. Liege
    • Cercle Brugge
    08.08 19:00 Diksmuide
    • KSK Oostnieuwk
    08.08 19:00 Sart-Bernard
    • Overijse
    08.08 19:00 Schelde
    • Avanti
    08.08 19:00 Stade Disonais
    • Aubel B
    08.08 19:30 Bree-Beek
    • Sart-Tilman
    08.08 20:00 Kosova Schaerbeek
    • Ixelles
    08.08 20:00 Oostduinkerke
    • Blankenberge
    08.08 20:00 Rumbeke
    • Jong Zulte
    08.08 20:00 Waanrode
    • FC Turnhout
    08.08 20:30 Achel
    • Verbr. Lommel
    08.08 20:30 Diest
    • Berg en Dal
    08.08 20:30 Esperanza Pelt
    • Meldert
    08.08 20:30 GBA Kontich
    • R. Leopold
    08.08 20:30 Glabbeek
    • Hoegaarden-Out
    08.08 20:30 Hamme
    • Schelle
    08.08 20:30 Montignies
    • Forchies
    08.08 20:30 Weerstand Koersel
    • Wezel Sport
    08.08 21:00 Beringen
    • Noordstar
    08.08 21:00 FC Lebbeke
    • Bornem
    08.08 21:00 Herselt
    • Herk
    08.08 21:00 Nismes
    • Lasne-Ohain
    08.08 21:00 Onhaye
    • Fernelmont-Hem
    08.08 21:30 Oppagne
    • Bastogne
    08.08 16:00 Energetik-BGU
    • Neman
    08.08 18:00 Rukh Brest
    • Zhodino
    08.08 20:00 BATE
    • Gorodeja
    08.08 14:00 Ivatsevichi
    • Baranovici
    08.08 17:00 Meliorator Zhitkovichi
    • Kronon Stolbts
    08.08 17:00 Ostrovets
    • BGU Minsk
    08.08 18:00 Pershiy Region
    • Chayka Zelva
    08.08 18:00 Stanles Pinsk
    • Molodechno
    08.08 17:00 Dnepr Mogilev
    • SMIavtotrans
    08.08 17:00 Dnepr Rogachev
    • Polotsk
    08.08 17:00 Energetik-BGATU
    • Viktoria Mar.
    08.08 17:00 Petrikov
    • Gorki
    08.08 17:00 Zhlobin
    • BumProm Gomel
    08.08 15:00 Botsor Brest K
    • Dnepr Mogilev
    08.08 16:00 Din. Minsk K
    • Neman K
    08.08 18:00 Mladost DK
    • Sarajevo
    08.08 18:30 Olimpic Sarajevo
    • Siroki Brijeg
    08.08 20:00 Velez Mostar
    • Zrinjski
    08.08 21:30 Tuzla City
    • Krupa
    08.08 18:30 Banovici
    • Vis Simm-Bau
    08.08 18:30 Bratstvo Gracanica
    • Gorazde
    08.08 18:30 Gradacac
    • HNK Orasje
    08.08 18:30 Jedinstvo Bihac
    • GOSK Gabela
    08.08 18:30 Kakanj
    • Capljina
    08.08 18:30 Travnik
    • Hadzici
    08.08 18:30 Zivinice
    • Igman K.
    08.08 18:00 Drina Zvornik
    • Ljubic Prnjavo
    08.08 18:00 Leotar
    • Kozarska Dubic
    08.08 18:00 Novi Grad
    • Slavija
    08.08 18:00 Sutjeska Foca
    • Sloga Doboj
    08.08 18:00 Tekstilac
    • Jedinstvo Brck
    08.08 18:00 Zeljeznicar Banja Luka
    • Prijedor
    08.08 18:00 Zvijezda 09
    • Kozara
    08.08 21:30 Modrica
    • Podrinje Janja
    08.08 01:15 Cuiaba Esporte
    • Brasil de Pelo
    08.08 03:30 Confianca
    • Parana
    08.08 17:00 Juventude
    • CRB
    08.08 22:00 Operario
    • Figueirense
    08.08 21:00 EC Sao Jose
    • Sao Bento
    08.08 22:00 Ituano
    • Tombense
    08.08 23:00 Brusque
    • Ypiranga FC
    08.08 23:00 Paysandu
    • Santa Cruz
    08.08 22:30 Bahia
    • Alagoinhas
    08.08 22:00 Gama
    • Real Brasilia
    08.08 22:30 Palmeiras
    • Corinthians
    08.08 22:00 Itabaiana
    • Frei Paulistan
    08.08 17:45 Montana
    • Arda
    08.08 20:00 Botev Vratsa
    • Ludogorets
    08.08 18:00 Strumska Slava
    • Septemvri Sofi
    08.08 18:00 Svoge
    • Lok. Sofia
    08.08 18:00 Yantra Gabrovo
    • Kariana Erden
    08.08 19:00 Septemvri
    • Litex Lovech
    08.08 19:00 Sozopol
    • Dobrudzha
    08.08 20:00 Lok. Gorna
    • Neftochimic Bu
    08.08 18:00 Dimitrovgrad
    • Sokol Markovo
    08.08 18:00 Karnobat
    • Levski Karlovo
    08.08 18:00 Maritsa Plovdiv
    • Yambol 1915
    08.08 18:00 Nesebar
    • Haskovo 1957
    08.08 18:00 Rozova Dolina
    • Atletik Kuklen
    08.08 18:00 Spartak Plovdiv
    • Gigant Saedine
    08.08 18:00 Zagorets
    • Gorski Izvor
    08.08 19:00 Vereya
    • Borislav Parvo
    08.08 18:00 Balkan Botevgrad
    • Velbazhd
    08.08 18:00 Belasitsa
    • Gotse Delchev
    08.08 18:00 Botev Ihtiman
    • Chavdar Etropo
    08.08 18:00 Chepintsi
    • Marek
    08.08 18:00 Kyustendil
    • Vladaya
    08.08 18:00 Oborishte
    • Bansko
    08.08 18:00 Razlog
    • Rilski Sportis
    08.08 18:00 Slivnishki Geroy
    • Perun
    08.08 18:00 Vihren
    • Nadezhda Dobro
    08.08 20:00 Chernomorets Balchik
    • Chernolomets
    08.08 11:15 Frydek-Mistek
    • Sigma Olomouc
    08.08 18:00 Odra Petrkovice
    • Otrokovice
    08.08 18:00 Uhersky Brod
    • Kromeriz
    08.08 18:00 Vrchovina
    • Vyskov
    08.08 11:30 Breclav
    • Zbrojovka Brno
    08.08 18:00 Bystrice n. Pern.
