0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe’nin sezon sonu kadrosuna katmak istediği Nuri Şahin, Kulübü Werder Bremenle görüştü.

  Fenerbahçe Kadrosunu Orta sahaya yeni bir takviye yaparak güçlendirmenin planlarını yapıyor. Alternatifler içersinde en göze çarpanı Milli Futbolcu Nuri Şahin oldu. Fenerbahçe’nin bir süre önce Nuri Şahin’e teklif yaptığını biliyoruz.
  Fenerbahçe’nin sezon sonu kadrosuna katmak istediği Nuri Şahin, Kulübü Werder Bremenle görüştü.

  Nuri Şahin kimdir? 5 Eylül 1988’de Almanya’nın Lüdenscheild kentinde doğan Nuri Şahin Türk Asıllı bir ailenin çocuğudur. 2001 yılında Dortmud takımına bedelsiz olarak gelen Nuri Şahin kısa süre içinde adını Laliga Ekiplerinden Real Madrid’e duyuracaktı. 1 Temmuz 2011 yılında Hollanda’nın Feyenoord takımından Real Madrid’e 20.00 milyon Euro’ya transfer oldu. Bir sene sonra Liverpool’a 12.00 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu ile yıllık 5.00 milyon Euro karşılığında kiralandı. 2013 yılında kiralıktan dönen Milli futbolcu 1 Temmuz 2014 yılında Adından çokça söz ettirecek Dortmund’a 12.00 milyon Euro’ya transfer oldu. 31 Ağustos 2018 yılında Halen formasını giydiği Werder Bremen 4,5 bin Euro’ya transferini gerçekleştirdi. Bonservisi Sezon sonu bitecek olan Nuri Şahin’in Fenerbahçe’ye sıcak baktığı biliniyor.

  Nuri Şahin için bir süre önce Teklif yapan Fenerbahçe’ye kapılarını kapatmayan Nuri Şahin, Kulübü ile görüşme sağladı. Görüşmeyi Werden Bremen’in Sportif Direktörü, Frank Bauman ile gerçekleştirdi. Görüşme Bauman’ın yapığı basın açıklamasında: “Hem Werder Bremen hem de Nuri Şahin açısından olumlu gerçekleşmiştir. Biz Futbolcumuzun gelecek sezonda takımda kalmasını istiyoruz. Ancak buna karar verecek olan kişi Nuri Şahindir. Biz iki taraf içinde iyi olanı istiyoruz. Görüşme tam karar’a bağlanamamıştır.” Dedi.

  Anlaşılacağı üzere Werder Bremen, Futbolcusu Nuri Şahin’in başka bir takıma transfer etmek istemediğini açıkça belirmiştir. Bu durumda söz sahibi olan Milli Futbolcu Nuri Şahin, Fenerbahçe ile görüşme sağlayacağı anlaşıldı.

   

  Site İçi Yorumlar