0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe ile Yolları Ayıran Max Kruse’den ilk açıklama

  18.06.2020 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü ile olan 3 yıllık sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Max Kruse, sessizliğini bozdu. İşte haberin detayları.
  Fenerbahçe ile Yolları Ayıran Max Kruse’den ilk açıklama

  18 Haziran 2020 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü ile devam eden sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Max Kruse’den ilk açıklama geldi. İnstagram hesabından “ Taraftarlara Mektup” açıklamasıyla yayınlayan Max Kruse, Alacaklarından mustaripti.

  Taraftara Mektup adlı açıklama’da özetle : “Fenerbahçe Spor Kulübüne geldiği günden itibaren Türk taraftarlarının misafirperver olduklarını gördüm. Taraftarlarla ilişkimden son derece memnundum.  Futbol duygularımı kabartıyor ve beni heyecanlandırıyordu. Buradan Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Yaşadığım hiçbir anı unutmayacağım. Ne yazık ki Fenerbahçe Spor Kulübü ile olan 3 senelik sözleşmemi 18 Haziran 2020 tarihinde feshetmek zorunda kaldım. Şubat ayından beri alamadığım maaşlarım beni bu adıma atmama vesile oldu. Oynadığım hiçbir kulüpte sözleşmemi feshetmedim,  Fenerbahçe Spor Kulübü ile olan sözleşmemdeki maddeler uygulansaydı fesih yoluna başvurmazdım.  Daha fazla detay vermek istemiyorum. Anlayışınıza sığınıyorum.” ifadelerini kullandı.

  Fenerbahçe Spor Kulübüile olan 3 yıllık sözleşmesini mali istekleri doğrultusunda fesheden MAx Kruse’ye taraftardan haklı isyan geldi.

  Site İçi Yorumlar