    • Stara Rise
    08.08 18:00 Start Brno
    • Zdar na Sazavo
    08.08 17:30 Prerov
    • FK Kozlovice
    08.08 18:00 HFK Olomouc
    • Strani
    08.08 18:00 Nove Sady
    • SK Hranice
    08.08 18:00 Skastice
    • Bzenec
    08.08 17:30 Rymarov
    • Havirov
    08.08 18:00 Detmarovice
    • Novy Jicin
    08.08 11:15 Motorlet Prague B
    • Admira Prague
    08.08 11:15 Ujezd Prague
    • Podoli Praha
    08.08 11:30 Dukla JM
    • Hostivar
    08.08 11:30 US Prague
    • Predni Kopanin
    08.08 11:30 Zlicin
    • Kralovice
    08.08 18:00 Olympia Radotin
    • Vysehrad B
    08.08 11:15 Chrudim B
    • SK Pardubicky
    08.08 11:15 Litomysl
    • Horni Redice
    08.08 18:00 Holice
    • Moravany
    08.08 18:00 Tremosnice
    • Hermanuv Meste
    08.08 17:30 Bedrichov
    • Velke Mezirici
    08.08 18:00 Moravska Slavia
    • Svratka Brno
    08.08 18:00 Moravsky Krumlov
    • Bystrc
    08.08 18:00 Mutenice
    • Rajecko
    08.08 18:00 Ratiskovice
    • Bohunice
    08.08 18:00 SK Krumvir
    • Boskovice
    08.08 11:30 Mohelnice
    • Medlov
    08.08 18:00 Jesenik
    • Zabreh
    08.08 18:00 Litovel
    • Bohunovice
    08.08 18:00 Rapotin
    • Sternberk
    08.08 18:00 Sokol Usti
    • SK Lipova
    08.08 18:00 Zelatovice
    • Brodek u Prero
    08.08 18:00 Bridlicna
    • Koberice
    08.08 18:00 Celadna
    • Bilovec
    08.08 18:00 Cesky Tesin
    • Brusperk
    08.08 18:00 Hlubina
    • Fulnek
    08.08 18:00 Petrvald na Morave
    • Dolni Datyne
    08.08 15:00 Farum BK K
    • Aarhus K
    08.08 15:00 Fortuna Hjorring K
    • Thisted K
    08.08 15:00 KoldingQ K
    • Brondby K
    08.08 10:30 Chomutov (Cze)
    • Sokolov (Cze)
    08.08 11:00 Benatky (Cze)
    • Dobrovice (Cze
    08.08 11:00 Benesov (Cze)
    • Zizkov (Cze)
    08.08 11:00 Bohemians 1905 (Cze)
    • Jablonec (Cze)
    08.08 11:00 Kit Go Pehchevo (Mkd)
    • Kadino Skopje
    08.08 11:00 Ujpest (Hun)
    • MOL Fehervar (
    08.08 11:15 Hradec Kralove (Cze)
    • Chlumec nad Ci
    08.08 11:15 Kladno (Cze)
    • Velvary (Cze)
    08.08 11:15 Neratovice (Cze)
    • Kolin (Cze)
    08.08 11:30 Deinze (Bel)
    • Lierse K. (Bel
    08.08 11:30 Jablonec B (Cze)
    • Kraluv Dvur (C
    08.08 11:30 Jong Ajax (Ned)
    • Jong AZ (Ned)
    08.08 11:30 Teplice (Cze)
    • Dukla Prag (Cz
    08.08 11:30 Trinec (Cze)
    • Opava (Cze)
    08.08 11:30 Vltavin (Cze)
    • Bohemians 1905
    08.08 11:30 Zivanice (Cze)
    • Houston (Cze)
    08.08 12:00 Aachen (Ger)
    • TVD Velbert (G
    08.08 12:00 Arka (Pol)
    • Chojniczanka (
    08.08 12:00 B.93 (Den)
    • Hillerod (Den)
    08.08 12:00 Bronshoj (Den)
    • BK Frem (Den)
    08.08 12:00 Ceske Budejovice (Cze)
    • Mas Taborsko (
    08.08 12:00 Den Bosch (Ned)
    • Roda (Ned)
    08.08 12:00 FC Oss (Ned)
    • Excelsior (Ned
    08.08 12:00 Helmond (Ned)
    • FC Oss (Ned)
    08.08 12:00 Jammerbugt (Den)
    • Saeby IF Skjol
    08.08 12:00 Jihlava (Cze)
    • Brno (Cze)
    08.08 12:00 Karvina (Cze)
    • Lisen (Cze)
