0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe’nin yeni transferi İsmail Yüksek Röportaj verdi

  Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Gölcük spor'dan kadrosuna kattığı, İsmail Yüksek ilk kez konuştu. "Fenrbahçe hayallerimin takımı"
  Fenerbahçe’nin yeni transferi İsmail Yüksek Röportaj verdi

  Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Gölcükspor’dan katılan İsmail Yüksek, basınla keyifli bir sohbet geçirdi. Fenerbahçe’ye transfer olduğundaki mutluluğu dile getiren İsmail Yüksek, Fenerbahçe Spor Kulübünü her zaman hayal ettiğini bildirdi.  Bugün başlayan Türkiye Süper Lig’ine çok iyi çalıştıklarını, özel idmanlarla eksiklerin giderildiğini ifade eden İsmail Yüksek, Korona Virüs sürecinin tüm futbolcular için zorlu geçtiğini ve Kendisinin özel olarak evde kondisyon antrenmanlarında bulunduğunu dile getiren Yüksek, Bu durumunda saha’da yapılan antrenman gibi olmadığını, Futbolcular için tek çalışma yerinin çim saha olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Takımla birlikte idmanlara başladığını bu durumu çok iyi değerlendireceklerini bildirdi.

  Eski takımı Gölcükspor adına da konuşan İsmail Yüksek: 2019- 2020 sezonun bitmesine 6 maçın kaldığını, Bu maçları çok iyi değerlendireceklerini bildirdi. Fikstürün kendilerinin lehine olduğunu, İplerin kesinlikle Gölcükspor’da olduğunu ve Gölcükspor’un Profesyonel Lig’e ambargo koyduğunu bildirdi. Gölcükspor’un her daim profesyonel seviyede kalması gerektiğini ve bunun için her daim uğraşacaklarını bildirdi.

  Site İçi Yorumlar