Loading...
20/01
Canlı ( 49 )
logoAdana Demirspor
0
logoGiresunspor
1
20/01
Canlı ( IY )
logoSakaryaspor
2
logoAltınordu
1
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
16:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
Bitti
logoNorrby IF
2
logoHacken
5
20/01
Canlı ( 86 )
logoHammarby
4
logoSandvikens IF
3
20/01
Bitti
logoSC Weiz
4
logoWildon
0
20/01
Bitti
logoSlavia Prag II
1
logoPrepere
1
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
Canlı ( 53 )
logoGöteborg
1
logoDegerfors
0
20/01
Canlı ( 67 )
logoHodonin-Sardice
2
logoHanacka
1
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
Canlı ( 7 )
logoLegia Warszawa
0
logoMagdeburg
0
20/01
Canlı ( 13 )
logoLeobendorf
1
logoSt. Pölten II
0
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
21:30
logoVictoria Hamburg
-
logoETSV Hamburg
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Fenerbahçe, Galatasaray derbisine hazır

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA)- Fenerbahçe, Galatasaray ile yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Jorge Jesus yönetiminde yapılan antrenman, koşu, ısınma, koordinasyon ve çabukluk çalışmalarıyla başladı. Ardından 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları yapan futbolcular antrenmanı; taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktaladı. Sarı-lacivertliler, antrenmanın ardından tesislerde kampa girdi.

(FOTOĞRAFLI)

Fenerbahçe, Galatasaray derbisine hazır

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!