0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe İsmail Yüksek’i transfer ettiğini açıkladı! İsmail Yüksek kimdir? Kaç yaşında? Hangi mevkiide oynuyor? Nereden transfer edildi?

  Fenerbahçe İsmail Yüksek’i transfer ettiğini açıkladı! İsmail Yüksek kimdir? Kaç yaşında? Hangi mevkiide oynuyor? Nereden transfer edildi?

  Yeni sezon hazırlıklarını şimdiden sürdüren Fenerbahçe İsmail Yüksek ile anlaştığını açıkladı. Açıklamanın ardından birçok Fenerbahçe taraftarı yeni transfer İsmail Yüksek hakkında bilgi toplamak için araştırma yapmaya başladı.

  Fenerbahçe, genç futbolcu İsmail Yüksek’i kadrosuna kattığını duyurdu. Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medya ve arama motorlarında İsmail Yüksek hakkında araştırma yapıyor.

   

  İsmail Yüksek, 26 Ocak 1999 yılında İznik’te doğmuştur. Bursaspor alt yapısında futbola başlamıştır. Yeşil Bursa ve Bursa Yıldırımspor’da amatör lisans ile mücadele ettikten sonra 31 Ağustos 2018’de Gölcükspor’la 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalamıştır.

   

  Orta sahada görev yapan İsmail Yüksek çok yönlü bir futbolcu olarak göze çarpıyor. 8 ve 10 numara pozisyonlarında görev alan ve her iki ayağını kullanabilmesiyle ön plana çıkan 21 yaşındaki genç futbolcu bu sezon Gölcükspor’da 26 maçta 8 gol kaydetti.

  Site İçi Yorumlar