0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  “Fenerbahçe Mert Hakan Yandaş’a kancayı taktı”

  Transferin gözdelerinden ve Galatasaray'a gidecek gözüyle bakılan Mert Hakan Yandaş'ta Fenerbahçe sürprizi. Sivassporlu oyuncunun Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi.
  “Fenerbahçe Mert Hakan Yandaş’a kancayı taktı”

  Galatasaray ve Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş transferinde karşı karşıya… Geçen yıl Çaykur Rizespor’dan Vedat Muriç transferinde Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yaşanan gergin sürecin bir benzeri Mert Hakan Yandaş konusunda yaşanıyor. Sivasspor’da bu sezon başarılı bir performans gösteren Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç, Galatasaray’la ilk yarı sonunda anlaşmaya vardı.

  Mert Hakan Yandaş’ın yaptığı anlaşmaya göre Galatasaray oyuncuya her sezon için 1.2 milyon euro ücret ödemeyi taahhüt etti. 3 yıllık anlaşma için Sarı-Kırmızılı ekip oyuncuya ayrıca 500 bin euro da imza parası ödeyecekti. Euro kuru ise 7 TL olarak sabitlendi.

  PAZARLIKLARI EMRE BELÖZOĞLU YAPTI
  Fenerbahçe adına görüşmeleri yürüten Sportif Direktör Emre Belözoğlu, Mert Hakan Yandaş’a yıllık 1.5 milyon eurodan 3 sezonluk anlaşma artı, imza parası önerdi. Yapılan uzun pazarlıklar sonucu anlaşma sağlandı ve iki taraf masadan el sıkışarak kalktı.

  GALATASARAY’IN ELİ KOLU BAĞLANDI
  Mert Hakan Yandaş, takım arkadaşı ve çok iyi anlaştığı Emre Kılınç’a da durumu bildirdi ve onun da aynı şartlarda Fenerbhçe’ye gelmesini istedi. Ancak Emre’nin henüz bu konuda olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapmadığı öğrenildi.

  TEMSiLCiSi SiNYALi VERDi
  Mert Hakan Yandaş’ın temsilcisi Erkan Afacan iki gün önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, G.Saray’la yapılan anlaşmanın geçersiz olduğu mesajını verip, şu ifadeleri kullandı:

  “Mert için basında yer alan protokol haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Bilinmelidir ki Türk takımlarının, Türk oyuncularla gelecek sezon için protokol (ön anlaşma) yapmasının TFF tarafınca bir gerçekliliği olmamakla beraber; bu durum cezai şarta bağlanmıştır. Sözleşmenin devam ettiği kulübün izni olmadan oyuncu hiç bir şekilde başka takıma imza atamaz. Sivas ile sezon sonuna kadar sözleşmemiz var. Gelecekle ilgili planlarımızı sezon sonu yapacağız. Şu an gündemimizde transfer konuları yoktur.”

  Site İçi Yorumlar