Loading...
07/08
19:15
logoFatih Karagümrük
0
logoAlanyaspor
0
07/08
19:15
logoGiresunspor
0
logoAdana Demirspor
0
07/08
21:45
logoAntalyaspor
0
logoGalatasaray
0
07/08
Bitti
logoManchester United
1
logoBrighton & Hove Albion
2
07/08
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrentford
2
07/08
Canlı ( 8 )
logoWest Ham United
0
logoManchester City
0
07/08
Bitti
logoStuttgart
1
logoRB Leipzig
1
07/08
Canlı ( 10 )
logoKöln
0
logoSchalke 04
0
07/08
Bitti
logoToulouse
1
logoNice
1
07/08
Bitti
logoAngers
0
logoNantes
0
07/08
Bitti
logoLille
4
logoAuxerre
1
07/08
Bitti
logoMontpellier
3
logoTroyes
2
07/08
Bitti
logoLens
3
logoBrest
2
07/08
Canlı ( 35 )
logoRennes
0
logoLorient
0
07/08
21:45
logoMarsilya
0
logoReims
0
07/08
Canlı ( 49 )
logoSanta Clara
0
logoCasa Pia
0
07/08
20:00
logoSporting Braga
0
logoSporting CP
0
07/08
22:30
logoPortimonense
0
logoBoavista
0
07/08
22:30
logoChaves
0
logoVitoria Guimaraes
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoCoventry
0
logoRotherham United
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoAlki Oroklini
0
logoOlympiakos Nicosia
0
07/08
Bitti
logoFolkestone Invicta
4
logoAshford United
2
07/08
15:00
logoSalzburg
0
logoAl Ittihad-Jeddah
0
07/08
Bitti
logoUSV Hercules
3
logoKoninklijke HFC
0
07/08
Bitti
logoClitheroe
2
logoUnited of Manchester
2
07/08
18:30
logoDibba Al Fujairah
0
logoKazma
0
07/08
Canlı ( 8 )
logoRobur Siena
0
logoGubbio
0
07/08
18:45
logoAsteras Tripolis
0
logoOFI
0
07/08
19:00
logoAtletico Madrid
0
logoJuventus
0
07/08
19:30
logoNocerina
0
logoTorre Neapolis
0
07/08
20:00
logoLa Nucia
0
logoElche
0
07/08
20:00
logoReal Murcia
0
logoMar Menor CF
0
07/08
20:00
logoGirona
0
logoReal Zaragoza
0
07/08
20:00
logoGöztepe
0
logoAltınordu
0
07/08
20:00
logoIonikos
0
logoAtromitos
0
07/08
21:00
logoUD Santa Marta
0
logoGuijuelo
0
07/08
21:00
logoVelez
0
logoAtletico Mancha Real
0
07/08
21:00
logoAlbacete
0
logoGetafe
0
07/08
21:00
logoVolos NFC
0
logoPAS Giannina
0
07/08
21:30
logoCalamonte
0
logoMontijo
0
07/08
21:45
logoRoma
0
logoShakhtar Donetsk
0
07/08
22:00
logoUD Ibiza
0
logoMallorca
0
featured

Edirne’de uluslararası motokros şampiyonaları başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edirne’de uluslararası motokros şampiyonaları başladı

Ali Can ZERAY / EDİRNE, (DHA) – Edirne’de toplam 3 etapta 21-22 Mayıs tarihlerinde düzenlenen şampiyonalarda, Avrupa Gençler Motokros Şampiyonası, Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası ve Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası koşulacak. Türkiye’nin yanı sıra aralarında Yunanistan, Bulgaristan gibi 5 ülkeden 58 yabancı 94 Türk, sporcunun katılımıyla, Musabeyli Pistinde, bu sabah antrenman ve sıralama turlarıyla başladı.

Edirne Motorsporları Kamp ve Karavan Merkezi Motokros Pisti, 3 ayrı şampiyonaya ev sahipliği yapıyor. 21-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrupa Gençler Motokros Şampiyonası, Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası ve Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası bu sabah sporcuların piste antrenman ve sıralama yarışları ile başladı.Şampiyonalara Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Moldova ve Makedonya’dan 58 yabancı olmak üzere toplam 152 sporcu katılıyor. Avrupa’dan ve Türkiye’den önemli sporcuların katılımıyla yapılacak şampiyonalar, MX, MX1, MX2 (Junior), MX125, MXSenior, Veteran, 50cc, 65cc, 85 cc ve kadınlarda düzenlenecek. 22 Mayıs Pazar günü iki etap halinde start verilecek yarışlar ödül töreniyle tamamlanacak. (DHA)

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

– Motorların çıkışı

– Piste turları

– Detay görüntüler

– Yarışlardan detaylar 

(FOTOĞRAFLI)

Edirne’de uluslararası motokros şampiyonaları başladı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!