0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Futbol Tarihine Geçecek Maç : Rostov 1- 10 Sochi

  Rostov, Korona Virüs testi pozitif çıkan 6 oyuncusunda mahrum olduğu Sochi maçında 10-0’lık skora engel olamadı. İşte detaylar
  Futbol Tarihine Geçecek Maç : Rostov 1- 10 Sochi

  Korona Virüsün ezici üstünlüğünü halen daha kaybetmediği Rusya’da, futbolcularda çıkan Korona Virüs nedeniyle maçlara eksik oyuncularla çıkmak zorunda kaldılar. Bu durumda Korona Virüse yakalanmayan futbolcuların sahaya çıktığı maçlar farklı sonuçlarla bitebiliyor. Bu durumun en yakın emsalini dün oynanan Rostov ile Sochi maçı oluşturmaktadır.

  Rusya Premier Ligi’nde karşı karşıya gelen Rostov- ile Sochi, as takım oyuncuların da Korona Virüs testi pozitif çıkan oyunculardan mahrum oynandı. Maç öncesi yapılan testler ve kontroller içerisinde 6 oyuncusunda Korona Virüs tespit edilen Rostov maça yedek ağırlıklı genç oyuncularla çıkmak zorunda kaldı. Kadrosunun yaş ortalaması sadece 17 olan Rostov takımı, 6 futbolcusunun yanı sıra teknik ekipte dahi Korona Virüs çıkmasına rağmen tatil edilmeyen maça çıkmak zorunda kaldı. Maça çıkmazlarsa 3-0 hükmen mağlup sayılmaktansa maça yedek ağırlıklı çıkmayı isteyen Rostov farklı mağlubiyete engel olamadı.

  Maça hızlı başlayan Rostov 1. Dakika’da R. Romanov’Un attığı golle 1-0 öne geçmişti. Ancak V.Abramov’un 6. Dakika’da kendi kalesine attığı gol büyük moral bozukluğuna vesile oldu. 15. Dakika’da A. Kokorin’in golüne engel olamayan Rostov, 44. Dakika’da A. Kokorin’in 3. Golünü karşılık vermedim. Sadece 1 dakika sonra A. Zabolotny’in 4. Golü, ilk yarının skorunu belirliyordu.

  İkinci yarıya fırtına gibi başlayan Sochi, 47. Dakika’da A. Zabolotny’in golüyle skoru 5-1’e getirdi. 51. Dakika’da Korokrin’in kendisinin 3. Takımının 6. Golünü atarak hattirick yaptı. Hattirckten 2 dakika sonra I. Novoselsev’in golüne de engel olamayan Rostov artık tamamen geri yaslanmış durumdaydı. Oyuna A. Zabolony’in yerine dahil olan D. Poloz, 74 ve 86. Dakikalarda topla buluşarak 2 gole imza attı. Maçın skorunu tayin eden gol 87. Dakika’da N. Koldunov’un ayağından geldi. Bu doğrultu da birçok oyuncusunda mahrum ve maçta en yaşlı oyuncusunun 19 yaşında olduğu Rostov takımı unutulmaz bir yenilgi aldı.

  Maçın enteresan anları ise, Rostov’un 10 gol yiyerek tarihe geçen file bekçisi Popov, lig tarihinde de en çok kurtarış yapan oyuncu oldu. Toplamda 41 şut çekildi. Bunların 14’ünü tutan Popov, Rusya Premier Ligi tarihine adını yazdırdı. Maçın ardından 17 yaşındaki file bekçisi Popov maçın adamı unvanını aldı.

  Site İçi Yorumlar