    08.08 12:00 Mlada Boleslav (Cze)
    • Liberec (Cze)
    08.08 12:00 Næsby (Den)
    • Middelfart (De
    08.08 12:00 Rotenburger (Ger)
    • Oberneuland (G
    08.08 12:00 Sannois (Fra)
    • Creteil 2 (Fra
    08.08 12:00 Sparta Nijkerk (Ned)
    • AFC (Ned)
    08.08 12:00 Stuttgart (Ger)
    • Sandhausen (Ge
    08.08 12:00 TEC (Ned)
    • Sparta Nijkerk
    08.08 12:00 Wanne-Eickel (Ger)
    • Duisburg (Ger)
    08.08 12:30 Lisse (Ned)
    • Rijnsburgse Bo
    08.08 13:00 Hannoverscher SC (Ger)
    • Hannover (Ger)
    08.08 13:00 Hoffenheim II (Ger)
    • Pirmasens (Ger
    08.08 13:00 Holbaek (Den)
    • Skovshoved (De
    08.08 13:00 Hutnik Krakow (Pol)
    • R. Rzeszow (Po
    08.08 14:00 Paks (Hun)
    • DVTK (Hun)
    08.08 14:00 Piast (Pol)
    • Puszcza (Pol)
    08.08 14:00 Podbeskidzie (Pol)
    • Wisla (Pol)
    08.08 14:00 Thisted (Den)
    • Vejgaard (Den)
    08.08 14:00 Usti n. L. (Cze)
    • Dukla Prag (Cz
    08.08 14:00 Widzew Lodz (Pol)
    • Grodzisk M. (P
    08.08 15:00 Alzenau (Ger)
    • Koln II (Ger)
    08.08 15:00 ASC 09 Dortmund (Ger)
    • Steinbach Haig
    08.08 15:00 Bohemians 1905 (Cze)
    • Zizkov (Cze)
    08.08 15:00 Furth (Ger)
    • Wehen (Ger)
    08.08 15:00 Halberstadt (Ger)
    • Chemie Leipzig
    08.08 15:00 Halle (Ger)
    • TB Berlin (Ger
    08.08 15:00 Jong Utrecht (Ned)
    • G.A. Eagles (N
    08.08 15:00 Karlsruher (Ger)
    • FSV Frankfurt
    08.08 15:00 Kassel (Ger)
    • Havelse (Ger)
    08.08 15:00 Plauen (Ger)
    • Bischofswerdae
    08.08 15:00 Rathenow (Ger)
    • TuS Makkabi Be
    08.08 15:00 Sandecja (Pol)
    • Puszcza (Pol)
    08.08 15:00 Siegburger (Ger)
    • Koblenz (Ger)
    08.08 15:00 Siegen (Ger)
    • Dusseldorf II
    08.08 15:00 SpVgg Bayreuth (Ger)
    • Augsburg II (G
    08.08 15:00 Tasmania Berlin (Ger)
    • Hertha II (Ger
    08.08 15:00 Zalaegerszeg (Hun)
    • Osijek (Cro)
    08.08 15:00 Zizkov (Cze)
    • Velvary (Cze)
    08.08 16:00 Cottbus (Ger)
    • Union Berlin (
    08.08 16:00 LKS Lodz (Pol)
    • Stal Mielec (P
    08.08 16:00 Ludwigsfelder (Ger)
    • Hertha Zehlend
    08.08 16:00 Quick Boys (Ned)
    • Telstar (Ned)
    08.08 16:00 Schonnebeck (Ger)
    • Homberg (Ger)
    08.08 16:00 St. Gilloise (Bel)
    • Rebecquoise (B
    08.08 16:00 Westfalia Herne (Ger)
    • Germania Ratin
    08.08 16:00 Willem II (Ned)
    • IJsselmeervoge
    08.08 16:30 Alkmaar (Ned)
    • Lille (Fra)
    08.08 17:00 Delmenhorst (Ger)
    • VfL Oldenburg
    08.08 17:00 Piast (Pol)
    • Opava (Cze)
    08.08 17:00 Salzburg (Aut)
    • Nice (Fra)
    08.08 17:00 Verl (Ger)
    • PSV (Ned)
    08.08 17:00 Zlin (Cze)
    • Prostejov (Cze
    08.08 18:00 Almere (Ned)
    • Den Haag (Ned)
    08.08 18:00 ASK St.Valentin (Aut)
    • St. Polten (Au
    08.08 18:00 Boulogne (Fra)
    • Rouen (Fra)
    08.08 18:00 Chambly (Fra)
    • Red Star (Fra)
    08.08 18:00 Chartres (Fra)
    • Creteil (Fra)
    08.08 18:00 Duisburg (Ger)
    • Munster (Ger)
    08.08 18:00 Guingamp (Fra)
