Loading...
08/02
23:00
logoManchester United
-
logoLeeds United
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoOdds BK
0
logoHammarby
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Mozyr
0
logoFC Volna Pinsk
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoVeles
0
logoCSMS Iaşi
0
08/02
11:00
logoFK Ufa
-
logoSloga Doboj
-
08/02
Canlı ( 23 )
logoTorpedo Moscow
0
logoFakel
1
08/02
12:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoOkzhetpes
-
08/02
13:00
logoChrudim
-
logoDukla Prag
-
08/02
13:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Dainava Alytus
-
08/02
14:00
logoMetta / LU Riga
-
logoBanga Gargzdai
-
08/02
15:00
logoBanik Ostrava II
-
logoViktoria Otrokovice
-
08/02
15:00
logoFK Skopje
-
logoVardar Skopje
-
08/02
15:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoFC Sheriff
-
08/02
15:00
logoKolkheti 1913 Poti
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
08/02
15:00
logoNeptüna Klaipeda
-
logoDziugas Telsiai
-
08/02
15:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoOleksandria
-
08/02
16:00
logoLandskrona
-
logoB 93
-
08/02
16:00
logoLisen
-
logoFK Kosice
-
08/02
16:00
logoPobeda
-
logoPelister
-
08/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoOlympic
-
08/02
17:30
logoShakhtar Donetsk
-
logoFK Sarajevo
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoShakhtar Donetsk
0
logoDinamo Tbilisi
0
08/02
17:30
logoTorpedo Moscow
-
logoVolgar Astrakhan
-
08/02
18:00
logoViborg
-
logoNorrköping
-
08/02
18:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoFCM Baia Mare
-
08/02
19:00
logoCruz Azul
-
logoAtlanta United
-
08/02
20:00
logoFK Brandys Nad Labem
-
logoZenit Caslav
-
08/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonaufeld Wien
-
08/02
20:00
logoStripfing
-
logoFloridsdorfer AC
-
08/02
20:00
logoVarbergs
-
logoTvaaker
-
08/02
20:30
logoIK Brage
-
logoKvarnsveden
-
08/02
20:30
logoNürnberg II
-
logoGebenbach
-
08/02
21:00
logoAdmira Wacker
-
logoKottingbrunn
-
08/02
21:00
logoBahlinger SC
-
logoFreiburger
-
08/02
21:00
logoRot-Weiss Hadamar
-
logoTuS Koblenz
-
08/02
21:00
logoStuttgarter Kickers
-
logoNormannia Gmünd
-
08/02
21:30
logoFV Engers 07
-
logoAndernach
-
08/02
21:30
logoNiedernhausen
-
logoEddersheim
-
08/02
21:30
logoParadiso
-
logoMendrisio-Stabio
-
08/02
21:30
logoUnter-Flockenbach
-
logoWeinheim
-
08/02
22:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoSt. Louis City
-
08/02
22:00
logoSporting Kansas City
-
logoReal Salt Lake
-
08/02
22:00
logoBorussia Freialdenhoven
-
logoHelpenstein
-
featured

Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Namık Kemal KILINÇ / SERİK-ANTALYA,(DHA)- Bu yıl 8’incisi düzenlenen Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası başladı. 

Golf severlerin heyecanla beklediği ve seçkin kulüplerin heyecanlı müsabakalarına ev sahipliği yapan Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası üç gün boyunca Carya ve National golf sahalarında gerçekleşecek. Taurus, Klassis, Kemer Country, Bodrum Golf Kulübü, Ankara Karya Golf Kulübü, Ankara Golf Kulübü ve İstanbul Golf Kulübü’nden oyuncuların katıldığı turnuva bugün başladı. 

İş insanları Kıvanç Oktay, Beyhan Goldmann Benardete, Hasan Ceylan, Mehmet Dora, Mehmet Ziylan, Recep Turan, Ali Kızıldağ, Ali Şahin ve Tahir Telli gibi isimlerin yer aldığı turnuvaya Ankara Karya Golf Kulübü bu yıl ilk defa katıldı. 

Turnuva 18 Aralık’ta yapılacak ödül töreniyle sona erecek.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

– Turnuvadan görüntüler

(FOTOĞRAFLI)

Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası başladı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!