Loading...
08/02
23:00
logoManchester United
-
logoLeeds United
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoOdds BK
0
logoHammarby
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Mozyr
0
logoFC Volna Pinsk
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoVeles
0
logoCSMS Iaşi
0
08/02
11:00
logoFK Ufa
-
logoSloga Doboj
-
08/02
11:30
logoTorpedo Moscow
-
logoFakel
-
08/02
12:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoOkzhetpes
-
08/02
13:00
logoChrudim
-
logoDukla Prag
-
08/02
13:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Dainava Alytus
-
08/02
14:00
logoMetta / LU Riga
-
logoBanga Gargzdai
-
08/02
15:00
logoBanik Ostrava II
-
logoViktoria Otrokovice
-
08/02
15:00
logoFK Skopje
-
logoVardar Skopje
-
08/02
15:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoFC Sheriff
-
08/02
15:00
logoKolkheti 1913 Poti
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
08/02
15:00
logoNeptüna Klaipeda
-
logoDziugas Telsiai
-
08/02
15:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoOleksandria
-
08/02
16:00
logoLandskrona
-
logoB 93
-
08/02
16:00
logoLisen
-
logoFK Kosice
-
08/02
16:00
logoPobeda
-
logoPelister
-
08/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoOlympic
-
08/02
17:30
logoShakhtar Donetsk
-
logoFK Sarajevo
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoShakhtar Donetsk
0
logoDinamo Tbilisi
0
08/02
17:30
logoTorpedo Moscow
-
logoVolgar Astrakhan
-
08/02
18:00
logoViborg
-
logoNorrköping
-
08/02
18:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoFCM Baia Mare
-
08/02
19:00
logoCruz Azul
-
logoAtlanta United
-
08/02
20:00
logoFK Brandys Nad Labem
-
logoZenit Caslav
-
08/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonaufeld Wien
-
08/02
20:00
logoStripfing
-
logoFloridsdorfer AC
-
08/02
20:00
logoVarbergs
-
logoTvaaker
-
08/02
20:30
logoIK Brage
-
logoKvarnsveden
-
08/02
20:30
logoNürnberg II
-
logoGebenbach
-
08/02
21:00
logoAdmira Wacker
-
logoKottingbrunn
-
08/02
21:00
logoBahlinger SC
-
logoFreiburger
-
08/02
21:00
logoRot-Weiss Hadamar
-
logoTuS Koblenz
-
08/02
21:00
logoStuttgarter Kickers
-
logoNormannia Gmünd
-
08/02
21:30
logoFV Engers 07
-
logoAndernach
-
08/02
21:30
logoNiedernhausen
-
logoEddersheim
-
08/02
21:30
logoParadiso
-
logoMendrisio-Stabio
-
08/02
21:30
logoUnter-Flockenbach
-
logoWeinheim
-
08/02
22:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoSt. Louis City
-
08/02
22:00
logoSporting Kansas City
-
logoReal Salt Lake
-
08/02
22:00
logoBorussia Freialdenhoven
-
logoHelpenstein
-
featured

Eczacıbaşı Dynavit, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eczacıbaşı Dynavit – Gerdau Minas: 3-1

SALON: Antalya Spor Salonu

HAKEMLER: Fernandez Fuentes, Ovuka Sinisa

ECZACIBAŞI Dynavit: Ognjenovic, Voronkova, Heyrman, Boskovic, Hande, Jack-Kısal, Simge (L), Yaprak, Saliha.

GERDAU MİNAS: Kisy, Priscila, Caroline, Priscila, Yonkaria, Thaisa, Nyeme, Jackeline, Larissa, Priscilia Souza, Julia.

SETLER: 3-1 (25-22, 23-25, 25-10, 25-21)

SÜRE: 100 dakika (26, 29, 19, 26)

FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası bronz madalya mücadelesinde Brezilya temsilcisi Gerdau Minas ile karşılaşan Eczacıbaşı Dynavit, sahadan 3-1 galip ayrıldı ve bronz madalyanın sahibi oldu. Bu madalya ile beraber Eczacıbaşı Dynavit, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda beşinci madalyasını kazanmış oldu. Karşılaşmanın en skorer ismi 32 sayıyla Eczacıbaşı Dynavit’ten kaptan Tijana Boskovic oldu. 

FOTOĞRAFLI

Eczacıbaşı Dynavit, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!