Loading...
13/08
19:15
logoKayserispor
0
logoİstanbulspor
0
13/08
21:45
logoGalatasaray
0
logoGiresunspor
0
13/08
21:45
logoAdana Demirspor
0
logoSivasspor
0
13/08
17:00
logoManisa FK
0
logoBoluspor
0
13/08
19:15
logoÇaykur Rizespor
0
logoKeçiörengücü
0
13/08
21:45
logoEyüpspor
0
logoDenizlispor
0
13/08
21:45
logoGençlerbirliği
0
logoAltınordu
0
13/08
14:30
logoAston Villa
0
logoEverton
0
13/08
17:00
logoSouthampton
0
logoLeeds United
0
13/08
17:00
logoManchester City
0
logoBournemouth
0
13/08
17:00
logoArsenal
0
logoLeicester City
0
13/08
17:00
logoBrighton & Hove Albion
0
logoNewcastle United
0
13/08
17:00
logoWolverhampton
0
logoFulham
0
13/08
19:30
logoBrentford
0
logoManchester United
0
13/08
16:30
logoHertha Berlin
0
logoEintracht Frankfurt
0
13/08
16:30
logoBayer Leverkusen
0
logoAugsburg
0
13/08
16:30
logoHoffenheim
0
logoBochum
0
13/08
16:30
logoRB Leipzig
0
logoKöln
0
13/08
16:30
logoWerder Bremen
0
logoStuttgart
0
13/08
19:30
logoSchalke 04
0
logoMönchengladbach
0
13/08
18:00
logoMonaco
0
logoRennes
0
13/08
22:00
logoParis Saint-Germain
0
logoMontpellier
0
13/08
20:00
logoCasa Pia
0
logoBenfica
0
13/08
22:30
logoSporting CP
0
logoRio Ave
0
13/08
19:30
logoMilan
0
logoUdinese
0
13/08
19:30
logoSampdoria
0
logoAtalanta
0
13/08
21:45
logoMonza
0
logoTorino
0
13/08
21:45
logoLecce
0
logoInter
0
13/08
18:00
logoCelta Vigo
0
logoEspanyol
0
13/08
20:00
logoValladolid
0
logoVillarreal
0
13/08
22:00
logoBarcelona
0
logoRayo Vallecano
0
13/08
14:30
logoCardiff City
0
logoBirmingham
0
13/08
17:00
logoRotherham United
0
logoReading
0
13/08
17:00
logoSunderland
0
logoQueens Park Rangers
0
13/08
17:00
logoBlackpool
0
logoSwansea City
0
13/08
17:00
logoWigan Athletic
0
logoBristol City
0
13/08
17:00
logoHull City
0
logoNorwich City
0
13/08
17:00
logoHuddersfield Town
0
logoStoke City
0
13/08
17:00
logoLuton Town
0
logoPreston North End
0
13/08
17:00
logoMillwall
0
logoCoventry
0
13/08
03:00
logoLevadiakos
0
logoAtromitos
0
13/08
03:00
logoVeres Rivne
0
logoRukh Vynnyky
0
13/08
03:00
logoVolos NFC
0
logoAEK Atina
0
13/08
10:30
logoCadiz II
0
logoAtletico Sanluqueno
0
13/08
11:30
logoUtebo
0
logoEbro
0
13/08
12:00
logoBarakaldo
0
logoArenas de Getxo
0
13/08
12:30
logoDe Treffers
0
logoDe Graafschap
0
13/08
12:30
logoNumancia
0
logoSS Reyes
0
13/08
19:00
logoEnosis Neon Paralimni
0
logoOlympiakos Nicosia
0
13/08
19:00
logoLamia
0
logoIonikos
0
13/08
19:00
logoOFI
0
logoEpiskopi
0
13/08
20:00
logoNea Salamis
0
logoAnorthosis
0
13/08
21:30
logoDeportivo La Coruna
0
logoMetal Kharkiv
0
featured

Fethiyespor’un konuğu Edirnespor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİR, (DHA)

TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta geçen hafta deplasmanda Karşıyaka’ya 4-1 yenilerek normal sezonun bitimine 2 hafta kala şampiyonluk yarışında lider Esenler Erokspor’un 6 puan gerisinde kalan zirve takipçisi Fethiyespor yarın evinde Criptoswaps Edirnespor’la karşılaşacak. Fethiye İlçe Stadı’nda oynanacak 33’üncü hafta mücadelesi saat 15.00’te başlayacak.

1’inci Grup’ta 4 maçlık galibiyet serisi Sancaktepe deplasmanında sona eren 10’uncu sıradaki Bergama Belediyespor, 14 Eylül Stadı’nda kümede kalma mücadelesi veren Kahta 02 Spor’u ağırlayacak. 2’nci Grup’ta düşme hattındaki 34 puanlı Kızılcabölükspor, deplasmanda 38 puanlı Siirt İl Özel İdarespor ile karşılaşacak. İddiası bulunmayan Kuşadasıspor ise Harput Dibek Elazığ Karakoçan’a konuk olacak. Tüm maçlar aynı saatte başlayacak.

Fethiyespor’un konuğu Edirnespor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!