0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe’den Alpaslan Öztürk teklifi

  Başkan Nihat Özdemir'in açıklamalarından sonra yerli oyuncu statüsünde yapılacak değişiklikler, tüm takımların yerli oyuncu arayışına sebep oldu, bunlardan bir tanesi de Göztepe'nin bu yıl en başarılı ismi Alpaslan Öztürk.
  Fenerbahçe’den Alpaslan Öztürk teklifi

  Transferde yerli isimlere yönelme kararı alan Fenerbahçe, Göztepe’deki performansıyla beğeni toplayan Alpaslan Öztürk için harekete geçti.

  Transferde yerli isimlere yönelme kararı alan Fenerbahçe, Göztepe’deki performansıyla beğeni toplayan Alpaslan Öztürk için harekete geçti. Önümüzdeki sezon kadro planlamasına dahil edilen Alpaslan için İzmir kulübüyle ilk görüşme yapıldı.

   

  Alpaslan Öztürk kimdir ?

  Alpaslan Öztürk, Belçikalı-Türk futbolcudur. Kariyerine Beerschot kulübünde başladıktan sonra Birmingham City altyapısında iki yıl oynayan futbolcu sol bek ve orta sahada görev yapmaktadır. İki yıl İngiltere’de forma giyip Beerschot’a geri döndükten sonra, Ocak 2012 tarihinde as takıma girmiştir. Bu yıl Süper Lig’de 18 maçta Göztepe formasını terleten başarılı oyuncu 3 gol atmış, 5 sarı kart, 1 kırmızı kart görmüştür.

  Site İçi Yorumlar