Dünyanın En Zengin Futbolcuları

Dünyanın En Zengin Futbolcuları

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en zengin futbolcuları elde ettikleri gelirin yüksekliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dünyanın en zengin futbolcusu kategorisinde yer alan isimler, birbirinden özel kulüplerin formasını giyerek başarılı bir performans sergiliyor. Listenin ilk sırasında yer alan Ronaldo’yu Messi takip ediyor. Neymar, Rooney, Kaka gibi futbolcuların bulunduğu listenin dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Her bir futbolcu, elde ettiği gelir ile dutbol dünyasında dikkatleri üzerine çekmiş durumda. İşte dünyada en çok gelir elde eden ve en zengin futbolcular listesine giren futbolcuların isimleri!

Dünyanın En Zengin Futbolcuları

Lionel Messi

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Lionel Messi

Dünyanın en zengin futbolcuları listesinde bulunan isimlerden bir diğeri de Lionel Messi. Futbol zekâsı, atmış olduğu gollerin kalitesi ve yüksek futbol performansıyla birlikte Messi, dünyanın en zengin futbolcusu listesinde yer alan ve dikkatleri üzerine çeken bir futbolcu. Şu anda Paris Saint-Germain forması giyen ve 34 yaşına rağmen başarılı futbolunu sürdüren Messi, sağ kanatta oynayarak yüksek bir performans sergiliyor. 450.700 milyon Euro ile Messi, kayda değer bir kazanç elde ediyor.

Cristiano Ronaldo

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Cristiano Ronaldo

Başarılı ve dikkat çeken futboluyla Cristiano Ronaldo, dünyanın en zengin futbolcuları listesinin ilk sırasında yer alıyor. Sol kanat ve santrafor mevkilerinde oynayan ve başarılı futboluyla dünya çapında ün kazanmış olan Ronaldo, futbol kariyerinde pek çok önemli kulübün formasını giydi. Halihazırda Manchester United forması giyen Ronaldo’nun piyasa değeri 35 milyon Euro. Real Madrid, Juventus, Manchester United gibi kulüplerin formasını giyen Ronaldo, elde ettiği gelir ile dünyanın en zengin futbolcusu listesine dahil oluyor. 354 milyon Euro ile yüksek bir kazanç sağladığını söyleyebiliriz.

Neymar

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Neymar

Dünyanın en zengin futbolcusu listesinde bulunan Neymar, 252.700 milyon Euro’luk kazancıyla dikkatleri üzerine çeken bir başka futbolcu. Paris Saint-Germain forması giyen Neymar, sol kanat mevkiinde oynamakla birlikte on numara ve forvet arkasında da yer alıyor. Santos FC, Barcelona, Paris Saint-Germain gibi takımlarda yer alan Neymar’ın güncel piyasa değeri 90 milyon Euro. Ayrıca elde etmiş olduğu kazanç sayesinde dünyanın en zengin futbolcuları listesinde bulunduğunu ve dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz.

Eden Hazard

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Eden Hazard

Real Madrid formasını terleten ve sol kanat mevkiinde yer alan Eden Hazard, on numara ve sağ kanat mevkilerinde de bulunuyor. Chelsea ve Real Madrid gibi önemli kulüplerin içerisinde bulunan Belçikalı futbolcu, göstermiş olduğu performans kadar servetiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Dünyanın en zengin futbolcusu listesinde yer alan Hazard, 130.500 milyon Euro’luk kazancıyla taraftarların ilgisini çekiyor. Dünyanın en zengin futbolcuları içerisinde bulunan Belçikalı yıldızın güncel piyasa değerinin 18 milyon Euro olduğunu söyleyebiliriz.

Harry Kane

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Harry Kane

Dünyanın en zengin futbolcuları listesinde yer alan bir diğer isim ise Harry Kane’dir. Premier Leageu ekiplerinden Tottenham forması giyen 28 yaşındaki futbolcu, göstermiş olduğu performansla ilgilerin odağı haline gelmiş durumda. Santrafor mevkiinde futbolunu geliştiren İngiliz futbolcu Kane, kariyer hayatı boyunca pek çok kulübün formasını giymiştir. Milwall, Tottenham, Leicester gibi kulüplerin formasını giyen Kane, 91.300 milyon Euro’luk geliri ile dünyanın en zengin futbolcusu listesinde bulunan isimler arasında bulunuyor.

Raheem Sterling

Dünyanın En Zengin Futbolcuları
Raheem Sterling

Manchester City forması giyen Raheem Sterling, sol kanatta oynayan futbolcular içerisinde yer alıyor. Liverpool, Manchester City gibi takımların formasını giyen Sterling, dünyanın en zengin futbolcuları listesinde bulunuyor. Güncel piyasa değeri 85 milyon Euro değerinde olan İngiliz futbolcu, 89.800 milyon Euro’luk kazancıyla dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Elde ettiği kazanç sayesinde, dünyanın en zengin futbolcusu içerisinde yer alarak ön plana çıkan futbolcular listesinde bulunuyor.

] }
Dünyanın En Zengin Futbolcuları

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!