Ferdi Kadıoğlu Sözleşme Yeniledi mi?

Ferdi Kadıoğlu Sözleşme Yeniledi mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ferdi Kadıoğlu sözleşme yeniledi mi özellikle Fenerbahçe taraftarlarının merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe forması giyen futbolculardan bir tanesi. Son dönemlerde başarılı performansıyla ön plana çıkan Kadıoğlu, göstermiş olduğu performans ile sarı lacivertli taraftarların gönlünü fethetmiş durumda. Çıkmış olduğu karşılaşmalarda istekli tavrı ile dikkat çeken Kadıoğlu’nun güncel piyasa değeri 8 milyon Euro değerinde. Başarılı futbolcu; 2018 yılında 1,4 milyon Euro karşılığında NEC Nijmegen’den Fenerbahçe’ye transfer olarak ilgi gören bir futbol sergilemiştir. Peki Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu’yla anlaştı mı? Kadıoğlu’nun sözleşmesi yenilenecek mi?

Ferdi Kadıoğlu Kim Transfer Etti?

Ferdi Kadıoğlu Sözleşme Yeniledi mi?
Ferdi Kadıoğlu Kim Transfer Etti?

Özellikle son dönemlerde başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve futbolunu geliştirmeye devam eden Ferdi Kadıoğlu, birçok taraftarın radarında bulunuyor. Bu nedenle Kadıoğlu’nun hayatı ve futbol kariyerine yönelik birçok sorunun ön plana çıktığını söylemek mümkün. Ferdi Kadıoğlu kaç yaşında, Fenerbahçe’ye nasıl transfer edildi gibi soruların cevapları oldukça fazla merak ediliyor. Ferdi Eranay Kadıoğlu, 7 Ekim 1999 tarihinde Hollanda’nın Arnhem şehrinde dünyaya geldi. Hollanda’da yetişen Türk futbolcu Kadıoğlu, futbol hayatına 2008 yılında başlamıştır. ESA Rijkerswoerd Altyapısında futbol hayatına başlayan ünlü futbolcu, bu süre içerisinde futbolunu geliştirerek ön plana çıkmıştır. Kariyer hayatında NEC U17, NEC Altyapı, NEC Nijmegen gibi takımların yer aldığını söylemek olanaklı. Kadıoğlu, 14 Temmuz 2018 tarihinde Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Peki Ferdi Kadıoğlu kim transfer etti?

Fenerbahçeli taraftarların büyük bir kısmı, Ferdi Kadıoğlu kim transfer etti sorusunun cevabını merak etmekle birlikte bu konuda çok ilginç detaylar olduğunu söyleyebiliriz. 2018 yılında Fenerbahçe’yi çalıştıran teknik direktör Philip Cocu, Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek istemiş ve 2018 yılında Kadıoğlu’nun transferi gerçekleşmiştir. Tam 1,4 milyon Euro karşılığında transfer olan ünlü futbolcu, zamanla sarı lacivertli forma altında kendini geliştirerek dikkatlerin odağı haline gelmiş ve taraftarlardan yoğun bir ilgi görmüştür. Peki Ferdi Kadıoğlu kaç numara giyiyor, Kadıoğlu’nun forma numarası kaçtır?

Ferdi Kadıoğlu Kaç Numara?

Ferdi Kadıoğlu Sözleşme Yeniledi mi?
Ferdi Kadıoğlu Kaç Numara?

Bir futbolcunun mevkiini anlamak ve futbolcudan beklentinin ne olması gerektiğini belirlemek adına ilgili kişinin kaç numaralı forma giydiğini bilmek gerekir. Bu durumun Ferdi Kadıoğlu için de geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Ferdi Kadıoğlu kaç numara giyiyor sorusu, bu nedenle bir hayli önemlidir. Ünlü futbolcu, sarı lacivertli ekip içerisinde 16 numaralı formayı giymektedir. Formanın hakkını verebilmek adına yoğun bir çalışma sergilediği için sarı lacivertli taraftarların gönlünü fethettiğini söylemek mümkün. 2018 yılında Fenerbahçe’ye transfer olan Kadıoğlu’nun sözleşmesi 2022 yılında bitiyor olsa da sözleşmenin yenilendiğine dair çeşitli haberlerin ön plana çıktığı bilinmektedir. Peki başarılı performansıyla futbol dünyasında kendini geliştiren isimlerden bir tanesi olan Ferdi Kadıoğlu hangi mevkide oynuyor?

Ferdi Kadıoğlu Hangi Mevkide Oynuyor?

16 numaralı formayı giyen ve halihazırda sarı lacivertli ekip içerisinde yer alan Ferdi Kadıoğlu hangi mevkide oynuyor sorusu dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ünlü futbolcunun temel mevkii sağ kanat olmakla birlikte sol kanat ve on numara mevkiinde de yer aldığını söyleyebiliriz. Güncel piyasa değeri 8 milyon Euro olan Kadıoğlu, aktif futbolculuk kariyeri içerisinde Süper Lig ekiplerinden yalnızca Fenerbahçe forması giydi. Başarılı futboluyla ön plana çıkan Kadıoğlu, bir dönem milli takım tercihiyle de konuşulmuştu. Ferdi Kadıoğlu hangi milli takımı seçti sorusu kapsamında, Türkiye’yi seçtiğini söylemek mümkün. Hollanda doğumlu Kadıoğlu’nun Türkiye Milli Takımı içerisinde olup olmayacağı merak edilmekteydi. Ünlü futbolcu seçimini yaparak Türkiye Milli Takımı’na dahil olmak istediğini belirtti.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

2018 yılında Fenerbahçe’yi çalıştıran teknik direktör Philip Cocu, Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek istemiş ve 2018 yılında Kadıoğlu’nun transferi gerçekleşmiştir.

Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de 16 numaralı formayı giymektedir.

Ferdi Kadıoğlu temel mevkii sağ kanat olmakla birlikte sol kanat ve on numara mevkiinde de yer aldığını söyleyebiliriz.

Hollanda doğumlu Ferdi Kadıoğlu Türkiye Milli Takımı’na oynamak istediğini belirtti.

Ferdi Kadıoğlu Sözleşme Yeniledi mi?

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!