    • Le Havre (Fra)
    08.08 18:00 Honved (Hun)
    • Ostrava (Cze)
    08.08 18:00 LKS Lodz (Pol)
    • Korona (Pol)
    08.08 18:00 MTK Budapest (Hun)
    • Ujpest (Hun)
    08.08 18:00 Pardubice (Cze)
    • Sigma Olomouc
    08.08 18:00 Sloga Vinica (Mkd)
    • Pobeda (Mkd)
    08.08 18:00 Sochaux (Fra)
    • St Apollinaire
    08.08 18:00 Sturm Graz (Aut)
    • Ferencvaros (H
    08.08 18:00 Tikves (Mkd)
    • Plackovica (Mk
    08.08 18:30 Maribor (Slo)
    • Slovacko (Cze)
    08.08 18:30 Mezokovesd (Hun)
    • Kisvarda (Hun)
    08.08 18:45 Slavia Prag (Cze)
    • MOL Fehervar (
    08.08 19:00 Apollon (Cyp)
    • Paphos (Cyp)
    08.08 19:00 Auxerre (Fra)
    • Orleans (Fra)
    08.08 19:00 Brest (Fra)
    • Rennes (Fra)
    08.08 19:00 Caen (Fra)
    • Amiens (Fra)
    08.08 19:00 Din. Zagreb (Cro)
    • Celje (Slo)
    08.08 19:00 Les Herbiers (Fra)
    • Chateaubriant
    08.08 19:00 Lorient (Fra)
    • Angers (Fra)
    08.08 19:00 Nancy (Fra)
    • Saarbrucken (G
    08.08 19:00 Nea Salamis (Cyp)
    • Achnas (Cyp)
    08.08 19:00 Paris FC (Fra)
    • Troyes (Fra)
    08.08 19:00 Pau FC (Fra)
    • Niort (Fra)
    08.08 19:00 Reims (Fra)
    • Bordeaux (Fra)
    08.08 19:00 Reims (Fra)
    • Strasbourg (Fr
    08.08 19:30 Montpellier (Fra)
    • Clermont (Fra)
    08.08 19:45 Ajax (Ned)
    • Waalwijk (Ned)
    08.08 20:00 Kottingbrunn (Aut)
    • Traiskirchen (
    08.08 20:00 Toulouse (Fra)
    • Rodez (Fra)
    08.08 20:30 Maastricht (Ned)
    • Eindhoven (Ned
    08.08 12:00 Slovacko K (Cze)
    • Dukla Prag K (
    08.08 11:30 Persebaya
    • Persela
    08.08 14:30 Bhayangkara Utd
    • Persipura
    08.08 14:30 TIRA Persikabo
    • Barito Putera
    08.08 09:00 PSBS Biak Numfor
    • PS Hizbul Wath
    08.08 11:30 Persijap Jepara
    • Balikpapan
    08.08 11:30 PSCS Cilacap
    • Mitra Kukar
    08.08 16:00 Tulevik
    • Legion
    08.08 17:00 Elva
    • Vandra Vaprus
    08.08 19:00 JK Jarve
    • Flora U21
    08.08 19:00 Levadia U21
    • Maardu
    08.08 20:00 Raja Casablanca
    • Safi
    08.08 17:00 Oulu
    • KTP
    08.08 15:00 JaPS
    • Keski-Uusimaa
    08.08 16:00 EPS
    • Honka Akatemia
    08.08 17:00 NJS
    • EPS
    08.08 15:00 P-Iirot Rauma
    • PIF Pargas
    08.08 17:00 KaaPo
    • TPV
    08.08 14:00 JIPPO
    • VIFK
    08.08 14:00 JIPPO
    • JJK Jyvaskyla
    08.08 15:00 JBK
    • Kiisto
    08.08 17:00 Hercules
    • Kemi City
    08.08 17:00 JBK
    • Kemi City
    08.08 15:00 Ilves K
    • PK-35 Helsinki
    08.08 16:00 Jypk K
    • HJK K
    08.08 16:00 TiPS K
    • KuPS K
    08.08 16:00 TPS K
    • PK-35 Vantaa K
    08.08 17:00 Aland Utd K
    • Honka K
    08.08 15:00 Baroka
    • Bloem Celtic
    08.08 20:15 Mamelodi
    • Bidvest Wits
    08.08 13:00 Pohang
    • Gwangju
    08.08 13:00 Ulsan Hyundai
    • Suwon
    08.08 14:00 Daegu
    • Jeonbuk
    08.08 13:00 Ansan Greeners
    • Anyang
    08.08 13:00 Daejeon
    • Gyeongnam
    08.08 11:00 Hwaseong
    • Gimhae
    08.08 11:00 Pyeongtaek Citizen
    • Gimpo C.
