0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Emre Belözoğlu: Cengiz Ünder, en iyi futbolculardan biri olacak

  Emre Belözoğlu, Roma forması giyen Cengiz Ünder ile hakkında konuştu.
  Emre Belözoğlu: Cengiz Ünder, en iyi futbolculardan biri olacak

  2001-2005 yılları arasında Serie A ekibi Inter’de forma giyen Emre Belözoğlu, La Gazzetta dello Sport’a kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

  İtalyan ekibinde oynadığı dönemde çok iyi bir performans sergilediğini belirten Belözoğlu, ”7 Aralık 2002, Lazio 3-3 Inter: O gece senin muhteşem bir sağ ayağın olduğunu da görmüştük” şeklinde yapılan bir hatırlatmanın üzerine şu ifadeleri kullandı:

  ”Bazı zamanlarda ben de internetteki eski videolarımı görüyorum. Doğruyu söylemek gerekirse, fena bir sağ ayağım yoktur. O yıl, bireysel performans olarak çok olağanüstü bir seviyeye çıkmıştım. Inter formasıyla gol atmak da gurur veriyordu.”

  Diğer yandan Roma forması giyen Cengiz Ünder hakkında da açıklama yapan Emre Belözoğlu,  Cengiz Ünder’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

  Ünder’in en iyilerden biri olacağını belirten tecrübeli futbolcu, ”Cengiz Ünder, harika bir futbolcu. Başakşehir’de oynarken onun gelişimini gözlerimle seyrettim. Bana inanın, o fenomen bir futbolcu. Çok patlayıcı bir oyuncu. Her saatinde futbolu düşünür. Dikkati asla dağılmaz. Bu söylediğimi bir gün hatırlayın. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olacak.” şeklinde konuştu.

  Site İçi Yorumlar