0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Erol Bulut’tan Fenerbahçe açıklaması

  Adı son dönemlerde Fenerbahçe ile anılan Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Milliyet'e bir röportaj verdi. 
  Erol Bulut’tan Fenerbahçe açıklaması

  Erol Bulut, Fenerbahçe’nin kendisi için ne ifade ettiği sorusuna Milliyet’e verdiği röportajda; “Erol Bulut olduysam bu Fenerbahçe sayesindedir. Fenerbahçe’nin ben de özel bir yeri var. Futbolcu Erol Bulut olarak bunu söyleyebilirim. Burada kupalar kazandım, şampiyonluk yaşadım. Bu yüzden Fenerbahçe’nin benim hayatımda başka bir yeri var” dedi.

  Fenerbahçe’nin transfer politikalasını ve teknik direktör arayışını da değerlendiren Bulut, “Ali Koç göreve başladığından beri bir şeyler yapmaya çalıştı. Herkes bu sürecin daha farklı gitmesini bekledi. Ama istedikleri gibi olmadı. Transferlerin bir kaçı tuttu. Şimdi verecekleri kararda en doğrusunu yapmaya çalışacaklardır. Yanlışlarını bir daha yapmak istemeyeceklerdir. Teknik direktör konusu kolay değil. Göreve başlayacak ismin de işi kolay olmayacak. Hedefler belli. Bunu bilerek göreve başlaması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

  Yerli ve yabancı hoca kıyası da yapan Erol Bulut, ” Üç büyüklere çok büyük yabancı hocalar geldi. Ancak bizim ligi biraz küçümsüyorlar. İstatistik yerliyi gösteriyorsa demek ki doğruluk payı vardır. Yabancı hoca havada karada şampiyon oluruz mantığıyla geliyor. Ama öyle olmuyor” diye konuştu.

  Site İçi Yorumlar