    08.08 11:00 Yangju Citizen
    • Gangneung
    08.08 13:00 Cheonan City
    • Jeonju Citizen
    08.08 13:00 Cheongju Jikji
    • Gyeongju KHNP
    08.08 13:00 Daejeon Korail
    • Gyeongju Citiz
    08.08 13:00 Mokpo City
    • Chuncheon
    08.08 18:30 Arman Gohar
    • Havadar SC
    08.08 18:30 Baderan Tehran
    • Sepidrood Rash
    08.08 18:30 Damash
    • Qashqai Shiraz
    08.08 18:30 Fajr Sepasi
    • Niroye Zamini
    08.08 18:30 Gol Reyhan Alborz
    • Elmoadab Tabri
    08.08 18:30 Khooshe Talaee
    • Esteghlal Khuz
    08.08 18:30 Malavan
    • Rayka Babol
    08.08 18:30 Mes Kerman
    • Aluminium Arak
    08.08 18:30 Navad Urmia
    • Mes Rafsanjan
    08.08 16:00 Waterford
    • Cork City
    08.08 19:00 Sligo Rovers
    • Shelbourne
    08.08 21:00 Cobh Ramblers
    • Galway
    08.08 21:30 Longford
    • Athlone
    08.08 17:00 Hamilton
    • Ross County
    08.08 17:00 Livingston
    • Hibernian
    08.08 17:00 Motherwell
    • Dundee Utd
    08.08 20:30 Portugalete
    • Sestao
    08.08 19:00 Ashdod
    • H. Tel Aviv
    08.08 19:50 M. Petach Tikva
    • Hapoel Hadera
    08.08 19:50 Netanya
    • H. Kfar Saba
    08.08 20:15 Bnei Yehuda
    • B. Jerusalem
    08.08 20:15 H. Beer Sheva
    • M. Tel Aviv
    08.08 14:00 Degerfors
    • AFC Eskilstuna
    08.08 18:30 Dalkurd
    • Norrby
    08.08 18:30 Halmstad
    • GAIS
    08.08 18:30 Jonkopings
    • Umeå
    08.08 15:00 IK Frej
    • Orebro Syr.
    08.08 15:00 Taby
    • Brommapojkarna
    08.08 17:00 IFK Berga
    • Karlslunds
    08.08 17:00 Karlstad
    • Gefle
    08.08 17:00 Sylvia
    • Haninge
    08.08 18:00 Sollentuna
    • Nykopings
    08.08 16:00 Karlskrona
    • Eskilsminne
    08.08 16:00 Motala
    • Torns
    08.08 16:00 Trollhättan
    • Lunds
    08.08 16:00 Värnamo
    • Qviding
    08.08 17:00 Tvaakers
    • Oskarshamns
    08.08 14:00 Stode
    • Skelleftea
    08.08 14:30 Umeå
    • Pitea
    08.08 15:00 Gottne IF
    • Sandviks
    08.08 15:00 IFK Umea
    • Moron
    08.08 15:00 Taftea IK
    • Friska Viljor
    08.08 15:00 Enskede
    • Kvarnsvedens
    08.08 15:30 IFK Stocksund
    • Hudiksvalls
    08.08 17:00 Fagersta Sodra
    • Stockholm Inte
    08.08 17:00 Fanna
    • Osteraker IFK
    08.08 17:00 Lidingo IFK
    • Upsala
    08.08 14:00 Onsala BK
    • Halmia
    08.08 14:30 Assyriska BK
    • Bunkeflo IF
    08.08 15:00 IFK Malmo
    • Prespa Birlik
    08.08 15:00 Olympic
    • Vinbergs
    08.08 17:00 Angelholms
    • Frölunda
    08.08 15:00 Arameisk-Syrianska
    • Tyreso
    08.08 15:00 Huddinge
    • Assyriska IF
    08.08 15:00 Kumla
    • Assyriska FF
    08.08 15:00 Newroz
    • Varmbols
    08.08 15:00 Rynninge
    • IFK Eskilstuna
    08.08 16:00 Atvidabergs
    • Forward
    08.08 17:30 Gute
    • Trosa-Vagnhara
    08.08 14:00 Ahlafors IF
    • Stenungsunds
    08.08 14:30 Savedalens
    • Tidaholm IFK
    08.08 16:00 Nordvarmland
    • Gauthiod
    08.08 17:00 Amal
    • Oddevold
    08.08 15:00 Bromolla
    • Dalstorps IF
    08.08 15:00 Hassleholms IF
    • Almeboda/Linne
    08.08 15:00 Nosaby IF
    • IFK Karlshamn
    08.08 15:00 Tord
    • Rappe GOIF
    08.08 17:00 Asarums
    • Husqvarna
    08.08 19:00 Syrianska
    • IFK Hassleholm
    08.08 15:00 Pitea K
    • Göteborg K
    08.08 15:00 Umeå IK K
    • Vittsjo K
    08.08 16:00 Djurgarden K
    • Örebro K
    08.08 16:00 Eskilstuna United K
    • Vaxjo DFF K
    08.08 18:00 Linköpings K
    • Kristianstads
    08.08 15:00 AIK K
    • Jitex K
    08.08 16:00 Kalmar K
    • Hammarby K
    08.08 16:00 Kvarnsvedens K
    • IF Brommapojka
    08.08 16:00 Sandvikens K
    • Alingsas FC K
    08.08 22:00 Chievo
    • Spezia
    08.08 17:00 Thor Akureyri
    • Olafsvik
    08.08 17:00 Throttur
    • Afturelding
    08.08 17:00 Vestmannaeyjar
    • Leiknir F.
    08.08 19:00 Keflavik
    • Fram
    08.08 21:00 Grindavik
    • Leiknir
    08.08 16:00 Kari
    • Haukar
    08.08 17:00 Dalvik/Reynir
    • Volsungur
    08.08 17:00 Fjallabyggd
    • Kordrengir
    08.08 17:00 IR Reykjavik
    • Throttur Vogar
    08.08 17:00 Njardvik
    • Fjardabyggd
    08.08 12:00 Nagoya
    • Urawa
    08.08 12:00 Shimizu
    • Sapporo
    08.08 12:30 Kashima
    • Sagan Tosu
    08.08 13:00 G-Osaka
    • Yokohama FC
    08.08 13:00 Kawasaki
    • Oita
    08.08 13:00 Kobe
    • Vegalta Sendai
    08.08 13:00 Yokohama M.
