0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe ve Galatasaray’dan Karton Taraftar Projesi Uygulaması

  Beşiktaş'ın ardından Fenerbahçe ve Galatasaray'da Karton taraftar projesine destek verdi
  Fenerbahçe ve Galatasaray’dan Karton Taraftar Projesi Uygulaması

  12 Haziran da başlayacak Türkiye Süper Lig’inin geri kalanında seyircisiz oynanacağı kararlaştırılınca ilk olarak Beşiktaş Spor Kulübü’nün öncülüğünde Seyircileri statlara taşıma fikrini ortaya çıkardı. Ev sahibi takımlarının taraftarları istekleri doğrultusunda kendi adlarına karton taraftar talebinde bulunabilecek.


  Fenerbahçe Spor Kulübü 4 saat önce sosyal medya da yayınladığı “Tribünlerimizde özel isimler” başlığı altındaki resimde başta” Beni Türk hekimlerine emanet ediniz diyen, Ulu önderimiz Mustafa Mustafa Kemal Atatürk, ve görevleri başında hayatlarını kaybeden Murat Dilmener, hemşire Dilek Akçabele ve Eczacı İsmail Durmuş nezdinde tüm fedakar sağlık çalışanlarımıza minnettarız” açıklamayla duyurdu. Bu sezon taraftarlara yönelik pandemi süreci içerisinde yönetilen mesafe kuralları çerçevesinde yeni bir yöntem belirlenmişti. Bunun için takımlar taraftarlarının görsellerinin bulunduğu karton seyirciler uygulamasını hayata geçirmeyi planlamıştı Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübüne karton taraftar jesti yapmıştı. Bu durum üzerine Beşiktaş Spor Kulübü”nün bu projesine Fenerbahçe Spor kulübünden de destek geldi.


  Galatasaray’da karton taraftar projesine destek verdi.
  Galatasaray Spor Kulübü bugün 17 sularında yayınladığı “Sensiz olmaz Galatasaray diyen büyük Galatasaray taraftarları tribünlerde yerini aldı” başlığı altında yayınladığı karton taraftar projesinde, taraftarlarının Galatasaray Kulübünün Resmi Sitesine girerek fotoğraflarını yüklemeleri halinde resimlerinin karton taraftar numunelerine basılıp sahadaki yerlerini alarak, Galatasaray Spor Kulübü futbolcularını bu kritik haftalarda yalnız bırakmayacak.
  Görüldüğü üzere taraftardan mahrum kalacak Türkiye Süper Lig’i takımlarının bu pandemi döneminde tek çaresi karton taraftarlar olacak. Beşiktaş Spor Kulübünün bu süreçteki bu projesi kısa zaman da çok ilgi göreceği tahmin edilmişti.

  Site İçi Yorumlar