0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  FIFA Başkanı Gianna Infantino’dan açıklama: “Finansal düzenlemeler için katı kurallar Getirilmeli”

  Korona virüs sebebiyle ara verilen liglerin başlaması üzerine FIFA başkanı Infantino’dan açıklamalar geldi. FIFA’nın resmi sitesinden yapılan açıklamada: Finansal düzenlemelere katı kuralların getirilmesi, FIFA’nın kulüplere yapacağı mali yardımları ve maçların seyircisiz oynanmasına karşı çalışmalarına yer veren Gianna Infantino’nun en dikkat çekici açıklaması, şüphesiz FIFA tarafından yapılacak mali yardımlar oldu. İşte, haberin detayları.
  FIFA Başkanı Gianna Infantino’dan açıklama: “Finansal düzenlemeler için katı kurallar Getirilmeli”

  “Futbol’da Birlik Çağrısı”

  FIFA Başkanı G. Infantino, Yapılacak mali yardımlar konusunda sona gelindiğini, Covid- 19 sebebiyle Tüm kulüplerin maddi sıkıntılar yaşadığını bildirdi, “Futbol’da birlik olmalı.” şeklinde yapılan açıklamada Büyük kulüp, Küçük kulüp ayrımının yapılmayacağını öne süren Infantino, “FIFA’ya üye kulüplerin genelinin bu yardımlardan yararlanacağını” bildirdi. Futbolun her alanında birlik vurgusu yapan Infantino, “ Milli takımlar, kadın futbolu, amatör ligler ve alt liglerin birbirinden ayrılmadan birlik içerisinde kalkındırılmasını sağlamanın futbol’da birliği sağlayacağını” öne sürdü.

  “Daha katı kurallar getirilmeli”

  FIFA başkanı G. Infantino, FIFA’ya üye tüm ülkelerle iletişim halinde olduklarını, futbol kulüplerine yönelik daha net, daha katı kuralların uygulanması gerektiğini dile getirdi, “ Kişisel olarak sadece transfer odaklı bir düzenlemenin yerine, futbol’u daha ileri seviyeye taşıyacak bir takım katı kuralların getirilmesinden yanayım. Futbolu küresel çapta ileri taşımak için desteğe ihtiyacım olacak”  şeklinde konuştu.

  Taraftarlar bir süreliğine takımlarını yalnız bırakmalı”

  Infantino, maçların seyircisiz oynanmasına destek verirken, “ Futbol üzerinde büyük etkisi olan taraftarın, bir süreliğine daha takımlarını yalnız bırakması gerekiyor”. Salgı’nın etkisini yitirmediğini hatırlatan FIFA başkanı G. Infantino son olarak, “Taraftarları sahalara geri döndürmek için çalışmalara devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

  Ayrıca, ertelenen Milli maçların, Şampiyonlar ligini ve Avrupa liglerinin akıbetinin gelecek günlerde belli olacağını bildirdi.

  Site İçi Yorumlar