0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe taraftarından Ali Koç’a büyük tepki!

  Fenerbahçe taraftarından Ali Koç’a büyük tepki!

  Süper Lig’in ikinci yarısında üst üste alınan neticeler sebebiyle Fenerbahçe’de Ersun Yanal ile yollar ufalamıştı. Yanal ayrılığının üstünden 56 gün geçmesine karşın yeni bir teknik direktör ile anlaşılamaması, taraftarlardan büyük tepki gördü.

  Bu sezon da şampiyonluk yarışından erken kopan Fenerbahçe’de çok büyük bir teknik adam bilinmezliği yaşanıyor. 3 Mart tarihinde Trabzonspor ile oynanan kupa maçının ardından Ersun Yanal ile yollarını ayıran Ali Koç yönetimi geride alan 56 günde ekibin başına bir ad getiremedi

  BULUT’A BAZI İDAREYİCİLER KARŞI

  Takvim’in haberine göre; İlk olarak Kovac, Bruno Labbadia ve Roger Schmidt ile görüşen fakat netice alamayan Sarı-Lacivertliler ardından rotayı Erol Bulut’a kırdı. Ancak bazı idareyiciler genç öğretmene karşı çıktı.

  BJELICA HENÜZ İKNA EDİLEMEDİ

  Son olarak ise Nenad Bjelica ile masaya oturan Fenerbahçe yönetimi henüz Hırvat öğretmeni de ikna edebilmiş değil. Yaşanan bu bilinmeyenlik taraftarları da başkaldırı noktasına getirmiş durumda.

  BÖYLE ÇARESİZLİK GÖRÜLMEDİ!

  Sosyal medyada Ali Koç’a sert tenkitler getiren taraftarlar, “Başkan söyle bize, 56 gündür öğretmenimiz nerede? Fenerbahçe son senelerde hiç bu kadar naçar kalmamıştı” ifadesini kullanıyor.

  Site İçi Yorumlar