    • Kashiwa
    08.08 12:00 Albirex Niigata
    • Omiya Ardija
    08.08 12:00 Verdy
    • Ryukyu
    08.08 13:00 Avispa Fukuoka
    • Kofu
    08.08 13:00 Iwata
    • Yamaga
    08.08 13:00 Kanazawa
    • Ehime
    08.08 13:00 Okayama
    • Mito
    08.08 13:00 Renofa Yamaguchi
    • Tochigi
    08.08 13:00 Tokushima
    • V-Varen Nagasa
    08.08 13:00 Yamagata
    • Kyoto
    08.08 12:00 C-Osaka U23
    • YSCC
    08.08 12:00 Gifu
    • Grulla Morioka
    08.08 10:00 Kunoichi K
    • Nojima Stella
    08.08 11:30 Kirivong Sok Sen Chey
    • Phnom Penh Cro
    08.08 14:00 NagaWorld
    • Svay Rieng
    08.08 14:00 Visakha
    • Angkor Tiger
    08.08 02:00 York 9
    • HFX Wanderers
    08.08 20:00 Atl. Ottawa
    • Forge
    08.08 16:30 Umm-Salal
    • Al Ahli Doha
    08.08 18:45 Al-Sadd
    • Al-Duhail
    08.08 14:00 Kaisar
    • Zhetysu
    08.08 16:00 Ordabasy
    • Kaspij Aktau
    08.08 15:00 Alga
    • Dordoi Bishkek
    08.08 15:00 Neftchi Kochkor-Ata
    • Alay Osh
    08.08 23:00 Atletico F.C.
    • Bogota
    08.08 23:00 Barranquilla
    • Real San Andre
    08.08 23:00 Cortulua
    • Fortaleza
    08.08 23:00 Huila
    • Leones
    08.08 23:00 Llaneros
    • Boca Juniors
    08.08 23:00 Tigres
    • Quindio
    08.08 23:00 U. Magdalena
    • Orsomarso
    08.08 23:00 Valledupar
    • Real Cartagena
    08.08 18:30 Vardar
    • Borec
    08.08 12:00 Lao Toyota
    • Ezra
    08.08 12:00 Master 7
    • Viengchanh
    08.08 18:00 Ventspils
    • Spartaks
    08.08 20:00 RFS
    • FK Liepaja
    08.08 14:00 Rezekne
    • FK Smiltene
    08.08 18:00 Riga/Staicele
    • Saldus SS/Leev
    08.08 19:00 Super Nova
    • Grobina
    08.08 17:00 FK Panevezys
    • Riteriai
    08.08 13:00 Hegelmann Litauen
    • Kauno Zalgiris
    08.08 13:00 Jonava
    • Zalgiris 2
    08.08 17:00 Minija
    • FK Atmosfera
    08.08 19:15 Pecsi
    • Győr
    08.08 03:30 Necaxa
    • Club America
    08.08 05:30 Mazatlan FC
    • Toluca
    08.08 17:00 Masr
    • El Entag El Ha
    08.08 08:00 Sumida Gepro
    • Anduud City
    08.08 11:00 Ulaanbaatar City
    • FC Ulaanbaatar
    08.08 12:00 Rakhine United
    • Yadanarbon
    08.08 12:00 Sagaing
    • Hantharwady Ut
    08.08 12:00 Shan Utd
    • Magwe
    08.08 23:00 Real Madriz U20
    • Diriangen U20
    08.08 19:00 Vålerenga
    • Bodo/Glimt
    08.08 15:00 Floya
    • Halden
    08.08 15:00 Skeid
    • Eidsvold
    08.08 16:00 Floro
    • Alta
    08.08 17:00 Fredrikstad
    • Kjelsås
    08.08 17:00 Senja
    • Hodd
    08.08 17:00 Baerum Sportsklubb
    • Flekkeroy
    08.08 17:00 Bryne
    • Egersunds
    08.08 17:00 Flekkeroy
    • Arendal
    08.08 17:00 Fram
    • V. Haugesund
    08.08 17:00 Levanger
    • Nardo
    08.08 17:00 Notodden
    • Fram
    08.08 17:00 Sotra
    • Asker
    08.08 17:00 V. Haugesund
    • Bryne
    08.08 17:00 Funnefoss/Vormsund
    • Elverum
    08.08 17:00 Grorud 2
    • Lørenskog
    08.08 17:00 Nybergsund
    • Kongsvinger 2
    08.08 17:00 Rommen SK
    • Toten
    08.08 17:00 Ull/Kisa 2
    • Gjovik-Lyn
    08.08 15:00 Assiden
    • Pors Grenland
    08.08 15:00 Flint
    • Honefoss
    08.08 15:00 Tonsberg
    • Halsen
    08.08 17:00 Oppsal
    • Follo
    08.08 17:00 Sarpsborg 08 2
    • Mjondalen 2
    08.08 15:00 Hinna
    • Akra
    08.08 16:00 Madla IL
    • Vindbjart
    08.08 17:00 Djerv 1919
    • Start 2
    08.08 17:00 Donn
    • Brodd
    08.08 17:00 Mandalskameratene
    • IL Express
    08.08 17:00 Sola
    • Staal Jorpelan
    08.08 17:00 Viking 2
    • Vidar
    08.08 13:30 OS
    • Ready
    08.08 14:00 Frigg
    • Stord
    08.08 17:00 Brann 2
    • Sandviken
    08.08 17:00 Fjora
    • Fana
    08.08 17:00 Frigg
    • Fana
