Fatih Terim Burak Elmas'ın Davetini Reddetti

Fatih Terim Burak Elmas’ın Davetini Reddetti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terim’den veto

Fatih Terim Burak Elmas’ın Davetini Reddetti… Geçtiğimiz dört sezondur Galatasaray’ın Teknik direktörlüğünü yapmış olan ve bu sezonun ortasında yönetim kararıyla Galatasaray’daki görevine son verilen Fatih Terim’den Burak Elmas’ın davetine ret cevabı geldi…

Terim’den sitem

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi Son 16 turunda İspanyol ekibi Barcelona ile karşılaşmaya hazırlanıyor. Turun ilk mücadelesi 10 Mart Perşembe günü Barcelona’nın mabedi olan Nou Camp’ta oynanacak. Karşılaşma öncesi bu sezon şimdiye kadarki Galatasaray’ın tüm Avrupa maçlarında Teknik direktör olarak görev almış olan Fatih Terim Burak Elmas’ın Davetini Reddetti ve Burak Elmas’ı kastederek kendisine İspanya’daki maçı izlemekle ilgili herhangi bir davet gelmemiş olmasından yakınarak yakın dostlarına bu durumun yarattığı kırgınlığı belirtmişti.

Elmas’dan davet

Bu haberin medyaya yansımasından sonra Galatasaray kulübü başkanı Burak Elmas bir davet mektubu hazırlayarak Fatih Terim’i İspanya’da oynanacak Barcelona – Galatasaray maçına davet ettiğini iletti. Ancak bu davetin söz konusu sitem medyaya yansıdıktan sonra iletildiğini yakınlarına söyleyen Fatih Terim, kendi el yazısı ile yazmış olduğu nazik bir mektupla bu teklifi geri çevirdi.
Teklife olumsuz yanıt

El yazısı ile mektubu yanıtladı

Fatih Terim, Burak Elmas’a yönelik yazmış olduğu mektupta, “Sayın Burak Elmas, davetiniz ve bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde elde ettiğimiz başarıyı takdir eden sözleriniz için teşekkür ederim. Ben hayatım boyunca Galatasaray’a hep inandım.” ifadelerini kullandı.

“TV başında takımımızı destekleyeceğim.”

Terim, “Bilmenizi isterim ki perşembe gecesi televizyon başında yaklaşık yarım asırdır hiç yitirmediğim aynı duygu ve heyecanla takımımızı destekleyeceğim. Kalbim, bu sezon Avrupa’da sergiledikleri performansla taraftarımıza verdikleri keyfi taraftarlarımızla yaşayan evlatlarımla olacak. Bu vesileyle sizin şahsınızda teknik heyetimize, oyuncularımıza ve tüm camiamıza başarılar dilerim. İnanıyorum ki İstanbul’da turu geçen taraf biz olacağız.” diye ekledi.

Fatih Terim Burak Elmas’ın Davetini Reddetti

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!