featured

Eczacıbaşı Dynavit maçlarda Erikli ile susuzluğunu giderecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eczacıbaşı Dynavit maçlarda Erikli ile susuzluğunu giderecek

İstanbul DHA 

Erikli, yedinci kez Eczacıbaşı Dynavit’in su sponsoru oldu.

Türkiye’nin ambalajlı su markalarından Erikli, Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi. 2022-23 voleybol sezonu için imzalanan anlaşmayla Erikli, üst üste yedinci kez Eczacıbaşı Dynavit’in resmi su sponsoru’ oldu. Yapılan anlaşma ile Erikli sadece yurt içindeki maçlarda değil dünyanın dört bir yanına uzanan yurt dışı deplasman maçlarında da başarılı ekibin yanında olacak. 

Uludağ’ın zirvesinden ve tek kaynaktan gelen doğal kaynak suyunu, lezzet ve tazeliğini koruyarak tüketicisi ile buluşturan Erikli, Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’na verdiği desteği yeni sezona taşıdı. Bu kapsamda Erikli, yapılan anlaşma ile 2022-23 voleybol sezonunda Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın resmi su sponsoru oldu. 

Uzun yıllardır spora ve kadınlara destek olmayı sürdüren Erikli, altı yıldır devam eden anlaşmanın yeni döneminde, sponsorluk kapsamını da genişletti. Bu doğrultuda Erikli 2022-23 voleybol sezonunda, Eczacıbaşı Spor Kulübünün altyapı sporcularına da su desteği verecek. Anlaşma ile, pek çok yönden kadınlara ilham olan ve genç sporcular yetiştirilmesine öncülük eden Eczacıbaşı Dynavit’in başarı mücadelesine, Erikli lezzeti ve tazeliği eşlik edecek. Erikli, sadece yurt içindeki maçlarda değil dünyanın dört bir yanına uzanan yurt dışı deplasman maçlarında da başarılı ekibin yanında olacak. 

FOTOĞRAFLI

Eczacıbaşı Dynavit maçlarda Erikli ile susuzluğunu giderecek

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!