    08.08 17:00 Fyllingsdalen
    • Bjarg
    08.08 17:00 Lyn
    • Ardal
    08.08 17:00 Lyn
    • Ready
    08.08 17:00 OS
    • Bjarg
    08.08 17:00 Sandviken
    • Fyllingsdalen
    08.08 17:00 Sogndal 2
    • Lysekloster
    08.08 15:00 Strindheim
    • Volda TI
    08.08 17:00 Aalesund 2
    • Tiller
    08.08 17:00 Aalesund 2
    • Byåsen
    08.08 17:00 Kolstad
    • Tynset
    08.08 17:00 Molde 2
    • Tynset
    08.08 17:00 Molde 2
    • Spjelkavik
    08.08 17:00 Ntnui
    • Strindheim
    08.08 17:00 Ntnui
    • Orkla
    08.08 17:00 Ranheim 2
    • Byåsen
    08.08 17:00 Spjelkavik
    • Melhus
    08.08 17:00 Tiller
    • Kolstad
    08.08 17:00 Traeff
    • Ranheim 2
    08.08 17:00 Traeff
    • Orkla
    08.08 17:00 Volda TI
    • Melhus
    08.08 17:00 Bodo/Glimt 2
    • Skanland
    08.08 17:00 Finnsnes
    • Skeid 2
    08.08 17:00 Junkeren
    • Nordstrand
    08.08 17:00 Mjolner
    • Finnsnes
    08.08 17:00 Nordstrand
    • Stabaek 2
    08.08 17:00 Rana
    • Junkeren
    08.08 17:00 Skanland
    • Skjervoy
    08.08 17:00 Skjervoy
    • Tromsø 2
    08.08 15:00 Klepp K
    • Lyn K
    08.08 16:00 Sandviken K
    • Rosenborg K
    08.08 17:00 Buxoro
    • Termez Surkhon
    08.08 17:00 Metallurg Bekabad
    • Qizilqum
    08.08 17:00 Navbahor Namangan
    • Mashal Muborak
    08.08 01:30 Sp. Luqueno
    • Cerro Porteno
    08.08 23:00 Diaz
    • Olimpia Asunci
    08.08 02:00 AD Cantolao
    • U. de Deportes
    08.08 19:00 Carlos Stein
    • Cusco
    08.08 21:15 U. San Martin
    • Dep. Municipal
    08.08 13:00 Jagiellonia II
    • Biala Piska
    08.08 15:00 Wikielec
    • Wasilkow
    08.08 17:00 KS Kutno
    • Polonia W.
    08.08 17:00 Swit
    • Concordia Elbl
    08.08 17:00 Zambrow
    • Skierniewice
    08.08 18:00 Blonianka Blonie
    • Ursus Warszawa
    08.08 16:00 Przodkowo
    • Unia Swarzedz
    08.08 18:00 Gornik Konin
    • Gryf Wejherowo
    08.08 18:00 Jarocin
    • Kotwica Kolobr
    08.08 18:00 Kleczew
    • Pomorzanin Tor
    08.08 18:00 Koszalin
    • B. Gdynia
    08.08 18:00 Mieszko
    • Nielba Wagrowi
    08.08 18:00 Swinoujscie
    • Pogon Szczecin
    08.08 19:00 Elana Torun
    • Starogard Gdan
    08.08 14:30 Zaglebie 2
    • Legnica 2
    08.08 15:00 Sleza Wroclaw
    • Pniowek
    08.08 18:00 Bielsko-Biala
    • Brzeg
    08.08 18:00 Foto-Higiena Gac
    • Ruch
    08.08 18:00 Nysa
    • ROW Rybnik
    08.08 18:00 Piast Zmigrod
    • Goczalkowice Z
    08.08 18:30 Warta Gorzow
    • Polonia Swidni
    08.08 19:00 Kluczbork
    • Gornik Z. 2
    08.08 12:00 Jutrzenka Giebultow
    • Wisla Pulawy
    08.08 13:00 Korona 2
    • LKS Lagow
    08.08 18:00 Avia Swidnik
    • S. Wola
    08.08 18:00 Biala Podlaska
    • Cracovia 2
    08.08 18:00 Chelmianka Chelm
    • Wiazownica
    08.08 18:00 Hetman Zamosc
    • Stal Krasnik
    08.08 18:00 Lewart Lubartow
    • Siarka Tarnobr
    08.08 18:00 Ostrowiec
    • Orleta Radzyn
    08.08 18:00 Wolka Pelkinska
    • Sokol Sieniawa
    08.08 18:30 Podhale Nowy Targ
    • Avia Swidnik
    08.08 18:30 Wisloka Debica
    • Sandomierz
    08.08 13:00 Lech 2
    • Elana Torun
    08.08 14:00 Blekitni Stargard
    • Legionowo
    08.08 19:00 Polkowice
    • Gryf Wejherowo
    08.08 13:00 Medyk Konin K
    • Katowice K
    08.08 14:00 Czarni Sosnowiec K
    • Olimpia Szczec
    08.08 14:30 UKS SMS Lodz K
    • UJ Krakow K
    08.08 16:00 Khimki
    • CSKA Moscow
    08.08 18:30 Tambov
    • FK Rostov
    08.08 12:00 Yenisey
    • D. Bryansk
    08.08 15:00 Akron Togliatti
    • Yaroslavl
    08.08 15:00 Sp. Moscow 2
    • T. Moscow
    08.08 16:00 Nizhny Novgorod
    • Omsk
    08.08 16:00 Orenburg
    • Neftekhimik
    08.08 16:30 Chertanovo M.
