Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
03:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
13:00
logoTychy 71
-
logoPuszcza Niepolomice
-
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
15:00
logoHobro IK
-
logoSonderjyskE
-
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
15:00
logoTPS Turku
-
logoPIF
-
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
16:00
logoHartberg
-
logoSt. Pölten
-
20/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoTrinec
-
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
16:00
logoSlovan Bratislava
-
logoZbrojovka Brno
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
16:30
logoAC Horsens
-
logoAalborg
-
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
17:00
logoDomzale
-
logoKolubara
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
17:00
logoTeplice
-
logoRapid Wien
-
20/01
17:00
logoViktoria Plzen
-
logoMolde
-
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
19:00
logoNorrby IF
-
logoHacken
-
20/01
19:30
logoHammarby
-
logoSandvikens IF
-
20/01
19:30
logoSC Weiz
-
logoWildon
-
20/01
19:30
logoSlavia Prag II
-
logoPrepere
-
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
20:00
logoFortuna Düsseldorf
-
logoSW Rehden
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
20:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
21:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Efeler’de İshak krallık yarışında zirvede

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ, (DHA)- İlk kez yer aldığı TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta sezonun ilk yarısını 27 puanla Play-Off hattında bititen Efeler 09 SFK’da takımın golcüsü İshak Kurt, son haftaları boş geçmeyip ligdeki gol krallığı yarışında zirvede yer aldı. Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’deki şampiyonluğa da büyük katkı yapan 30 yaşındaki tecrübeli santrfor, bu yıl profesyonel kategoride henüz ilk yarıda 13 kez ağları sarstı. Son 8 maçın 7’sinde gol atan İshak, devrenin son haftasında 3-2 kazanılan 68 Aksaray Belediyespor mücadelesinde 2 gol kaydetti. İshak, ilk yarıda ligdeki 3 grupta tüm futbolcular arasında 13 golle en skorer isim oldu.

FOTOĞRAFLI   

 

Efeler’de İshak krallık yarışında zirvede

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!