    • Tomsk
    08.08 17:00 Tekstilshtik
    • SKA Khabarovsk
    08.08 17:00 Veles Moscow
    • Samara
    08.08 18:00 Krasnodar 2
    • F. Voronezh
    08.08 19:00 FK Chayka
    • Alania Vladika
    08.08 20:00 Baltika
    • Volgar-Astrakh
    08.08 12:30 Hougang
    • Balestier Khal
    08.08 12:30 Tanjong Pagar
    • Albirex Niigat
    08.08 19:00 Nitra
    • Slovan Bratisl
    08.08 20:00 Michalovce
    • Trnava
    08.08 20:00 Ruzomberok
    • Trencin
    08.08 20:00 Senica
    • Zilina
    08.08 20:00 Z. Moravce
    • Pohronie
    08.08 18:00 Bardejov
    • L. Mikulas
    08.08 18:00 Dubnica
    • Banska Bystric
    08.08 18:00 FC Kosice
    • Puchov
    08.08 18:00 Komarno
    • Zilina B
    08.08 18:00 Castkovce
    • FK Nove Zamky
    08.08 18:00 Kalna n. Hronom
    • Povazska Bystr
    08.08 17:30 FK Humenne
    • Mladost Kalsa
    08.08 17:30 Giraltovce
    • Sobrance-Sobra
    08.08 17:30 Spisska Nova Ves
    • Lipany
    08.08 17:30 Vranov
    • Presov
    08.08 18:00 Cadca
    • R. Sobota
    08.08 18:00 Zvolen
    • Namestovo
    08.08 18:30 Bahon
    • Rohoznik
    08.08 18:30 Inter Bratislava
    • Devinska N. Ve
    08.08 18:30 Tomasov
    • Raca
    08.08 19:00 Al Khaleej
    • Hottain
    08.08 19:00 Al Qadisiya
    • Ohod
    08.08 15:00 Dushanbe 83
    • Khujand
    08.08 15:00 Faizkand
    • Kuktosh
    08.08 15:00 Lokomotiv Pamir
    • Istiqlol Dusha
    08.08 13:45 Prachuap
    • Ratchaburi
    08.08 14:00 Rayong FC
    • Pathum United
    08.08 15:00 Bangkok Utd
    • Chonburi
    08.08 16:00 Trat FC
    • Suphanburi
    08.08 13:45 Thai Navy
    • Kasetsart
    08.08 14:00 Chainat
    • Chiangmai FC
    08.08 15:00 Ayutthaya Utd
    • Sisaket
    08.08 15:00 Nakhon Pathom
    • Phrae
    08.08 16:00 Khonkaen FC
    • Lampang
    08.08 19:00 Ben Guerdane
    • Esperance Tuni
    08.08 19:00 Chebba
    • Monastir
    08.08 19:00 Hammam-Lif
    • Slimane
    08.08 19:00 Stade Tunisien
    • Kairouanaise
    08.08 15:45 Rentistas
    • Liverpool M.
    08.08 18:00 Cerro CA
    • Plaza Colonia
    08.08 20:30 Danubio
    • River Plate
    08.08 17:00 Al Hussein
    • Al Salt
    08.08 19:30 Al Jazeera Amman
    • Al-Faisaly Amm
    08.08 20:30 Al Salt
    • Al Ramtha
    08.08 16:00 Lumwana Radiants
    • Nakambala Leop
    08.08 16:00 NAPSA Stars
    • Kabwe
    08.08 11:30 SK Rakovnik (Cze)
    • Vysehrad (Cze)
    08.08 14:00 TuRU Dusseldorf (Ger)
    • SW Dusseldorf
    08.08 19:00 Anorthosis (Cyp)
    • AEL Limassol (
    08.08 08:00 Khangarid
    • Deren
    08.08 19:30 Tarxien (Mlt)
    • Lija Athletic
    08.08 21:00 Varazdin (Cro)
    • Slaven Belupo
    08.08 19:30 Francs Borains (Bel)
    • Rapid Symphori
    08.08 11:00 Kustosija (Cro)
    • Zdralovi (Cro)
    08.08 12:00 Pogon Siedlce (Pol)
    • Lublin (Pol)
    08.08 16:00 TuS 1896 Sachsenhausen (Ger)
    • Mahlsdorf (Ger
    08.08 19:00 Cibalia (Cro)
    • Bijelo Brdo (C
    08.08 12:00 ASWH (Ned)
    • Jong Sparta Ro
    08.08 18:00 Schwechat (Aut)
    • Gersthofer (Au
    08.08 21:15 Pieta Hotspurs (Mlt)
    • Marsa FC (Mlt)
    08.08 14:00 Bristol MF (Eng)
    • Bristol Rovers
    08.08 11:30 Utrecht (Ned)
    • G.A. Eagles (N
    08.08 13:00 Utrecht (Ned)
    • G.A. Eagles (N
    08.08 15:15 Mainz II (Ger)
    • Niedercorn (Lu
    08.08 18:00 Guingamp (Fra)
    • Laval (Fra)
    08.08 19:00 Le Mans (Fra)
    • Versailles (Fr
    08.08 19:00 Puskas Academy (Hun)
    • Osijek (Cro)